Довиђења!!!

mostwanted

Obećava
Poruka
88
Нисам учествовао у тзв. дискусијама на Форуму дуже време, али видим да се овде ништа није променилио. Господо модератори, Крстарицина Политика је постала ђубриште Српских Интернет расправа, одавде директан пут води ка www.srpskinacionalisti.com . Ваша добра намера, да Политику сачините демократским, да свако добије место на њој, да свако може рећи своје мишљење, искоришћена је на на најбезобразнији начин. Наиме: они, који не подржавају неке политичке партије, конкретно СРС, проглашени су за издајицу, наркомана, хомосексуалца, државног непријатеља број 1, и то уз вашу прићутно одобрење, јер "што да се банује, кад ће направити нови ник". Ја бих вас само подсетио, да бановање сваког корисника, који ремети ред, и крши правилник, вам је вероватно у опису посла, за који новац добијате, према томе не знам, што га не обављате. Господо модератори, ви сте се примили на причу тих спорних особа, о слободи мишљења, и изражавања, док сетите се само за време (мрзим овако, да се изражавам) њихове Владе (кад су имали министра за информисање) каква је била ситуација са истим. Због оваквог вашег понашања дневнополитичке теме, су маргинализоване, и постале су беззначајне, а уместо њих постављају се теме о "усташама, балијама, светској завери". Знам, да не можемо бити сви исти, да не можемо радити репресију на неповољна мишљења, али ипак неку пристојност треба дати јавним расправама. Овде је било случаја претње, да ће се провалити ИП адреса корисника, и сетите се једном, кориснику Крстарице (серб_паган) је "проваљен" компјутер од стране другог корисника. Ја иако сам недељно бар прелистао Политику, нисам постовао, јер вероватно за неке моје ставове реакција би била непредвидива, а ја немам ни времена ни воље, да улазим у расправе таквог типа -Донео Чеда гудру, платили са Запада, итд. (послован сам човек). Политика је постала омиљено место ултранационалиста, па чак и људима, који су близу одређеним групама налик Скинхедса (којима јавно пружају подршку). Ја због наведених чињеница заувек напуштам овај форум, и позивам све оне, које мало здравије размишљају, да не постују.
Довиђења, и све најлепше!!!!
 
mostwanted:
Нисам учествовао у тзв. дискусијама на Форуму дуже време, али видим да се овде ништа није променилио. Господо модератори, Крстарицина Политика је постала ђубриште Српских Интернет расправа, одавде директан пут води ка www.srpskinacionalisti.com . Ваша добра намера, да Политику сачините демократским, да свако добије место на њој, да свако може рећи своје мишљење, искоришћена је на на најбезобразнији начин. Наиме: они, који не подржавају неке политичке партије, конкретно СРС, проглашени су за издајицу, наркомана, хомосексуалца, државног непријатеља број 1, и то уз вашу прићутно одобрење, јер "што да се банује, кад ће направити нови ник". Ја бих вас само подсетио, да бановање сваког корисника, који ремети ред, и крши правилник, вам је вероватно у опису посла, за који новац добијате, према томе не знам, што га не обављате. Господо модератори, ви сте се примили на причу тих спорних особа, о слободи мишљења, и изражавања, док сетите се само за време (мрзим овако, да се изражавам) њихове Владе (кад су имали министра за информисање) каква је била ситуација са истим. Због оваквог вашег понашања дневнополитичке теме, су маргинализоване, и постале су беззначајне, а уместо њих постављају се теме о "усташама, балијама, светској завери". Знам, да не можемо бити сви исти, да не можемо радити репресију на неповољна мишљења, али ипак неку пристојност треба дати јавним расправама. Овде је било случаја претње, да ће се провалити ИП адреса корисника, и сетите се једном, једном кориснику Крстарице (серб_паган) је "проваљен" компјутер од стране једног корисника. Ја иако сам недељно бар прелистао Политику, нисам постовао, јер вероватно за неке моје ставове реакција би била непредвидива, а ја немам ни времена ни воље, да улазим у расправе таквог типа(послован сам човек). Политика је постала омиљено место ултранационалиста, па чак и људима, који су близу одређеним групама налик Скинхедса (којима јавно пружају подршку). Ја због наведених чињеница заувек напуштам овај форум, и позивам све оне, које мало здравије размишљају, да не постују.
Довиђења, и све најлепше!!!!
...dobro ti jutro...pozdrav iz Osijeka....samo..legha ....najlakse je tako....podvuci repić..ii tutanj...znam da se drezis one narodne...da pametniji popusta....ali ima i nastavfakk...kad bi pametni stalno popustali ludi bi vladali.....ajde ne ljuti se....vec lijepo tu ostani ....
 
