Viktor Ivančić o "hrvatima"!
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Viktor Ivančić o "hrvatima"!

Zainteresovan član Johntra Volta (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Viktor Ivančić o "hrvatima"!

„Možeš ti tom svom narodu otvarati oči koliko god hoćeš, ali ovaj narod otvara pivske boce, nedjeljom slini u crkvi i žvali biskupske ruke, a ostalim danima upravo obožava svog krivoustog fašista i njegovu kriminalnu bandu! Neizmjerno ih obožava, razumiješ! Katolička crkva i autoritarna vlast za ovaj su narod savršena koncepcija sreće!... Njegov ljigavi mali diktator, ergela ministara i državnih tajnika, sve do jedan razbojnici najvišeg ranga, raskalašeno pedofilsko društvo iz Biskupske konferencije - to su za ovaj narod uzori i ikone kojima je u stanju ljubiti stopala! I nema te opačine koju neće počiniti za njihovu ljubav, pa onda uglavnom to i čine - urlaju i kolju, bljuju slapove mržnje, proganjaju dojučerašnje susjede, trpaju se u uniforme, drrkaju na himnu, a nedjeljom kleče i čekaju oprost grijeha od dežurnog pedofila za oltarom!”

- O hrvatima Viktor Ivančić, Vita Activa.

Primećen član Sorab1 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Viktor Ivančić o "hrvatima"!

Нажалост тачно.

Domaćin JABUCHILO (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

nego kazi sherife, ono gore napisano - ne bi ni pod kakvim uslovima potpisao? ako se apstrahujemo, naravno, od potrebe da podvucemo kako je to sve relativno, reciprocno, primenjivo i na srpsku stoku... onako, spontano, ne klimnes glavom dok te ne posmatra budno oko savesti i objektivnosti?
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -
    a praznom divanu nigde kraja.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne znam na šta konkretno misliš?

Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

na temu. ostade nam samo to, sve si nam ostale mrvice na temi pozobao.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hmmm... Pa vidi, mi nismo (još) toliko zabrekli u nacinalizam, bar ne u takvu mračnu stranu nacionalizma, tako da ne bih mogao reći da je primenjivo na nas. Na Hrvate jeste, slažem se sa temom. Ali sa vremenom provedenim ovde, moji strahovi su veći iz dana u dan.

Eto.

Domaćin Sivonja (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

duhovit tekst...................ima dobrih hrvata,kunem vam se........nisu svi ko ovi što nam uskaču ovde

Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio jomini
    Hmmm... Pa vidi, mi nismo (još) toliko zabrekli u nacinalizam, bar ne u takvu mračnu stranu nacionalizma, tako da ne bih mogao reći da je primenjivo na nas. Na Hrvate jeste, slažem se sa temom. Ali sa vremenom provedenim ovde, moji strahovi su veći iz dana u dan.

Eto.
    dobro, da znam... a sto se vremena provedenog ovde tice, ja da se ne bavim cime se bavim, slozio bih se skroz. ali sherife, ja znam sta je provokacija i kako se ista konstruise, kontrolise i razvija.
    i ovo sto ova deca dokona rade - nema veze sa tim. jeftino, glupo, ali kako vidimo efektivno. evo, i ti si poverovao.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Od strane ''provokatora''? Teško. Ovde je zastupljen niži stalež provokatora. Nemaju oni taj potencijal. Ovde ide iz glave napunjene najglasnijim vestima.

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Evo emisija na TV Nova povodom Tompsonovog koncerta u Sarajevu. Mnogo protesta ima u vezi toga, pa je emisija sa tom temom... Zašto sad ovo pričam? Verovali ili ne, voditeljka i jedan od gostiju porede Tompsona sa Bregovićem i IŠČUĐAVAJU se kada se ovi drugi smeju...

Svašta diše na ovoj planeti i zalud troši kiseonik...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.03.2007.
    Reputaciona moć
    42

Мислим не кажем да је Бреговић нека баш екстра музичка величина али смешно га је поредити са том кукавицом који се прозвао по пушци.
    Он највише пева о рату ратовању а ево у 5000 евра да је највећа кукавица која постоји међ Рватима.

Zainteresovan član gost 83642 (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ima tu istine, al na svu sreću to je manjina pećinara koji će kad tad pokleknut. Ta banda koja je po '' ratnim zaslugama '' izdignuta i koja je privilegirana-samo od politike i crkve i pojedinih glavešina, noj sigurno dolazi kraj...Ako nemože narod onda ože priroda. Naveliko se zna da su ti pećinari osjetljivi na majku prirodu i sive moždane stanice, pa svoj spas pokušavaju nać u zagrljaju crkve i pljačkanjima i šta ti ja znam čemu. Ali važno je također reć i to da majka priroda degenracijom uvelike desetkuje njihove jadne mentalne i primitivne pećinarske sklopove. Danas sve više i više svijet vrednuje individualnost i globalno razmišljanje...dakle za plemenske pećinare nema mjesta tu.
    P.S. Zadnja rečenica je vrhunska----- I nema te opačine koju neće počiniti za njihovu ljubav, pa onda uglavnom to i čine - urlaju i kolju, bljuju slapove mržnje, proganjaju dojučerašnje susjede, trpaju se u uniforme, drrkaju na himnu, a nedjeljom kleče i čekaju oprost grijeha od dežurnog pedofila za oltarom!” BUHAHAHAHAHAHAHA

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Crnogorci doneli njihov "ustav" na Sv"J"ecanoj S"J"ednici!
    Autor feel_real_love u forumu Politika
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 30.10.2007., 22:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •