Banovanje jacanje ili lecenje moderatorovih izvesnih komplexa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario80

Legenda
Poruka
59.801
Da, sta biste vi rekli kada u temi reality show iznesete svoje odgovore a on vam selektivno brishe iako nisu bili psovanje, vredjanje... Pa posle par sekundi banovanje...
Znaci striktno vezano za temu ali se NJEMU nuje islo na ostrvo?
Znaci, posto u pravilniku nisam nasao nista pametno u vezi ovoga resio sam da je postavim kao temu. Znaci kada izvesni pomisli da je svemoguci? Kada pocne da banuje recimo osobe koje mu se ucine manje interesantne, obrazovane, ruzne... kao sto je modelsica nestala i jos mnogi.

Znaci, vrlo je bitno pitanje jer je Beograd mali grad a Vrachar jos manji pa da ne bi palo lomljenje nevaljalih prstitja... Da se odmah razumemo a ne posle...


Ja sad odoh, a vi pamet u glavu ;)
 
@Bansha, mislim da psovanje ne prolazi na forumu tako da te ne razumem osim da sam te nekada negde nagazio i povredio tvoju sujetu ;)

@kojote tebe i tvoje SEREnade sam nekada citao a onda sam ukapirao da mehanicki prepisujesh ;) Po naslovu bih rekao da si bas ugrozenog mentalnog zdravlja ali sad... Verovatno ovde bezuspeshno trazis pomoc na forumu? Strucna pomoc bi ti dobro dosla 8-)
Toliko...

@vaSEROne, procito sam pazljivo tvoju temu u kojoj kukash kako si banovan, rezis i nakraju zavrsis tako sto zesli ljubu doticnom 8-) Jadno i bez svoje licnosti...
 
mario80:
Da, sta biste vi rekli kada u temi reality show iznesete svoje odgovore a on vam selektivno brishe iako nisu bili psovanje, vredjanje... Pa posle par sekundi banovanje...
Znaci striktno vezano za temu ali se NJEMU nuje islo na ostrvo?
Znaci, posto u pravilniku nisam nasao nista pametno u vezi ovoga resio sam da je postavim kao temu. Znaci kada izvesni pomisli da je svemoguci? Kada pocne da banuje recimo osobe koje mu se ucine manje interesantne, obrazovane, ruzne... kao sto je modelsica nestala i jos mnogi.

Znaci, vrlo je bitno pitanje jer je Beograd mali grad a Vrachar jos manji pa da ne bi palo lomljenje nevaljalih prstitja... Da se odmah razumemo a ne posle...


Ja sad odoh, a vi pamet u glavu ;)

Mario, smeshan si, a i banovan si iz drugih razloga...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top