VAZNO!!!

Misha :.

Primećen član
Poruka
510
Imam jedan mali zadatak za vas. Nije nista komplikovano i tesko i trazi samo malo vremena. Naime, rec je da je u Americkom senatu pokrenut postupak za donosenje rezolucije o otcepljenju Kosova (sto je, manje-vise, svima vec poznato). Onda je jedan od senatora pokrenuo na netu peticiju da bi prikupio dovoljno glasova i stavio na izglasavanje protivnu rezoluciju. Sve je zvanicne prirode i nije zezalica. Dajte da ne sedimo skrstenih ruku i pokusamo bar nesto da uradimo. Ne kazem da cemo nesto da promenimo i mozda je sve reseno, ali ajde da bar probamo.
Sajt je www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187 . Do sada je peticiju potpisalo oko 55 000 ljudi, a potrebno je 100000, da bi bila validna. Najveci problem je sto mnogo ljudi ni ne zna za ovo. Ako mozete prosirite ljudima koje znate.

Hvala svima i kao sto znate ovo je duznost svakog patriote koji voli svoju zemlju, ne znam da li ce i koliko ce ovo pomoci, ali potrebno je na sve moguce nacine nesto pokusati...
RECJU, PISMOM, DELOM...

Pozdrav

Misha
 
cudo, kada je pre dva meseca bilo oko 25000 hiljada govorilo se treba 50.000 sada im treba sto hiljada???? a mozda i nije za cuditi se ... naucili srbi na inflaciju pa da ga ye*es ne mogu bez nje
 
Evo, potpisao sam i ja, samo zašto nije sređeno da potpisujemo u ime Srbije, nego smo još uvek ''Serbia and Montenegro''? Pretrčali smo 56000, do kad to treba tačno?
 
Ma ti ovde nasao propagiras nezavisnost Kosova , ja da sam modelator sad bih klepio jedan ban . Ti jedan Siptar nasao da ovde solis nama pamet o nezavisnosti Kosova . Kosovo je bilo Srpsko pre nego sto ste vi bili u k**** tate Muhameda
 
sis:
Ma ti ovde nasao propagiras nezavisnost Kosova , ja da sam modelator sad bih klepio jedan ban . Ti jedan Siptar nasao da ovde solis nama pamet o nezavisnosti Kosova . Kosovo je bilo Srpsko pre nego sto ste vi bili u k**** tate Muhameda
a mozda jesi???
 

Back
Top