Kvadratura kruga

Izvuceno iz naftalina ,ali bolje nego da me neko opominje da tema vec postoji....Upravo sam odgledala prilog o devojcici bez ruku,koja slika, pise,sluzi se racunarom, voli da igra fudbal....Volim ovu emisiju jer ljude prikazuje jednostavno i sa dostojanstvom.Na mnogo televizija sam imala prilike da gledam priloge o ljudima sa hendikepom, na ivici bede i uvek je pristup bio drugaciji,uvek sa potrebom da se izazive sazaljenje,jedino ovde sam svaki put te ljude videla prikazane kao ljude,sa dostojanstvom i svojim ja....
 
Ova emisija pokazuje nacin na koji se moze i treba govoriti o Srbiji, pod pretpostavkom da i Beograd razume da Srbija nije samo Beograd!
I sto je najbitnijie, pomogao je nekim ljudima mnogo vise nego mnogi koji iza humanizma skrivaju vlastite interese.
 
sjajna emisija i jednostavan voditelj.raritet na retese-u,jer sem ove i ziveti kao sav normalan svet,nemaju nista drugo vredno

Slazem se to su i meni omiljene emisije...Samo bih jos dodala interesantne reportaze koje rade Mira Adanja Polak i Memedovic...Ali Kvadratura kruga prednjaci...
 
Poslednja izmena:
Slazem se to su i meni omiljene emisije...Samo bih jos dodala interesantne reportaze koje rade Mira Adanja Polak i Memedovic...Ali Kvadratura kruga prednjaci...
medovic da :heart:.....cak i kamenko katic ima odlicne eportaze,ali covek nestade sa teve-a sa njima.
mira adanja polak je vec godinama,standardno ok...ali,nekako mi je u zadnje vreme preusiljena
 
neko negde jednom napisa da je video ovog voditelja blizu rts-a...kazu tako je skromno obucen,gotovo je neprimetan.rekla bih da je to skroz jednostavan covek,cime odisu i njegove emisije.
secam se i obozavala sam putopisne reportaze kamenka katica...sve dok se nije nagojio kao veprina...elem,cula sam price nekih ljudi iz mog kraja,kad je bio tamo,da je covek navikao posle tih reportaza i razgovora sa raznim ljudima da taaako napuni gepek sto jagnjicima,sto prasicima,da je imao problem da ga posle zatvori...
slicno kvadraturi kruga,ima i tv prva u eksplozivu .....ovu sam skoro otplakala http://www.prva.rs/sr/video/info/explosive/mediaSet/1108/EXploziv+07.03..html
 
E nek si se ti nama javila....

Pa, zar nije tako kao sto sam rekla. Kao neka zadusna baba. Samo nesto kukumace sa arhaicnim jezikom. Sto su "Novosti" za novine, to je on za televiziju. Ranije me je ona debela Jasmina nervirala sa onim njenim "uvek, vazda". Inace, ne mrzim debele ljude, ali ima jedna debela sto mi picci po zivcima samo tako. Tako je antipaticna i stalno nesto dobacuje.
 
Pa, zar nije tako kao sto sam rekla. Kao neka zadusna baba. Samo nesto kukumace sa arhaicnim jezikom. Sto su "Novosti" za novine, to je on za televiziju. Ranije me je ona debela Jasmina nervirala sa onim njenim "uvek, vazda". Inace, ne mrzim debele ljude, ali ima jedna debela sto mi picci po zivcima samo tako. Tako je antipaticna i stalno nesto dobacuje.

Ma naravno, sve sto kazes...
 

Back
Top