Da li ima dobrih riba na netu?

El Greco

Početnik
Poruka
1
Nisam siguran da li je ovo pravi deo za ovaj topic ali valjda nema veze, vidim da je od posecenijih ;)

LM, kad kazem dobra riba molim bez velike filozofije, svi mi znamo sta je to, iz nekog mog iskustva bas i nema, nem'm pojma kakva je ovde situacija ali ne vidim razloga da bude razlicita.

Nekako kao da lepoj, sexy zeni internet i ne prilici, jos ako uz to ide i malo mozga, njen zivot ne moze biti virtuelan :) btw, godine nebitne.

Kakva su vasa iskustva?
 
El Greco:
Nisam siguran da li je ovo pravi deo za ovaj topic ali valjda nema veze, vidim da je od posecenijih ;)

LM, kad kazem dobra riba molim bez velike filozofije, svi mi znamo sta je to, iz nekog mog iskustva bas i nema, nem'm pojma kakva je ovde situacija ali ne vidim razloga da bude razlicita.

Nekako kao da lepoj, sexy zeni internet i ne prilici, jos ako uz to ide i malo mozga, njen zivot ne moze biti virtuelan :) btw, godine nebitne.

Kakva su vasa iskustva?
Zanimljiva konstatcija,vredna razmisljanja :idea:
 
sto isto navodi i na razmisljanje - da li ima dobrih frajera na netu?

Nekako kao da zgodnom, visokom,markantnom muskarcu internet ne prilici, jos ako uz to ide i malo mozga i finansijskog uspeha njegov zivot ne moze biti virtuelan...godine nebitne.


kako si ti balav!!!

ne, nego mora da na netu cuce samo bubuljicavi,nerazvijeni, nezreli klinci ciji je sadasnji i buduci zivot u virtuelnoj dimenziji!

kad porastes - odgovor na pitanje saznaces sam..
 
na ovakvo pitanje mogu samo da prevrnem ocima i da kazem da je potpuno netacno da chet i forume posecuju samo ruzni ljudi.I moram da pritom dodam da sam primetila da se ovde dovodi u pitanje samo zenski deo ove nase velike forumske porodice,i samo se o njima raspravlja dali su sve gadne,grbave,sa krivim nogama i bubuljicavim licem...a momci se nekako uvek izvuku iz te nepravedne prozivke....niste ni malo fer sto se toga tice....i naravno da forum posecuju i ruzne i debele devojke (ja se usput izvinjavam na ovakvim recima) kao sto ga posecuju i one lepe u svakom smislu te reci,kao sto je slucaj i sa momcima...jer ipak kada otvarate jednu ovakvu temu red bi bio da nas sve zajedno stavite na stafetu,i muske i zenske clanove foruma i chata...svi smo na prozivci zajedno...
 
...ma mani...ja imam drugacije predrasude , pocinjem od toga da su svi normalni a da ima i lepih...
...pa onog bivsheg,sto sam vishe puta postovala , za koga bi prosecna club-blond-girl dushu dala da bude s njim , makar na kratko...a s kojim sam bila 4-god...
...sam upoznala upravo na NETU...
 
ma nema dobrih riba na netu,sve su debele i brkate.evo ja imam 115 kila i dlakava ledja,cak ne mogu sama ni da ih pokosim.
al sam bogata naslednica pa me svi muskarci forumski vole,koji su inace mali,rosavi,i nose coroskope,svi do jednog.
al sta ces,takva je sudbina nas koji zivimo virtuelnim zivotom,i osim kompa nista nemamo :(
 
Zefirra:
...ajmo banshee na virtuelno pivo , da izjadamo svoje jade...:lol:
ae uzdravlje,nadam se da moze crno.
Guinness.jpg

mi ruzne i debele mozemo makar da pijemo koliko volimo,ne moramo da pazimo na liniju...
 

Back
Top