majkl dzekson

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde sta petljas Majka u ovo on je pevac a ne teniser zato sta si uopste otvarao ovu temu??????/
On je u muzickim vodama a da pce u tenis otisao bi on odavno tako da samo mozes da sanjas da vidis majka u tenisu ali zato u spotovima ima ga koliko oces!!!!!!!
 
Pa da ! Mada mozda Bane nece biti najljubomorniji,vidi se da mu je to omiljeni teniser,cim je otvorio temu o njemu !!! Znaci da mu je drago zbog Majklovog uspeha !!! Jos da MJ stavi pirsing,i Bane ce biti srecan,ako pre toga ne umre od straha !!! 8) 8) 8)
 
Plakao,plakao,nije mogao da se zaustavi !!! Mislim da je MJov sledeci uspeh u kosarci !!! Posto je u tenisu najbolji,nastavice dalje,ali ce uz to biti i najbolji kosarkas !!! Samo sam cula da je rekao da se jedino muzikom i plesom nikad ne bi bavio,jer bi u tom sluaju umro od straha !!! 8) 8) 8)
 
Pa ja sam njegov veliki fan i nije me tesko navuci na temu,dovoljno samo da nosi njegovo ime !!! :) I stvarno jeste car !!! Ali Bane je svuda otvorio temu o njemu !!! :)Mada o njemu ozbiljno pricam na muzici,a ovde se zezam kao i svi !!! ;) :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top