SRBIJA

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
Zasto smo mi jedina zemlja koju ce da raskomadaju sile. Ako neko zna jos neku? I sta imaju od komadanja Srbije na vise delova? I dokle ce nas narod kao omadjijan da gleda u evropu i zapad koji hoce da nam izmasakrira drzavu i to i otvoreno pokazuju.
 
ne mislim da oni hoce da komadaju srbiju, to je samo posledica njihovih pokusaja da ostvare svoje interese. komadanje je posledica iskoristavanja i slepovanja uz velike sile od strane _______ (upisati po zelji)
 
posto je poznato iz istorije da je srpski narod hrabar, ponosit, istinoljubiv, nepokolbljiv, nepotkupljiv itd. itd. a sve te osobine ga krase vec nekoliko milenijuma, a nije na odmet tvrditi da su takvi bili i pre potopa, onda su se sve velike sile zdruzile da bi raskomadale ovu njihovu svetu zemlju iz koje crpe snagu za poslednje borbe protiv svetskih nepravdi, protiv u greh ogrezlog zapada, protiv svih vrsti neprijatelja ljudskoga roda, elem kada lav iznemogne, onda ce ove hijene belosvetske poceti da sprovode njihovu zlocinacku politiku, a na zalost ljudskog roda nece biti vise srba, mislim ujedinjenih srba da se tome suprostave.
 
adem_ks:
posto je poznato iz istorije da je srpski narod hrabar, ponosit, istinoljubiv, nepokolbljiv, nepotkupljiv itd. itd. a sve te osobine ga krase vec nekoliko milenijuma, a nije na odmet tvrditi da su takvi bili i pre potopa, onda su se sve velike sile zdruzile da bi raskomadale ovu njihovu svetu zemlju iz koje crpe snagu za poslednje borbe protiv svetskih nepravdi, protiv u greh ogrezlog zapada, protiv svih vrsti neprijatelja ljudskoga roda, elem kada lav iznemogne, onda ce ove hijene belosvetske poceti da sprovode njihovu zlocinacku politiku, a na zalost ljudskog roda nece biti vise srba, mislim ujedinjenih srba da se tome suprostave.

toplo se nadam da cemo se ti i ja sresti u nekoj od nasih bitaka u buducnosti.
 
Ako se ne opametimo brzo, Bolivija i Avganistan uskoro ima da budu majka u poređenju sa nama... u stvari, šta ja lupam, Bolivija je i sada majka u poređenju sa nama... o Albaniji i da ne pričam...

Severna Koreja i Srbija...
 
Mozda bi toga bilo manje (pokusaja komadanja zemlje) kad bi vi Srbi bili jedinstveniji. Sjetite se sta se desilo sa SFR Jugoslavijom, bas zato jer su narodi bili nejedinstveni(blago receno), pa svejedno ko je prvi i zbog cega poceo.
 
Hartmann:
MoŠda bi toga bilo manje (pokusaja komadanja zemlje) kad bi Fi Srbi bili jedinstFeniji. Sjetite se sta se desilo sa SFR JugoslaFijom, bas Sato jer su narodi bili nejedinstFeni(blago receno), pa sFejedno ko je prFi i Sbog cega poceo.

A koj si ti?
 
Hartmann:
Mozda bi toga bilo manje (pokusaja komadanja zemlje) kad bi vi Srbi bili jedinstveniji. Sjetite se sta se desilo sa SFR Jugoslavijom, bas zato jer su narodi bili nejedinstveni(blago receno), pa svejedno ko je prvi i zbog cega poceo.

Eeee, nije svejedno, nikad nije svejedno....;)
 
srbija do grcke:
Sto ste bolan morali rasturit ovu lijepu zemlju..ko je poceo rat? koje poceo rat !?! h ehe :D
Nemoj bolan meni to govorit, pa ja Svabama i danas govorim da sam Jugosloven, a kad idem na odmor kazem " u Jugoslaviju", Juga iz mene nece nikad nestat. A rat su poceli nacionalisti, uso sejtan u ljude i eto ti.
 
Hartmann:
Pa dobro, nije, ali je rezultat isti, prci ga. Uci se iz gresaka, iz svojih i tudjih, a svjet se drzi one "zavadi pa vladaj", pa ti vidi.

