...ljudi da vas pitam nesto?

Ma samo se oslobodi i opusti. Seks i jeste prilika za opustanje od zivota punog problema, obaveza i stresa,

Budi i "prljava" i "losa" i "bezobrazna" ma sve ono sto nadam se :) u normalnim situacijama nisi.
Mnogo tog zavisi od tvoje licnosti, ali u principu ne stidi se nicega provali kakvo ponasanje tvog momka pali i uzivaj kad se taj tvoj raspomami :)

Navedi momka da ti radi ono sto tebe pali, sta god da je to.
I naravno, ako si mislila da si od skora pocela da se yebes, ne ocekuj da ces odmah znati moci i umeti sve ono sto ume neka koja to radi 10 godina...Ali polako....nije naucio samo ko nije hteo.
 
jeca...:
Sta da radim da se malo istaknem kod dečka.. mislim u krevetu... jeb*m se od skoro.. pa ako imate neki savet :?:
:)
e mnogo ce ti pomoci saveti:lol:
al ajd...
pokusaj da osecas, sebe, njega...igraj se...bilo bi lepo da imate vremena, puuuuno vremena..da lezite samo, da pricate, da gledate tv..da jedete, da pijete..pa se opet malo mazite..da spavate zajedno...tako to..stvari koje produbljuju intimnost, opustaju..nemoj pokusavati da se istices:roll: ne zelis da budes ***** diva, zar ne..samo budi ti, takva kakva jesi..foliranje ne pali u krevetu..ne prolazi..ali, pravo uzbudjenje, iskreno, to je super..pa cak i ako si nespretna...nemoj da u tim pokusajima da budes vesta i iskusna zaboravis da uzivas:wink:
 
hvala iyon69, sindi ... a i ostalima...
a narode... znam da ce pitanje zvučiti glupo, ali...
...ovako...
ja stvarno fino izgledam, relativno sam uspešna (i na faxu, i radim dosta promocija), komunikativna...
jel' moguće da ga ne ložim ako on nekad (doduše retko) pogleda neku drugu ribu (obično se zagleda u neku pevaljku na TVu)?
 
booooze gluposti...kad ti pogledas nekog doobrog frajera na ulici,jel ti to znaci da se ti vise ne lozis na tvog decka?Pa ima i on covek tj decko dusu...saberi se bre...treba da se zabrines kad prestane tuki da mu se dize na tebe,a ne ako gleda neku tamo polu golu pevaljku....
 
Ma daj ne preteruj. Ne budi idealista.

Ne ocekuj da ijedan muskarac, koliko god mu se ti svidjala gleda samo i iskljucivo u tebe.
I na ulici nikad ne pogleda neku drugu, dobru ribu. To je u genima, to ne mozes da promenis ni ti ni bilo koja zena kakva god da je.

To nije ni neprirodno ni opasno, bar dok nije previse izrazeno i ponavlja se 500x dnevno....i sto neko rece kad prestane da mu se dize, tad se zabrini.

A i kad bi se to desilo, to nebi znacilo da je problem u tebi. Tako da...opusti se bre
 

Back
Top