@ mostwanted

Пре свега ТВОЈА ТЕМА коју си поставио уопште није за подфорум Политика. Шта би ти хтео, чистку свих оних који не мисле као ДС или ЛДП...хехехе, већ виђено. А тај твој ЈЕДНОПАРТИЈСКИ став и виђење политичке сцене - заборави. Ово је слободна земља, и надам се, слободан форум.

За поново увођење диктатуре и деликта мишљења морао би да се повампири бар Стаљин, Лењин или Броз... овако дуваш у празно.....
 
Бесмислено,као и све овакве теме.Коме су ове примедбе упућене?Ако су за модератора,постоји ПП.Иначе на форуму има људи различитих политичких ''боја'',поред тога намножиле су нам се и комшије,па хајде да се сви бунимо због свега што нам се не свиђа?!8)
 
Цео политички спектар је заступљен на овом форуму. А форумаши су у оном броју (мање више) као што то говоре и избори. Ако неко овде на*ебава онда су то радикали. А за једноумни "демократски" - изволи на Б92 - нема грешке !
 
pa najvece bogatstvo svakog foruma je prisutnost ljudi razlicitih misljenja i zastupnika razlicitih politickih opcija.

ne vidim u cemu je zanimljivost foruma ako su na njemu sve istomisljenici koji bi na svaku postavljenu temu izbacivali komentare tipa tako je, i ja mislim isto, u pravu si, ma ziva istina i slicno.

Srecan put!
 
Е овако. Прво, мени није проблем да је неко присталица СРС (имам доста пријатеља, који су већ пар година симпатизери ове странке), већ начин, на коме се воде расправе на Форуму. Наиме, сетите се израза "опет му Чеда дао лошу дрогу", "Кораћ педер", "Кандићка кур.а", итд, итд. Ове речи се лепе и на кориснике форума, који не мисле по "пропису".На шта то личи?? На шта личи звати девојку шиптарки, која продаје сунцокрет, само зато, што јој је ницк Sunflowerv ??(коме није кошуља, нек је не обуче) Ја не браним горе наведене политичаре, и није ми криво, да Тадића неко назове манекен, Коштуницу корњача, или пак Николића гробар - то је зајебанција - али људи, овде се баца изразима, који нису пристојни ни за један начин комуникације.
Пс: тему сам ставио јавно, јер нема шта, да кријем у њу.
 
dzaba ti je ovde ta pisanija....vredjanje korisnika je nekima ovde jedina zanimacija a onda dodje onaj da ti izda resenje da ti nisi srbin jer mu se ne svidja tvoje misljenje i to obrazlozi na pola strane suplje price
 
Постављач ове теме не атакује на оне некултурне, већ на сам форум јер позива на бојкот истог. Због тога, тему треба обрисати а постављача бановати.
Ко је ЗА?
 
Jerry Ropero:
pa najvece bogatstvo svakog foruma je prisutnost ljudi razlicitih misljenja i zastupnika razlicitih politickih opcija.

ne vidim u cemu je zanimljivost foruma ako su na njemu sve istomisljenici koji bi na svaku postavljenu temu izbacivali komentare tipa tako je, i ja mislim isto, u pravu si, ma ziva istina i slicno.

Srecan put!

Kolega Jerry Ropero, mora sam ovaj post dva puta pročitat da bih skonta da je on uistinu od vas. :roll:
Dobar trag :| Komplimente :|
 
СЛОБОДА:
Постављач ове теме не атакује на оне некултурне, већ на сам форум јер позива на бојкот истог. Због тога, тему треба обрисати а постављача бановати.
Ко је ЗА?
Pa SERGERONIMO je banovan kada je pitao da li ima neki forum gde se uvazava misljenje radikala i slicnih a sve zbog banovanja BILJE!!!I tema je odmah zaklucana i obrisana(a on banovan)!! :( A vidi sada ovog uvredjenog!!!! :confused:
 
mostwanted:
Е овако. Прво, мени није проблем да је неко присталица СРС (имам доста пријатеља, који су већ пар година симпатизери ове странке), већ начин, на коме се воде расправе на Форуму. Наиме, сетите се израза "опет му Чеда дао лошу дрогу", "Кораћ педер", "Кандићка кур.а", итд, итд. Ове речи се лепе и на кориснике форума, који не мисле по "пропису".На шта то личи?? На шта личи звати девојку шиптарки, која продаје сунцокрет, само зато, што јој је ницк Sunflowerv ??(коме није кошуља, нек је не обуче) Ја не браним горе наведене политичаре, и није ми криво, да Тадића неко назове манекен, Коштуницу корњача, или пак Николића гробар - то је зајебанција - али људи, овде се баца изразима, који нису пристојни ни за један начин комуникације.
Пс: тему сам ставио јавно, јер нема шта, да кријем у њу.
Дај, исправи ово, квариш дојам! ;) :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top