ko je za pljuvanje

da li ste za "slobodno" pljuvanje?

  • da

    glasova: 5 38,5%
  • ne

    glasova: 8 61,5%

  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
nisam citao pravilnik foruma, i necu, cak ne ulazim u kometarisanje opravdanosti banovanja pojedinih forumasa ili neopravdanost NEbanovanja pojedinih forumasa, mene interesuje nesto drugo. nekim forumasima je ocigledno potrebno da se ponekad isprazne na nekoga, ako to ucine na ulici, postoji opravdana sumnja da ce dobiti po pi**i ili turu, ako odu na utamicu, tu se gube par sati, a i kakve su igre ne isplati se, e sada moje pitanje: da li postoji neka mogucnost, neka rupa u zakonu [pravilniku] koja dozvoljava da se forumasi "prazne" u odredjenom intervalu bez bojazni da budu banovani? znaci nedeljom [jedva cekam da nedelja dodje...] od ...do ili svakog dana od ...do. na taj nacin bismo sacuvali forumase [klonovi bi nestasli] u ostalo vreme bi bilo vise kulture [u redu,slazem se sa tobom.. ps.cujmo se u ???] itd. da vidim ko sta predlaze
 
ovo mi lici na ono "zabranjeno je sladje" pokusavam da "izdejstvujem" "slobodu" govora za nas forumase, ali njih [nas] to ne interesuje, a i sto bi to bilo zanimljivo, kada ti je dozvoljeno...
 
adem_ks:
nisam citao pravilnik foruma, i necu, cak ne ulazim u kometarisanje opravdanosti banovanja pojedinih forumasa ili neopravdanost NEbanovanja pojedinih forumasa, mene interesuje nesto drugo. nekim forumasima je ocigledno potrebno da se ponekad isprazne na nekoga, ako to ucine na ulici, postoji opravdana sumnja da ce dobiti po pi**i ili turu, ako odu na utamicu, tu se gube par sati, a i kakve su igre ne isplati se, e sada moje pitanje: da li postoji neka mogucnost, neka rupa u zakonu [pravilniku] koja dozvoljava da se forumasi "prazne" u odredjenom intervalu bez bojazni da budu banovani? znaci nedeljom [jedva cekam da nedelja dodje...] od ...do ili svakog dana od ...do. na taj nacin bismo sacuvali forumase [klonovi bi nestasli] u ostalo vreme bi bilo vise kulture [u redu,slazem se sa tobom.. ps.cujmo se u ???] itd. da vidim ko sta predlaze

Nemoj se praviti pametan... dok su tebi brze bolje skinuli 'ban'... vecina tvojih i tebi slicnih neistomisljenika je jos uvek zakljucana.
 
Rebel Soldier:
Nemoj se praviti pametan... dok su tebi brze bolje skinuli 'ban'... vecina tvojih i tebi slicnih neistomisljenika je jos uvek zakljucana.
ne pravim se pametan. a inace zaista to mislim, u krajnjem slucaju ovo je ipak samo ubijanje vremena, zasto bi sto se mene tice neko banovao grofa, iako ga pretera cesto, on je ipak recimo maskota, kao i nekoliko drugih forumasa. ja sam za trenutno banovanje novih forumasa, a sa svakih recimo hiljadu postova imas "pravo" da ti se progleda kroz prste ili sl. to je moj predlog recimo za pravilnik ili "modelatore" kako rece jedan
 
......pljuvanje.......kakav primitivizam.....ajmo se gadjati bananama....kultura....bogatvstvo jezika...pristojnost.....tolerancija.....to bi bio jezik kultiurnih ljudi.....pa ovo ovdje cita 100tine tisuca ljudi....da li oni trebaju na ovaj nacin.... citajuci,imati dojam.... kakvi ljudi.... ovjde lijece svoje frustracije..ili kakav je mentalni sklop "forumasa"......za i najmanje vrijedjanje treba dodijeliti trajni "ban".....da li ovdje "caruje" kvantitet ili kvalitet....ili je forum kanta za sve....
 
