Kako ostaviti meni u DVD Shrink-u?

Open disk,pustis da ga analizira,gorni desni ugao imas dve opcije: Full disk i RE-author!
Izaberi RE-author i otvaraju ti se opcije(desna strana) svaka reklama,svaki klip sve posebno,ono sto ti treba prevlaci na levu stranu gde pise DVD i kad prebacis sve sto ti treba idi shrink...
 
Koliko se secam kada sam to radio zadnji put ukoliko ne kopiras ceo sadrzaj diska tj izbacis reklame itd izgubices mogucnost menija. Znači kopiraj ceo sadrzaj diska i kompresuj koliko hoces i ja mislim da ce ti tada meni ostati. Čim ti nesto izbacujes gubi se hijerarhija izmedju klipova (jer sam dvd radi na principu: kad se zavrsi ovo reklama predji na meni, kad se klikne nesto iz menija pusto to itd - postoji hijerarhija i putanje) pa samim tim gubi se i meni...
Znaci ceo sadrzaj diska bez izbacivanja kompresujes, ako nesto izbacujes moraces meni sam da pravis...
Ovo je iz secanja posto nisam shrinkovo disk par meseci pa nisam sto posto siguran da je bas tako ali znam da je neka takva fora.... pa ti probaj i reci mi da li sam bio upravu :)
 
Žex-u
Preporuka koristi CloneDVD2
Zašto -na srpskom je
može smanjiti dvd i više od 70% za razliku od šrinkera -što i nije preporučljivo
imaš opciju zadrži meni ili ga izbaci
puno je brži od šrinkera (za 20tak min. skine i snimi dvd)
daje ti mogućnost da promeniš ime dvd i to do 32 karaktera
skida praktično sve ja sam imao problema samo sa dvd-ma nacionalne geografije
imaš sve što i u šrinkeru + mnogo više
link za trajal verziju od 30 dana ti je na adresi :http://www.filehippo.com/software/dvd/
druga opcija ti je nero recode al mnogo je sporiji i za njega moraš instalirati nero vision 3
ili nero 7premium. Meni se čini da je Nero vision 3 stabilniji od četvorke koja je ugradjena u nero7
Da i ako nešto nemožeš da skineš sa klonom vredi pokušati to skinuti sa DVD Decrypter-om
na hard pa zatim obraditi sa klonom često uspe
izvini ako ti je odgovor stigao kasno al možda neko drugi bude imao vajde od toga
 

Back
Top