postavite pitanje........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Au pa ja sam postala HIT na ovom forumu!!!!! da li se pitate kako da stignem svima da vam odgovorim??? pa ja bih se obogatila kada bi za svaki odgovor dobila bar pola evra..Ali sta da se radi takakv je zivot..mora da se da da bi se dobilo zar ne???

@pahuljica..ima sanse ali...50 posto..pa javi se ti njemu...
@ pandora sansa je 70 posto a vec 2008 moze da donese zajednicki zivot..
@ cmoka...pa sansa da je pravi je 60 posto..bice maaalo tu komplikacija nista starsno..
@ litly d...ima sanse 70 posto..
@ mayaz...trebalo bi..imas dobre aspekte..rekoh ako ne sada krajem god.ali ni ova predlozena promena nije taaako losa za tebe kakao je ti vidis..
@ nidi..ne znam kada nemam pojma ni na kojoj si god.ni koliko god imas da bi znala kada zavrsavas ali zavrsices...a ljubav pa pravi je 80 posto..
 
@ j-a-c-a..uf fin.dobitak..kada bi znala sta je i ja bi isla na tu semu..tebi finans.krecu od marta 2008 iznenada na bolje..promena posla,poboljsanje tog posla ili dobitak neki van posla ne vidim..
@ candle..dva detea aspektovana...od 2009 krece bolje pa 2011 opet losije pa tako gore dole..
@ ana p..uf tesko..Tina..od decembra u ozbiljnoj vezi..An..teze ide neki polupromaseni likovi tek od aprila 2008 znace da je to u cemu je ok
@ Alex77...ovde bi trebao biti prisutan u zivotu te osobe,znaci pojacana komunikacija nekoliko dana pa malo dan dva pauze...tesko mi je da ti kazem sta ko ocekuje ipak je to promenljivo iz dana u dan od raspolozenja do raspolozenja..ima pozitivnih emocija,zelje da se komun.nastavi trenutno bez nekih veeelikih ocekivanja od strane te osobe ali ovo ide ka tome da se `produbi`...
@ wild..ne mogu da vidim nicija osecanja..nema sanse..a vreme za pomirenje jul i avgust..pa tek oktob..ali tada bi moglo biti kasno..niste bas aspektovani za neko ekstra slaganje inace..
 
Hvala ti draga tarot, ti si divna.
Ja se nadam najpozitivnijem ishodu svih tih pregovora i razgovora.
Imam pitanje vezano za ljubav, da li ce se pre tog glavnog "baje" pojaviti ipak neka vezica,necu valjda biti sama jos 2 godine?
14 27 36 52 62
 
Cao, Tarot! Ne, ne brini, necu te ja opet gnjaviti sa mojim licnim nedoumicama... :p Ali, ipak.. Moja drugarica koja nije mogla sama da se javi jako zeli da joj kazes kakva je buducnost ceka sa deckom sa kojim je sada u vezi(5,12,16,21,32), da li ce naci posao u BG-u(1,25,42,50,55) i kada ce zaraditi prvu platu(10,28,37,49,60). Nadam se da te nisam ugnjavila! Hvala!
 
Cao evo ponovicu pitanje ustvari objasnicu ti situaciju pa mi ti reci nesto na osnovu toga...
E OVAKO:Neko duze vreme sam bila sa jednim deckom pre mesec dana smo raskinuli zato sto mu nisam verovala i znala sam da me vara na svakom cosku i da mu nista ne znacim da sam mu samo igracka u prolazu..Pre par dana smo razgovarali i pitao me je da se pomirimo ali sam ja rekla da necu sada se kajem zbog toga i volela bih da se pomirim sa njim i ako znam da mu nista ne znacim ja njega stvarno volim...On mi se ni nejavlja kad prodje pored mene nista :sad: :sad: ...Ja sad kao imam nekog decka ali to se nemoze nazvati vezom,ja prema njemu neosecam nista ali bas bas nista...
moje pitanje je:DA LI CU SE POMIRITI SA DECKOM KOGA VOLIM?
BR:10,17,20,11,15
I DA LI CU USKORO IMATI NEKOG DECKA KOJI CE ME VOLETI I KOME CU NESTO ZNACITI? BR:14,23,55.16,32
A SAD TE MOLIM DA MI KAZES NESTO VISE U VEZI SVEGA TOGA....
IZVINI AKO SAM TE SMORILA ALI STVARNO CU UMRETI OD TUGE AKO NEBUDEM ZNALA STA ME CEKA... :-( :sad: :-( :sad: :-( :sad: :-( :? :? :-(
.................... UNAPRED TI HVALA........................
 
@ nacafaca..ovo bi trebalo da bude ok..80 posto da..
@ truman..uf sreca je tako varljiva..taman mislis da je to to a ona pobegne..ali tebi bi od marta 2009 pa do kraja te god.trebao biti ekstra period za sve..
@ Talalal.. aspekti su bolji od novembra do maja 2008..a mogla bi malo da poradis i na energiji prostora u kome zivis..
@ Milica....obrni okreni ti bi sto postotni odgovor da li je on ili ne..vidi ne moze ti ni tarot ni horoskop ni ista reci da li je to on ..cini mi se da sam ti rekla kolike su sane da se uzmete..ipak mozes ti da okrenes sudbinu/sto ne bi bilo dobro../ajde da sacekas da vidis sta ti donosi buducnost...nisu vam bas neki dobri aspekti to je sve sto ja mogu..veliki pozdrav za tebe............
@ mattru..pa pitaj ponovo........
@ tina..da vidim te udatu i vidim ti decu..dvoje aspektovano a kada ne vidim..
@ zelenooka...a koja si godina???? ne mogu ovako bez icega..zavrsavas svakako
@ beogradjanka 60 posto da..
@ nepopravljiva e takvi smo mi zemljani..zbunjujuci...tebi je diplomski za ovu godinu dobro aspektovan 80 posto i sve sto ima veze sa ucenjem do kraja god.je ok..ipak teskoce u tom segmentu u mesecu oktobru
 
@Ana..uf ne znam sansa za jug 60 posto
@kikk...italija 70 posto da ali..ali..ali..nesto moze iznenada da se izjalovi..budi spremna i na to ipak mislim da ce biti..
@ mayaz...ma kakvi sama...on moze da se pojavi i iduce god..pa da to bude veza..pa onda zivot zajednicki..ali i pre njega imas sigurno vezice..i to vec od jeseni..
@ mira u..da ocekuje te ..ili kraj god ili prolece 2008
@ mirka b...hoces imaces..jedno aspektovano ali to ne znaci i vise..
@ tina 80 ...da li si ti vec napred pitala isto to?? ili mi se cini??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top