Zato i rekoh da nije svejedno...
Bilo svejedno posle WW 2, pa vidi šta se desilo posle samo pedesetak godina...
E, zato ne može biti svejedno..;)
 
Hartmann:
Nemoj bolan meni to govorit, pa ja Svabama i danas govorim da sam Jugosloven, a kad idem na odmor kazem " u Jugoslaviju", Juga iz mene nece nikad nestat. A rat su poceli nacionalisti, uso sejtan u ljude i eto ti.
....."lega moj".....nadam se da ce takvih odgovora biti sve manje......a Yuga/pljuga...je nestala ....i nadam se da se vise nikad nece obnavljati ..jer ako se bude obnavljala pod patronaton i uvjeravanjem "drugih" opet ce ovdje teci suze i krv..a ti tamo ces navijati...pusti svoje price i prihvati cinjenice....svaki put kad se pravila ( a pravila se u krvi) tako se i raspadala......dosta je bilo.... svaki za se nek travu pase......
 
monja_m:
Zato i rekoh da nije svejedno...
Bilo svejedno posle WW 2, pa vidi šta se desilo posle samo pedesetak godina...
E, zato ne može biti svejedno..;)
Komplikovani balkanski sindrom i mentalitet, pogledaj Svabe sta napravise u drugom svjetskom ratu i sta im se desi samo pedesetak godina kasnije, mi i oni dva razlicita svjeta, udaljena hiljadu godina jedni od drugih. A njima bas svejedno sta je ko prije 50 ili 1150 godina radio, pa im opet dobro, iako im Jevreji nakon svega drmaju drzavom. Para jaranice(ili jarane), samo para i nista drugo. Sve ostalo ih ne zanima.
 
MalaKosava:
....."lega moj".....nadam se da ce takvih odgovora biti sve manje......a Yuga/pljuga...je nestala ....i nadam se da se vise nikad nece obnavljati ..jer ako se bude obnavljala pod patronaton i uvjeravanjem "drugih" opet ce ovdje teci suze i krv..a ti tamo ces navijati...pusti svoje price i prihvati cinjenice....svaki put kad se pravila ( a pravila se u krvi) tako se i raspadala......dosta je bilo.... svaki za se nek travu pase......
Halalio sam ja Jugu davno, zato sam i raspalio u emigraciju, ali u dusi i u srcu ce zauvjek biti, a tebi jarane ako to smeta sta cu ti ja, uzivaj u tome sta imas, a ja cu u ovome sta ja imam.
 
To što ti kažeš, apsolutno bih podržala, kad bi nas se manula sva svetska sila "dobročinitelja" i pustila nas da živimo kao ljudi.

Ali, da živiš ovde, video bi da nam ne daju disati, stalno traže nešto, jbt, nikako da stigne na dnevni red ekonomija...
 
monja_m:
To što ti kažeš, apsolutno bih podržala, kad bi nas se manula sva svetska sila "dobročinitelja" i pustila nas da živimo kao ljudi.

Ali, da živiš ovde, video bi da nam ne daju disati, stalno traže nešto, jbt, nikako da stigne na dnevni red ekonomija...
Vidim ja bona kad odem u Sarajevo i Mostar kako raja devera, ne do Alah dragi nikom, po kontejnerima traze hranu, apatija, korupcija, lopovluk, belaj totalni. Crkvi i dzamija i kafica na svakom cosku, a posla nema teorije. Heroin vlada.
 
MalaKosava:
....."lega moj".....nadam se da ce takvih odgovora biti sve manje......a Yuga/pljuga...je nestala ....i nadam se da se vise nikad nece obnavljati ..jer ako se bude obnavljala pod patronaton i uvjeravanjem "drugih" opet ce ovdje teci suze i krv..a ti tamo ces navijati...pusti svoje price i prihvati cinjenice....svaki put kad se pravila ( a pravila se u krvi) tako se i raspadala......dosta je bilo.... svaki za se nek travu pase......
Hi MalaKosava, dobro došla i ja sam danas stiga.

