Parfemi...

Ne volim kad muskarac prejako mirise...ja koristim malo jace skupe parfeme...jer one nezne jednostavno ne osecam...volim da sva mirisem..i kosa..i vrat..i ruke..celo telo..
 
Ne volim kad muskarac prejako mirise...al ja koristim malo jace skupe parfeme...jer one nezne jednostavno ne osecam...volim da sva mirisem..i kosa..i vrat..i ruke..celo telo..
 
sam_protiv_svih:
Koliko vam je bitno kakav miris koristi vas partner?
Da li ste nekada zahtevali da ga promeni ili nesto slicno?
pa nije mi bitan sam miris,ali mi je bitno da lepo mirise na cisto.nekako,ne lezi svima parfem.

inace,ranije sam mnogo vise koristila parfeme,a onda su oodjednom poceli svi jako da mi iritiraju nos i da mi smrde :? i ovako imam osetljivo culo mirisa i mrzim kada prodje neka gospodja a za njom mirise ceo hodnik npr.to mi je bas nekako seljacki - bukvalno se zalila parfemom.volim kada osetim miris tak kada se bas priblizim nekom.

inace od kako moji parfemi trunu u mom ormanu,tj od kako ih ne koristim vise,pocela sam da kupujem sprejeve za telo jer su mnogo blazi,i to uglavnom neke mirise citrusa,jer su mi osvezavajuci..trenutno mirisem na grejpfrut otprilike :)
 
Banshee:
pa nije mi bitan sam miris,ali mi je bitno da lepo mirise na cisto.nekako,ne lezi svima parfem.

inace,ranije sam mnogo vise koristila parfeme,a onda su oodjednom poceli svi jako da mi iritiraju nos i da mi smrde :? i ovako imam osetljivo culo mirisa i mrzim kada prodje neka gospodja a za njom mirise ceo hodnik npr.to mi je bas nekako seljacki - bukvalno se zalila parfemom.volim kada osetim miris tak kada se bas priblizim nekom.

inace od kako moji parfemi trunu u mom ormanu,tj od kako ih ne koristim vise,pocela sam da kupujem sprejeve za telo jer su mnogo blazi,i to uglavnom neke mirise citrusa,jer su mi osvezavajuci..trenutno mirisem na grejpfrut otprilike :)


Da znaš da mi je lepši fazon kad sve miriše na čisto nego na neki neukusan parfem ,još kad ga sipa litar onda jbg....
Poz.
 
a meni je baš dobro kad muškarac miriše mmmm
moj bivši je imao tako dobar parfem, zaboravila sam koji
valjda sam luda ali meni je važno da miriše po svežem-moj drug se ne parfemiše ali ima tako neki dobar specifičan miris(svako ga ima), ne znam-omekćivač?, uf mirisala sam ga svu noč

a ja lično korisim parfeme samo kad izađem i to još u meri, blesavo mi kad si previše namirisan i ne koristim jake parfeme nego one malo nežnije i diskretnije
 
Meni je naj diskretan parfem i da se oseti tek kad mi se neko bas priblizi...inace, preko dana koristim " 5 th AVENUE " i sjajan je...

Za vece i kada je hladno sam vec godinama verna YSL-ovom "Rive Gouche"...perfektan :smile:
Najbitnije je ne natrackati se da ostaje trag za tobom i posle 5 minuta...narocito ako ides prevozom. :lol:

E, da...od oba koristim toaletnu vodu...parfem mi je prejak :smile:
 
Bitno mi je mnogo kako mi mirise partner. Volim njegov miris,parfem , ma ne mora da stavi parfem,ali da mirise na cisto...Sve u svemu , bitno mi je kako mirise i koji parfem stavlja.
 

Back
Top