Starosedeoci Srbije

Altar

Obećava
Poruka
86
Dokle ćemo mi starosedeoci da se "pecamo" na ove fore doseljenika iz Crne Gore kao oni su najveći Srbi i sl. gluposti i da ih puštamo da gospodare Srbijom? Cela vlada je sastavljena od njih? Srbi su samo utoliko koliko im treba za karijeru... Imaju isto mišljenje o nama kao i Milo i kompanija iz Podgorice... Zar nije vreme da našom drzavom upravljaju Srbi? Zašto nikad šumadinac nije na čelu vlade ili države? Sve neki Srbi "poreklom" iz kojekakvih gudura i krša.... Dokle braćo Srbi?
 
Altar:
Dokle ćemo mi starosedeoci da se "pecamo" na ove fore doseljenika iz Crne Gore kao oni su najveći Srbi i sl. gluposti i da ih puštamo da gospodare Srbijom? Cela vlada je sastavljena od njih? Srbi su samo utoliko koliko im treba za karijeru... Imaju isto mišljenje o nama kao i Milo i kompanija iz Podgorice... Zar nije vreme da našom drzavom upravljaju Srbi? Zašto nikad šumadinac nije na čelu vlade ili države? Sve neki Srbi "poreklom" iz kojekakvih gudura i krša.... Dokle braćo Srbi?
konacno,nisam usamljen
 
Altar:
Dokle ćemo mi starosedeoci da se "pecamo" na ove fore doseljenika iz Crne Gore kao oni su najveći Srbi i sl. gluposti i da ih puštamo da gospodare Srbijom? Cela vlada je sastavljena od njih? Srbi su samo utoliko koliko im treba za karijeru... Imaju isto mišljenje o nama kao i Milo i kompanija iz Podgorice... Zar nije vreme da našom drzavom upravljaju Srbi? Zašto nikad šumadinac nije na čelu vlade ili države? Sve neki Srbi "poreklom" iz kojekakvih gudura i krša.... Dokle braćo Srbi?

Једини Срби Шумадинци на власти су ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА и ВЕЛИМИР ИЛИЋ - зато је и толика повика на њих. СВИ ОСТАЛИ СУ СТРАНЦИ и СЛУЖБЕНИЦИ СТРАНИХ ОБАВЕШТАЈНИХ СЛУЖБИ !!!!!!!!!!!!
 
Koštunica? Procerite i njemu poreklo malo.... Iznenadićete se... A njegova partija je leglo crnogoraca... Aligrudić, Jočić i redom... Oni kad su dole u CG čak i pričaju po crnogorski... Ljudi oni su u Srbiji samo zbog karijere.... A muka mi je kad se Novak Đoković predstalja Srbinom. Svaka mu čast al to glupo gorštačko ime me ubija uh.... Novak?
 
Altar:
Koštunica? Procerite i njemu poreklo malo.... Iznenadićete se... A njegova partija je leglo crnogoraca... Aligrudić, Jočić i redom... Oni kad su dole u CG čak i pričaju po crnogorski... Ljudi oni su u Srbiji samo zbog karijere.... A muka mi je kad se Novak Đoković predstalja Srbinom. Svaka mu čast al to glupo gorštačko ime me ubija uh.... Novak?
Ajde ne sernjaj, on se bar decko nigde ne predstavlja kao Crnogorac, a i deda mu nosi sajkacu sa kokardom!!:)
 
Торенте,забрињаваш ме...Од кога ћеш да се отцепљујеш?Боље да тог из Чачка,уз договор пребацимо у Панчево,да им среди инфраструктуру.;)
 
Altar:
Dokle ćemo mi starosedeoci da se "pecamo" na ove fore doseljenika iz Crne Gore kao oni su najveći Srbi i sl. gluposti i da ih puštamo da gospodare Srbijom? Cela vlada je sastavljena od njih? Srbi su samo utoliko koliko im treba za karijeru... Imaju isto mišljenje o nama kao i Milo i kompanija iz Podgorice... Zar nije vreme da našom drzavom upravljaju Srbi? Zašto nikad šumadinac nije na čelu vlade ili države? Sve neki Srbi "poreklom" iz kojekakvih gudura i krša.... Dokle braćo Srbi?
tvoj najveci kvalitet je sto si srbin?
 
eremita:
Једини Срби Шумадинци на власти су ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА и ВЕЛИМИР ИЛИЋ - зато је и толика повика на њих. СВИ ОСТАЛИ СУ СТРАНЦИ и СЛУЖБЕНИЦИ СТРАНИХ ОБАВЕШТАЈНИХ СЛУЖБИ !!!!!!!!!!!!

..imas li kopije licnih karata i uverenja o drzavljanstvu tih ljudi????
...ili se sada vadis i prikrivas cinjenicu da SRBELJE YEBU SRBELJE ...i govoris kako zemlju ne vode srbelje, zasto se onda tako palite na politiku ......i birate te "ljude iz drace"???????

..bedno si porazen eremita.......

ZIVELO BRATSTVO I JEDINSTVO !
ZIVELA VELIKA ALBANIJA!
ZIVELA ZEMLJA GDE SE GOVORI JEDAN JEZIK I GDE BRAT BRATA ZA KRAJCARU NE UBIJA!!!!!!!!!!!!
 
Rade_jugosloven:
..imas li kopije licnih karata i uverenja o drzavljanstvu tih ljudi????
...ili se sada vadis i prikrivas cinjenicu da SRBELJE YEBU SRBELJE ...i govoris kako zemlju ne vode srbelje, zasto se onda tako palite na politiku ......i birate te "ljude iz drace"???????

..bedno si porazen eremita.......

ZIVELO BRATSTVO I JEDINSTVO !
ZIVELA VELIKA ALBANIJA!
ZIVELA ZEMLJA GDE SE GOVORI JEDAN JEZIK I GDE BRAT BRATA ZA KRAJCARU NE UBIJA!!!!!!!!!!!!

Која "велика албанија", који "један језик" - ти си потпуна дилеја човече, који "људи из драче"... ништа ја тебе не разумем - осим што ми је јасно да си хтео да ме увредиш.

Што се тиче твога питања на почетку поста: знам породице и Коштуници и Илићу - и зато сам то и написао........ 8-)
 
Silent Bob:
Odakle raseljen? A čak i da je tako, zašto otvara temu o CGorcima koji su se razbaškarili u BG foteljama... mislim... smetaju mu CGorci u Srbiji, a on je na lokaciji NS /Kotor... jbiga Rade, valjda imaš logiku...

......ako je crnogorac i ako je uzeo dvojno drzavljanstvo dok je moglo nayebao je......a svi koji su i 20 godina i vise u Cg sa srpskim,hrvatskim ili bosnjackim drzavljanstvom su raseljena lica sa prebivalistem u CG!!!!! dakle stranci....kojima jos uvek ne diraju nekretnine......pa vajda znas osnove!!!
 

Back
Top