MalaKosava
Registrovan korisnik

Poslednja aktivnost: Danas 13:58
Nije prisutan
Dodaj MalaKosava na listu prijatelja Dodajte MalaKosava na listu ignorisanih korisnika

Informacije o forumu Kontaktne informacije
Učlanjen:: 08.02.2007.
Poruke
Ukupno poruka: 654 (10,23 poruka dnevno)
Pronađi sve poruke koje je poslao MalaKosava
Pronađi sve teme koje je započeo / započela MalaKosava

E-mail:
Pošaljite poruku elektronskom poštom korisniku MalaKosava
Privatna poruka:
Pošaljite privatnu poruku korisniku MalaKosava
Dodatne informacije Članovi grupe
Mesto:
Osijek

MalaKosava nije član nijedne javne grupe
Pa ti se ne skidas sa neta,kosavice?? :mrgreen:
 
De profundis:
MalaKosava
Registrovan korisnik

Poslednja aktivnost: Danas 13:58
Nije prisutan
Dodaj MalaKosava na listu prijatelja Dodajte MalaKosava na listu ignorisanih korisnika

Informacije o forumu Kontaktne informacije
Učlanjen:: 08.02.2007.
Poruke
Ukupno poruka: 654 (10,23 poruka dnevno)
Pronađi sve poruke koje je poslao MalaKosava
Pronađi sve teme koje je započeo / započela MalaKosava

E-mail:
Pošaljite poruku elektronskom poštom korisniku MalaKosava
Privatna poruka:
Pošaljite privatnu poruku korisniku MalaKosava
Dodatne informacije Članovi grupe
Mesto:
Osijek

MalaKosava nije član nijedne javne grupe
Pa ti se ne skidas sa neta,kosavice?? :mrgreen:
....kako ne.....do 22..svako vece kao pristojan gost ovdje na Vasem forumu......ja se povucem .......
 
alergicna:
Pljuvachina je ovde zamena za argumente
Nije svako sposoban da obrazlozi svoje neslaganje, pa jedini nachin da se "prazne" im je pljuvanje
.........a ti si na to alergichna..jeeeeel....ajd jos dok pljuckaju neki... ali kad khakhaju.....problem je... kad pustis vodu "to" ode ...ali "miomiris" ostane....e tu je problem.....pozdrav tebi iz grada na river Dravi.....Osijeka....
 
nesto razmisljam, ovo mu dodje kao lepa cista ulica a u njoj na vidno mesto kanta za djubre, mozete prici i ceprkati po njoj ili ne , ali ste obavezni da tamo bacate otpatke a ne po celoj ulici hehehe
 
adem_ks:
ma pusti coveka, [malu kosavu] on je i za mene "sitna" riba a da ne pricam o nekima ... pa kada oni jedu, piju, ili jedu...

Ukupno poruka: 14.809 (18,51 poruka dnevno)
.eeeee ademi.....dolaze Vam na Kosovo opet ovi iz U.N-a......krajem travnja.....kaze da ce skpuljati obavijesti o demokraciji koja tamo vlada na temelju toga ce Vam otkrojiti "status".....budite "pametni"...sretno!!!!!!
 
MalaKosava:
.ti ces da mi kazes ....ajde pametnjakovicu....napisi mi...he he he (dalje ne smijem) :razz: :razz: :razz: :razz:
Не знам што те толико нервира ? Па не кажем ја то озбиљно, да бих вређао, више то схватам као шалу. Таман да Осјек буде у Србији глупо је мењати имена. Глупо је што мењају и имена улица а камо ли градова.
Код нас, пошто су, јел', "добровољно" дошли и Крајишници и босански Срби ијекавица је на све стране. И већ није необично. А и браћа Монте-Негро (пун их је БЈеоград :lol: ) ...
 
Lacibg:
Не знам што те толико нервира ? Па не кажем ја то озбиљно, да бих вређао, више то схватам као шалу. Таман да Осјек буде у Србији глупо је мењати имена. Глупо је што мењају и имена улица а камо ли градова.
Код нас, пошто су, јел', "добровољно" дошли и Крајишници и босански Срби ијекавица је на све стране. И већ није необично. А и браћа Монте-Негро (пун их је БЈеоград :lol: ) ...
.....ok...prihvati moju ispriku.....ne volim kad se neki zezaju s moji rodnim gradom..lokal sam patriota...evo sorry jos jednom... :oops: :oops: :oops:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top