Banovanje jacanje ili lecenje moderatorovih izvesnih komplexa
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Banovanje jacanje ili lecenje moderatorovih izvesnih komplexa

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Exclamation Banovanje jacanje ili lecenje moderatorovih izvesnih komplexa

Da, sta biste vi rekli kada u temi reality show iznesete svoje odgovore a on vam selektivno brishe iako nisu bili psovanje, vredjanje... Pa posle par sekundi banovanje...
    Znaci striktno vezano za temu ali se NJEMU nuje islo na ostrvo?
    Znaci, posto u pravilniku nisam nasao nista pametno u vezi ovoga resio sam da je postavim kao temu. Znaci kada izvesni pomisli da je svemoguci? Kada pocne da banuje recimo osobe koje mu se ucine manje interesantne, obrazovane, ruzne... kao sto je modelsica nestala i jos mnogi.

Znaci, vrlo je bitno pitanje jer je Beograd mali grad a Vrachar jos manji pa da ne bi palo lomljenje nevaljalih prstitja... Da se odmah razumemo a ne posle...

Ja sad odoh, a vi pamet u glavu

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: Banovanje jacanje ili lecenje moderatorovih izvesnih komplexa

pre bih rekla da tebe drmaju komplexi jer si zbog banovanja inspirisan da lomish prste, hahahaha, umesto da si se ko svako normalan ponovo registrovao i malo smanjio prokenjavanje, mislim 'ladno si chitao pravlinik da vidish da li si u pravu, ahahahaha, mario nema pishu, u ta ta ta

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Nemoj bre Mario...smiri dozivljaje i brisi ovu temu!

Primećen član vaseron (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

tako je brate...i ja sam bio banovan secas se...a ti si se smejao..a sad sam shvatio da taj RASTA sa vracara i nije los momak...shvatices i ti to...

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

.. kad te jos jednom crvenbanuje
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Domaćin Lusy Lusy (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

zanimljiva tema,nema sta....

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Onda mi nece ostati nishta drugo nego da se vozim po kraju besciljno... Ili mozda sa nekim ciljem?
    Borg_Queen ili Mala princezo ili... Iskuliraj me vec jednom Sta je bilo -bilo je.

Idem da uzivam u suncu 8-)

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

vecina tvojih postova koje sam ja imala nesrecu da procitam su vredjanje, psovanje,ili proseravanje.
    samo je cudno da nisi dobio trajni....nosis neku mracnu,negativnu atmosferu za sobom,cim se pojavis...
    a i primas se ko saucesce.
    you make me sick because i adore you so

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano KARta U JEDNOM PRAVCU, MARIO NE MARIO

Krene Mario u biskop, ode do blagajne i kaže:
    - Dajte mi jednu KARtu u jednom pravcu, molim vas!
    - Je l' za "Spajdermena" ili za "Kill Bill"?
    - Ma nee, za mene!
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Aktivan član trofazna (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2007.
    Reputaciona moć
    53

meni je mario sasvim ok decko

Domaćin Lusy Lusy (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

na neki nacin...

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

samo se to ne vidi na prvi pogled..

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Talking KRSTAROVSKA POLEMIKA: MARIO JE *****! NIJE! JESAM.

O kome govorite, o Mariu? Mario je LjiSovac parekselans! Ne spava, ne jede i ne plodi se zbog krstarovskog foruma. Danju spava a noću ispisuje grafite po Krstarovu. Čuven je po svom oproštajnom grafitu od pre dve godine: "Odlazim odavde razočaran grdno, doš'o sam da serem a samo sam prdn'o".
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio mario80
    Onda mi nece ostati nishta drugo nego da se vozim po kraju besciljno... Ili mozda sa nekim ciljem?
    Borg_Queen ili Mala princezo ili... Iskuliraj me vec jednom Sta je bilo -bilo je.

Idem da uzivam u suncu 8-)
    dobro

Primećen član Mangup (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Bas me zanima dalji razvoj dogadjaja.... :shock:

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

@Bansha, mislim da psovanje ne prolazi na forumu tako da te ne razumem osim da sam te nekada negde nagazio i povredio tvoju sujetu

@kojote tebe i tvoje SEREnade sam nekada citao a onda sam ukapirao da mehanicki prepisujesh Po naslovu bih rekao da si bas ugrozenog mentalnog zdravlja ali sad... Verovatno ovde bezuspeshno trazis pomoc na forumu? Strucna pomoc bi ti dobro dosla 8-)
    Toliko...

@vaSEROne, procito sam pazljivo tvoju temu u kojoj kukash kako si banovan, rezis i nakraju zavrsis tako sto zesli ljubu doticnom 8-) Jadno i bez svoje licnosti...

Zainteresovan član posesivac (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

dobro dos'o natrag.....

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Hvala, hvala

Inace da dodam da nisam otvorio temu da neki forumashi iznose svoje frustracije iz detinjstva... Tema je postavljena. Ako se nekome ne svidja kako ja izgledam, pishem ima dugme pa me ignorishe Ako ste izvesni mazohisti onda je to...

Ističe se MarijA` (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    71

Ni jacanje ni lecenje... los dan... dobar dan....jednostavno trenutak... uglavnom....blaaaaaaah
    Cudni ste vi ljudi sve mora da vam se crta... cccc.....

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Ali provalio sam ga da je nadrkan taj dan bio i samo je odjednom krenuo sa: Da se pridrzavate striktno teme inache zakljucavam! Mozda ga je mama tukla? Ne kapiram da deci daju ipak odgovoran posao. Danas se glava lahko gubi.

Ističe se MarijA` (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    71

jbt, al se ti uzbudjujes pa ja da imam neki status sad bi te banovala... i jos 30 ljudi min.... dosadno mi i besna sam na sebe sto ne mogu da spavam.... i sta sam ja sad babaroga..e niiiiisam... samo zena kojoj je malo dosadno
    ....mnogo se ti tripujes.. aj na onu temu na Svastari - Koliko vam je Krsta promenila zivot.. bas me interesuje sta ima da kazes

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Da, sta biste vi rekli kada u temi reality show iznesete svoje odgovore a on vam selektivno brishe iako nisu bili psovanje, vredjanje... Pa posle par sekundi banovanje...
    Znaci striktno vezano za temu ali se NJEMU nuje islo na ostrvo?
    Znaci, posto u pravilniku nisam nasao nista pametno u vezi ovoga resio sam da je postavim kao temu. Znaci kada izvesni pomisli da je svemoguci? Kada pocne da banuje recimo osobe koje mu se ucine manje interesantne, obrazovane, ruzne... kao sto je modelsica nestala i jos mnogi.

Znaci, vrlo je bitno pitanje jer je Beograd mali grad a Vrachar jos manji pa da ne bi palo lomljenje nevaljalih prstitja... Da se odmah razumemo a ne posle...

Ja sad odoh, a vi pamet u glavu
    Mario, smeshan si, a i banovan si iz drugih razloga...
    Tenis turnir u Zemunu - Znachi open...

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Ne kapiram da deci daju ipak odgovoran posao
    Ahahaha...josh jedan koji veruje da imam 17 godina ...
    Tenis turnir u Zemunu - Znachi open...

Slične teme

1. banovanje
    Autor ks_adem u forumu Politika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 08.04.2007., 06:13
  2. Jačanje volje!
    Autor tragachh u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.03.2006., 09:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu