Blackmore's night

Od organizatora:

Vrata se otvaraju u 20:00h!!!

Iskoristio bih priliku i jos jednom apelovao na sve da dodju na vreme.
Posto svi znate kakva je muzika u pitanju, bilo bi glupo i neprijatno da se suska, ulazi kasnije itd.

Najstroze je zabranjeno slikanje, snimanje i sl. Obavestenja ce biti postavljena po Domu Sindikata,
a posebno osoblje ce voditi racuna o tome tokom koncerta.
Takodje je po zahtevu menadzmenta zabranjena konzumacija alkohola unutar objekta.
HVALA PUNO i vidimo se na koncertu!

P.S. POZURITE SA KUPOVINOM KARATA JER IH JE OSTALO JAKO MALO I KONCERT CE ZASIGURNO BITI RASPRODAT!!!

Da dodam da predgrupa Gothien kreće od 20:30 i zato se naglašava ovo da se dodje na vreme, da se ne bi pravila gužva dok je bend na sceni!
 
rekoshe mi da je bilo super ;p svirali su soldier of fortune, smoke i josh jednu chini mi se? ?:
slike mislim da nema niko .. poshto je bilo zabranjeno ...
a inache, svirali su sve od prvog do poslednjeg albuma ;p poshto nikada nisu bili kod nas (8 p da nadoknade ;p
i da ... neko je iz publike Richiju doviknuo 'Ritchie say something', a on je samo rekao 'No' ;p
i tako ... to je ono shto su meni rekli ;p
 
mortishaaa:
rekoshe mi da je bilo super ;p svirali su soldier of fortune, smoke i josh jednu chini mi se? ?:
slike mislim da nema niko .. poshto je bilo zabranjeno ...
a inache, svirali su sve od prvog do poslednjeg albuma ;p poshto nikada nisu bili kod nas (8 p da nadoknade ;p
i da ... neko je iz publike Richiju doviknuo 'Ritchie say something', a on je samo rekao 'No' ;p
i tako ... to je ono shto su meni rekli ;p
Heh,i meni su rekli slicno :)
 

Back
Top