ON voli 2 DEVOJKE u isto vreme i to OBE JAKO I ISKRENO

Baby.:
Da budu u vezi sa obe,
da ih vole i postuju istim intenzitetom i na isti nacin,
da ni je jedna ne oseti da joj nesto nedostaje u vezi,
i da nijedna ne zna za ovu drugu?

Zanima me da li je moguce da se ljubav podeli na 2 dela, i ako jeste koliko to tako moze da traje?

Sam si sebi odgovorio!
Nema govora tu o postovanju ako one ne znaju jedna za drugu!!! :!: :!: :!:

...eventualno kad bi znale i kad im to ne bi smetalo, ali malo teze ces naci takve dve devojke...
 
Baby.:
Da li to moze tako? Hipoteticki da, ali u praksi?

Da bude u vezi sa obe,
da ih voli i postuje istim intenzitetom i na isti nacin,
da ni je jedna ne oseti da joj nesto nedostaje u vezi,
i da nijedna ne zna za ovu drugu?

Zanima me da li je moguce da se ljubav podeli na 2 dela, i ako jeste koliko to tako moze da traje?

Moguce je naravno ... kada je tip ***** :evil:
 
Baby.:
Da li to moze tako? Hipoteticki da, ali u praksi?

Da bude u vezi sa obe,
da ih voli i postuje istim intenzitetom i na isti nacin,
da ni je jedna ne oseti da joj nesto nedostaje u vezi,
i da nijedna ne zna za ovu drugu?

Zanima me da li je moguce da se ljubav podeli na 2 dela, i ako jeste koliko to tako moze da traje?

Mislim da nijednu ne voli iskreno, ali, trenutno, dok se ne pojavi prava osoba za njega on od obe dobija ponesto sto trazi i veruje da ih voli. Kada se pojavi "ona prava" i "jedina" za njega u kojoj ce biti sadrzane sve one osobine koje je nasao u ove dve - ostavice ih!
A, sto se tice tvog pitanja da nijedna ne zna za ovu drugu - veruj mi, zena uvek zna i oseti da postoji druga, samo je pitanje koliko je spremna to da prihvati i sta ce tada preduzeti?!
To, naravno, traje dok on ne nadje jednu koja mu odgovara u potpunosti ili dok jedna od zena ne sazna za drugu, jer one uvek postavljaju ultimatum, zar ne?! Ili ona ili ja!!!
 
devojka u krizi:
Baby.:
Da li to moze tako? Hipoteticki da, ali u praksi?

Da bude u vezi sa obe,
da ih voli i postuje istim intenzitetom i na isti nacin,
da ni je jedna ne oseti da joj nesto nedostaje u vezi,
i da nijedna ne zna za ovu drugu?

Zanima me da li je moguce da se ljubav podeli na 2 dela, i ako jeste koliko to tako moze da traje?

Mislim da nijednu ne voli iskreno, ali, trenutno, dok se ne pojavi prava osoba za njega on od obe dobija ponesto sto trazi i veruje da ih voli. Kada se pojavi "ona prava" i "jedina" za njega u kojoj ce biti sadrzane sve one osobine koje je nasao u ove dve - ostavice ih!
A, sto se tice tvog pitanja da nijedna ne zna za ovu drugu - veruj mi, zena uvek zna i oseti da postoji druga, samo je pitanje koliko je spremna to da prihvati i sta ce tada preduzeti?!
To, naravno, traje dok on ne nadje jednu koja mu odgovara u potpunosti ili dok jedna od zena ne sazna za drugu, jer one uvek postavljaju ultimatum, zar ne?! Ili ona ili ja!!!

Malo idilicno :?:
 
Malo idilicno :?:[/quote]

Veruj mi, iz iskustva, moguce je. Dok obe devojke zadovoljavaju svoje potrebe i ne zele nista vise od njega od onoga sto dobijaju, to zaista funkcionise.
Ali, svi se menjamo i nase potrebe rastu i tada trazimo nekog ko nam moze tada pruziti sve sto u tom trenutku zelimo.
Sve je stvar definisanja svojih zahteva i prohteva i potreba i poznavanja sebe.
Budi iskren prema sebi i usrecices i sebe i druge.
 
devojka u krizi:

Veruj mi, iz iskustva, moguce je. Dok obe devojke zadovoljavaju svoje potrebe i ne zele nista vise od njega od onoga sto dobijaju, to zaista funkcionise.
Ali, svi se menjamo i nase potrebe rastu i tada trazimo nekog ko nam moze tada pruziti sve sto u tom trenutku zelimo.
Sve je stvar definisanja svojih zahteva i prohteva i potreba i poznavanja sebe.
Budi iskren prema sebi i usrecices i sebe i druge.[/quote]

I stand corrected. Tako postavljeno je u redu.

Ali ja licno ... ne znam dali bih bio sa takvim tipom ...
 
Baby.:
Da li to moze tako? Hipoteticki da, ali u praksi?

Da bude u vezi sa obe,
da ih voli i postuje istim intenzitetom i na isti nacin,
da ni je jedna ne oseti da joj nesto nedostaje u vezi,
i da nijedna ne zna za ovu drugu?

Zanima me da li je moguce da se ljubav podeli na 2 dela, i ako jeste koliko to tako moze da traje?

Ne voli taj ni jednu. Govorim ti iz iskustva. Gadim se sam sebi. Kad istina isplovi na povrsinu, sam ce sebe da pljuje.
 

Back
Top