3 najvisocije zene sveta

jesu ili nisu?


  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
f010.gif
 
rile_laki_oblak:
sta mislite vi, jel su one dobre domacice?

Ако јесу, није им лако. Ужасно је тешко прати судове у сагнутом положају. Говорим из личног искуства. Оде кичма. Једино ако наруче кухињу по својој мери. :)

А тек усисавање. Мораш да се сагнеш, јер цев није довољно дугачка. Чак ни кад је извучеш максимално. :)
 
storm cloud:
Ако јесу, није им лако. Ужасно је тешко прати судове у сагнутом положају. Говорим из личног искуства. Оде кичма. Једино ако наруче кухињу по својој мери. :)

А тек усисавање. Мораш да се сагнеш, јер цев није довољно дугачка. Чак ни кад је извучеш максимално. :)
Znam kao ti je.... :-?
 
u leba ti...visoka cheljad, nema sta :)

juce sam video jednu devojku...ima sigurno preko 190...ali PRELEPA JE...i opasno gradjena...i zategnuta....odlepio sam...
e jos nesto...ko seta bas bas visoke devojke?..posto vidim kosarkasi se upalili za niske...ajd da vas cujem kad smo kod toga?
 
ALTEC:
e jos nesto...ko seta bas bas visoke devojke?..posto vidim kosarkasi se upalili za niske...ajd da vas cujem kad smo kod toga?

Па двометраши. :D

Није ни то баш тачно за кошаркаше, само су они толико високи да поред њих свака изгледа ниска. Уосталом, постоје високи људи који нису кошаркаши. 8-)

Никад нисам имала момка нижег од 193цм. :)
 

Back
Top