trt smrt

tras


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
Billie Jean:
Janka obozavam !!! Imala sam tu srecu da odem u Kovilovo na Davis Cup !!! Kada je trebalo da ga pitam da se slikamo,umrla sam od straha !!! :D Sve u svemu,obozavam ga,i fizicki,a i odlicno igra !!! :)
da li biste vi umrli od straha da pitate neku poznatu licnost da se slika sa vama?
ja bih umro kad bih pitao britni spirs, bekama, cecu i majkla dzeksona
i goluma naravno
 
ja bi' umro ispred ume turman... ma ne bi' umro... znam da bi me ona pipnula za misice i rekla: decko, koliko si ti visok? a ja bi' se samo nasmejao... kao, nije mi stalo... a nekad sam voleo dzuliju roberts, al' je sad vise ne volim nesto... e, znam, u stvari... a stopirala me jednom jedna devojka i kroz pricu, ispostavi se da je ona u nekoj grup... ma nema veze... u svakom slucaju, nisam je prepoznao... a trebao sam... posle sam se slikao sa njom... i jos me drzi ideja da istetoviram njeno ime na desnom ramenu... sto? pa sta ima veze?
 
Ko je još lud da umire zbog poznate ličnosti...ja se ne bih slikala, već bih opušteno pozvala na sok da se ispričamo kao svi normalni ljudi...to bolje funkcioniše, keve mi! Lakše ćete tako stupiti u kontakt sa nekom poznatom ličnošću....a, ne kao pomahnitali fan da jurite ko muve bez glave...tako će samo bežati od vas....morate da ostavite nekakav utisak...da privučete... jer, onako, da vas neko vidi u masi kako kreštite, samo bi se zgadio od vriske i jedva čekao da pobegne....ja svakog dana sklapam prijateljstva, sa bilo kime...na ulici, stanici, wc-u, žardinjeri, semaforu, prodavnici, u parku....i uvek, pored toliko "prijatelja" se nadje koja poznata zvezda...good luck ;)
 
Uf..Majkl?Znam da na koncertu ne bih ostala svesna samo da ga pogledam na bini...nekako mi je skroz čudna ta činjenica da je on sasvim normalan human od blood-a i flesh-a...izgleda mi skroz kao imaginary friend iz snova sa super mjuzom i cool dance-om...Ali, ovako kad bi ga srela na ulici, sasvim slučajno, srce bi stalo, mozak na trenutak zablokirao, konačno posle 3 sekunde bi došla k sebi, ponudila bi mu staklene bombone sa ukusom trešnje i ananasa, i pitala:“Hey, Mikey....hey man, what’s up man...nice day isn’t it???how are you doin’...where are Paris, Prinse, and other members of „The Jackson doods“??Hey, how about a glass of carrot juice, it’s wery healthy you know..come on (ali ono njegovo „Šam oun“ ili kako već, „Ćam on“..)...come on, don’t refuse my offer, you need some rest and frendly company, a smooth chat...come on, i’m the man you’re lookin’ for...i’m you’r man, man. We’re suppose to be brothers...ajde, ajde :) ...i, tako..stvarno ne znam šta bi on odgovorio, ali sok od šargarepice ne bi odbio, ne bi ni ja ;) ....šta bi mu ti rekla Billie, kad bi preživela njegov pogled ili samo prisustvo, naravno??
 
katy:
šta bi mu ti rekla Billie, kad bi preživela njegov pogled ili samo prisustvo, naravno??
Uh...brate umrla bih od straha !!! :lol: 8)
A kad bih prezivela njegov pogled ili prisustvo...pa ne znam...rekla bih mu:Hello MJ ! I onda bih zanemela od treme !!! Ne znam stvarno sta bih rekla...To bi doslo samo od sebe !! :D
 
Ne razumem sto bi neko "umirao" kad stane pred nekom javnom licnoscu. Mislim svako od njih je obican covek a tim sto jeste ga upravo cine ljudi koji posle "umiru" kada ga vide.
 
Uh, ko su pa oni... Ne volim lažne bogove... Mogla bih i sa predsednikom države da pričam isto kao sa bilo kojom osobom na ulici... Nemam straha, nemam osećaj više i niže instance ili to, da sam ja bolja ili gora od njih...
Sve one koje bih volela da upoznam su mrtvi... Možda i ja da umrem, pa da se upoznamo i sretnemo onda... Pa me susret oživi... ;)
 
Шта је ово, Мајкломанија на овом форуму -_- :shock: не знам што би умирао, па то су људи зар не, нису марсовци or something :? Додуше, ако бих срео Голума :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top