zamucenje roznjace
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: zamucenje roznjace

Podrazumevano zamucenje roznjace

Vec godinama unazad imam problem sa zamucenjem roznjace, cekam operaciju vec 3 godine. Vid je nekada bio mutan, ali sam mogao da citam slova sa male daljine. Sad je mrak potpun i primecujem samo jako svetlo ( kad palim, pa ugasim). Ponekad mi kapci trepcu, i oko je crveno, verovatno od ocnog pritiska. Na operaciju cekam vec tri godine. Da li bi neko mogao da mi da savet kome da se obratim, ad nije Institut za ocne bolesti?

Primećen član Mangup (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: zamucenje roznjace

Tamo ce je odrati..
    Ipak za pocetak idi do Gradske bolnice,imaju odlicnu oftamologiju,mozda i najbolju u gradu...pozz i srecno ;-)

Neproveren član
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: zamucenje roznjace

Vma definitivno.
    A sto se tice pomenute bolnice Sveti vid evo da vam dam jednu zanimljivu informaciju koju sam dobila od dr koja je nekad radila tamo i zbog ovog sto cu napisati dala otkaz...
    Naime vlasnik bolnice je u ordinacijama postavio kamere da bi nadgledao kako njegovi doktori "obradjuju" pacijente te ako je npr. katarakta nekom zahvatila jedno oko i potrebna je operacija doktori su "obavezni" da pacijentu kazu kako je i na drugom oku katarakta u zacetku, znaci doslovno da lazu, i da savetuju operaciju oba oka istovremeno.
    E sad ako ona laze, a ne vidim zasto bi, lazem i ja.

Slične teme

1. Fuchsova distrofija roznjace
    Autor McCurdy011 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.10.2007., 17:45
  2. zamucenje roznjace
    Autor joca511 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.04.2006., 23:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor