Brazilska depilacija

Kad sam trenirala aktivno kosarku i sad kad se tusiramo posle treninga sve devojke vide "frizuricu" one druge... elem ja sam dobila nadimak "celava", moja dobra drugarica "brada" a treca inace cerka popa "sumica" pa ko voli nek izvoli, ja licno glasam za glatkost!
 
SANDRINAbg:
Moraju ili hoce..? :shock:
...to je ona njihova opsednutnost higijenom (znate ono, u turskoj - cevchice u wc sholjama...)

...ne znam ko bi mogao to da nam blizze objasni, mislim ovde na forumu...?:

...a on je mislio - moj dechko - da sam ja morala da se obrijem da bi tamo neki musliman hteo da me yebe... mushki mozak je chudo... :)
 
Maslachak:
...to je ona njihova opsednutnost higijenom (znate ono, u turskoj - cevchice u wc sholjama...)

...ne znam ko bi mogao to da nam blizze objasni, mislim ovde na forumu...?:

...a on je mislio - moj dechko - da sam ja morala da se obrijem da bi tamo neki musliman hteo da me yebe... mushki mozak je chudo... :)

jes' cudo...mis'im, muski mozak... :wink:

Libo te...ja sam cula da Njih to vise pali...to, glatko-slatko..(smajlistosezacrveneo) :razz:

p.s. U poverenju...hm, ja isto to...hm, uradila...i bas mi se svidja kako izgleda...( jos samo da isprobam, al' necu 'vako javno na forumu da pricam)! :oops: :mrgreen:
 
SANDRINAbg:
jes' cudo...mis'im, muski mozak... :wink:

Libo te...ja sam cula da Njih to vise pali...to, glatko-slatko..(smajlistosezacrveneo) :razz:

p.s. U poverenju...hm, ja isto to...hm, uradila...i bas mi se svidja kako izgleda...( jos samo da isprobam, al' necu 'vako javno na forumu da pricam)! :oops: :mrgreen:
...jest slatko...
...a za reckanje ima tema.... moja omiljena. ;)
 

Back
Top