Po recimo, da u Jugi "brat" nije zna držat "brata" za "brata".
A stvarnost je da taj isti "brat" danas drži tuđinca za gospodara.
I sigurno se po "bratstvu" Balkanci više neće ujedinjavat.
A što se pravila tiče, naučnici su ustvrdili (istina je) da će svi planetarci uskoro imati moju krvnu grupu.
A za travu optimisti tvrde da će mo je u budućnosti stvarno jesti. No pesimisti tvrde da je neće biti dovoljno. :|
 
Hartmann:
Vidim ja bona kad odem u Sarajevo i Mostar kako raja devera, ne do Alah dragi nikom, po kontejnerima traze hranu, apatija, korupcija, lopovluk, belaj totalni. Crkvi i dzamija i kafica na svakom cosku, a posla nema teorije. Heroin vlada.

Eto, vidiš, i kod nas u Srbiji, usred plodne Vojvodine, umiru ljudi od gladi...
Delimično i zbog toga što nikad nije bilo bitno ko je i šza započeo...;)
 
monja_m:
Eto, vidiš, i kod nas u Srbiji, usred plodne Vojvodine, umiru ljudi od gladi...
Delimično i zbog toga što nikad nije bilo bitno ko je i šza započeo...;)
E pa ako budes odgonetnula ili potvrdila ko je prvi i sta poceo hoces li biti sitija? Neces, nego misli u drugi pravac usmjerit i bavit se konkretnim stvarima, a teoriju i istoriju prepustit profesorima, kazem ti ja, Svabe su zakon, ono o cemu balkanci razbijaju glavu i sto im u svakom yebenom smislu ispunjava svakodnevnicu kod Svaba nije ni NA KRAJ PAMETI, oni su te stvari DAVNO DAVNO ostavili iza sebe. Sad im je svejedno sta god da im kazes, nazi ili Jude, boli ga neka stvar, sve sto on redovito prati je fußball, pivo i stanje na kontu.
 
Vidi, meni prvoj ne bi bilo bitno, ali drugoj strani je izuzetno bitno da dokažu da je krivica samo i isključivo ovde. Taman se počnemo baviti onim od čega se hleb jede (ekonomija), kad paf, ne daju tamo neki faktori, te prvo dajte Miloševića, pa Mladića, pa Kosovo, pa ovo, pa ono...
E, o tome ti pričam....
 
monja_m:
Vidi, meni prvoj ne bi bilo bitno, ali drugoj strani je izuzetno bitno da dokažu da je krivica samo i isključivo ovde. Taman se počnemo baviti onim od čega se hleb jede (ekonomija), kad paf, ne daju tamo neki faktori, te prvo dajte Miloševića, pa Mladića, pa Kosovo, pa ovo, pa ono...
E, o tome ti pričam....
Valjda sad mislis na svjet i komsije, tako je na svakoj strani, svi su optereceni onim drugim, nemaju nikakvog rahatluka od tog ali ipak provociraju ili se mjesaju gdje im nije mjesto, i to je kod svih slucaj, i u svim kombinacijama, ali prvi korak u borbi protiv takvih hajvana je jedinstvo u svom narodu, bar kad su vitalne stvari u pitanju, ali kad se sami izmedju sebe krkacimo sta ce nam onda drugi radit? Tu je belaj odma u startu, sami ga sebi nabacili. Samo inat jedan drugom i tako u krug, bez kraja. Ma sta ja znam, umara sve to, pojedinac nemere tu nista. Takvi smo i gotovo.
 
Hartmann:
Valjda sad mislis na svjet i komsije, tako je na svakoj strani, svi su optereceni onim drugim, nemaju nikakvog rahatluka od tog ali ipak provociraju ili se mjesaju gdje im nije mjesto, i to je kod svih slucaj, i u svim kombinacijama, ali prvi korak u borbi protiv takvih hajvana je jedinstvo u svom narodu, bar kad su vitalne stvari u pitanju, ali kad se sami izmedju sebe krkacimo sta ce nam onda drugi radit? Tu je belaj odma u startu, sami ga sebi nabacili. Samo inat jedan drugom i tako u krug, bez kraja. Ma sta ja znam, umara sve to, pojedinac nemere tu nista. Takvi smo i gotovo.

Potpisujem...;) :)
 

Back
Top