otvoren kancirom dojke

Tatjana08

Obećava
Poruka
70
Evo ovako radi se o mojoj mami koja je vec duze bolesna od otvorenog kanciroma dojke,a koja pritom ne zeli nikakvu vrstu pomoci mislim od strane dr tu je naravno ukljucena i depresija itd,ali s obzirom da je takvim bolesnicima ocajno tesko trpi velikim delom i porodica zato bih htela da zamolim sve koji imaju slican problem i slicno da vidim kako oni pristupaju tome.Znam sada mislite pa kako nece da se leci ,nisam ni ja nekada mogla to da razumem .Dovodila sam lekare kuci koji su joj otvoreno govorili sta treba da ocekuje ako ne preduzme nesto ali mislim da ne dopire do nje......... :confused:
 
Veoma teska situacija, pogotovo sto si dovodila lekare kod nje.
Ne znam, ona se izgleda potpuno predala bolesti.
Njoj je najteze, a ni vama oko nje nije lako.
Imala sam i ja u uzoj familiji osobu koja se tesko razbolela, ali ona ni u poslednjim casovima nije zelela da ode, borila se do zadnjeg daha...
Verovatno ce ti se javiti uskoro doktorka sa ovog Foruma da ti da neki savet.
Ali bez maminog pristanka na lecenje, bice to teska borba.
Jako mi je zao...
 
A tebe dr kao strucno lice bih pitala ako pristane na lekara dal imas nekoga da mi preporucis (mislim na onkologa )jer u bolnici ovde ne znam kako ce posto je drzavljanin cg odnosno osiguranik dal znas nesto o tome kako to ide sa osiguranicima iz cg.
 
A gde se mama leci i koliko ima godina?
Ko je postavio dijagnozu, kako ona tacno glasi,da li je primala bilo kakvu terapiju?
Sta su rekli onkolozi koji su postavili dijagnozu, pretpostavljam da su razgovarali sa nekim od clanova porodice.
 
A kako objasniti debilu da alkohol i lekovi ne idu zajedno, da je bolesnik i da to već jednom, nakon više decenija PRIHVATI i da niko drugi neće imati ni volje ni želje da mu pomogne kada počnu ponovo bolovi i krize, ako sam nastavi da dokazuje svima kako nije bolestan?
 

Back
Top