najveci glupan medj` domacim fudbalerima

moze biti samo jedan


  • Ukupno glasova
    32
  • Anketa je zatvorena .

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
ko je onako najveci glupan medju domacim fudbalerima
evo nekih mojih

ognjen koroman – jedan od iskusnijih igraca naseg prvenstva…umesto da bude uzor mladjim kolegama on pljuje, samara i udara glavom protivnicke fudbalere…nikad ono shumsko nece nestati iz njega…izjavio za smiljanica da ga voli jer je kucevit…ko zna sta se dogadja iza kulisa

marko pantelic – ponekad pomislim da se krsti vishe i od samog mateje kezmana, a to moracete priznati nije mala stvar…na svakoj utakmici ima veliku zelju da postigne gol ali u prevelikoj zelji i izgori…poznat i po tome da se dok je jos igrao u zvezdi poljubio tri puta sa glavnim sudijom po zavrsetku utakmice iako je to pravilima fudbalskog saveza zabranjeno…posle se nesto pravdao kako u njih dvojica dobri prijatelji…

nikola zigic – meni je jedan ortak jos ranije rekao da ovaj dvometras malo bleskast…da mu nije bas sve u redu u glavi…posle se to ispotavilo kao istina…lik je stvarno malo caknut…onaj udarac laktom nesrecnog kazahstanca mu nije prvi takav ispad…umeo je on to i ranije da radi samo malo prikriveno…sto se mene tice mislim da ga se treba kloniti

milan smiljanic – tek mu je 20 godina a vec uspeo da izgovori mnogo gluposti…obecao je da nikada nece izgubiti od zvezde al vec na prvom derbiju od te izjave se sjebao…jadan je igrac kome je pobeda nad zvezdom razlog za onakvu euforiju

branimir bajic – koliko covek treba da bude glup pa da igra za bosnu i hercegovinu

mateja kezman – fudbalski svetac…ako njega ne nacrtaju kao ikonu u hramu svetog save onda mu dzabe sve ovo sto se istetovirao i sto nosi 350 brojanica…inace bog ce mu oprostiti za sva bezrazlona udaranja protivnickih igraca




ima ih jos al me mrzi da pisem
tu je citava plejada: marko lomic, marko perovic, dejan milovanovic, dusko tosic…
 
Koroman - Sve ono što je rekao banegad imam i ja da kažem

Pantelić - Njegovo pravo je koliko će da se krsti, ali njegova obaveza je da daje golove, što on u reprezentaciji ne radi(šta me briga što ih daje u Herti, tj davao ih je).Ipak to ga ne čini glupim, jedino sujevernim.

Kežman - Isto kao i kod Pantelića, samo što se on dodatno pokazao na SP

Žigić - Relativno prljav igrač(naravno, cigani se ne kupaju :lol: ), ali trenutno naš najbolji. Portiv Kazahstana je pokazao da ne ume da istrpi poraz, što ne znači da je glup već ograničen.

Smiljanić - dečko je jednom rečju MORON. Ali ja bar mislim da će on vremenom da se promeni. Ima nepunih 20, sad kad svi znaju za njegov slučaj valjda će mu pomoći :mrgreen:

Bajić - To što neko igra za Bosnu ne znači da je glup. Ili možda i znači :D


Za ove ostale nemam komentara, je slabo znam šta o njima. Jedino sam video da se Milovanović u poslednja dva derbija ponaša kao Koroman(bije, šamara...)

Ne znam za koga da glasam, dvoumim se između Koromana i Smiljanića. Ipak ću za Koromana, jer ima gotovo 30, a ponaša se kao Smiljanićev vršnjak. Za Smiljanića možda ima spasa, dok za Koromana...
P.S. Ovo sam glasao objektivno, ne zbog toga što je ovaj vaš, a onaj naš.
 
7 dana on je pio 7 noci budan bio...Zigic-nerivra sto se i taktika repke sada svodi na to.Ista taktika koju je zvezda imala dok je bio.Samo nabacivati lopte u sesnaesterac pa ako uspe uspe.Ima ova zemlja i mnogo boljih igraca od njega.Pantelic-OPET PROMASIO PENAL juce za Hertu.Pa kad ce da ga da ako ne iz penala.Kezman-Ne bi me cudilo da istetovira na telu i manastir hilandar.Taj se krsti vise nego popa.
 
Vanjor:
7 dana on je pio 7 noci budan bio...Zigic-nerivra sto se i taktika repke sada svodi na to.Ista taktika koju je zvezda imala dok je bio.Samo nabacivati lopte u sesnaesterac pa ako uspe uspe.Ima ova zemlja i mnogo boljih igraca od njega.Pantelic-OPET PROMASIO PENAL juce za Hertu.Pa kad ce da ga da ako ne iz penala.Kezman-Ne bi me cudilo da istetovira na telu i manastir hilandar.Taj se krsti vise nego popa.
pantelic ga polako ali sigurno stize, ne bi me iznenadilo da se bude krstio vise od kezmana
 
Dobar igrac za slabije lige, ali se potpuno gubi u jacim ligama.

Holandska liga, osim PSV, Ajaksa i AZ, nije nesto, zato i jeste davao toliko golova. Zasto je retko (ali bas retko) davao golove za PSV u Evropi? Zasto je PSV uvek ispadao rano iz LS? Kezman nije igrac za jace lige, trebao je da ostane do kraja karijere u PSV i da bude prezadovoljan.
 

Back
Top