Tri mladica upala u prostorije SDP u Zemunu !

prof. Гроф

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
114
Tri mladića u majicama sa likom haškog optuženika Ratka Mladića upalai su večeras u prostorije Sandžačke demokratske partije (SDP) u Zemunu - izjavio je predsednik te stranke Rasim Ljajić. On je agenciji Beta rekao da se upad dogodio oko 19.30 i da su se u tom trenutku u prostorijama nalazili članovi Glavnog odbora stranke. Niko od prisutnih članova SDP nije fizički napadnut, ali su trojica mladića iscepali fotografije predsednika Srbije Borisa Tadića i moje slike i uništili neka stranačka obeležja i psovali su nam tursku majku - naveo je Ljajić. On je rekao da je slučaj prijavljen policiji i da je uviđaj u toku. Ljajić je napomenuo da je o incidentu obavestio ministra policije Dragan Jočića, koji mu je preneo zabrinutost zbog nasilnog upada u prostorije SDP i najavio odlučnu akciju MUP-a na hapšenju počinilaca.
 
Sorab1:
Да ли може бити што је изјавио да Олуја није ни приближно трагично као Сребреница (мисли на побијене муџахедине, не на србе).
ti si bese onaj sto je pricao i da je ivana dulic markovic govorila o sandzaku kao drugoj drzavi, a o nekakvim hrvatskim proizvodima kao domacim.
mislim, jasno :D

nego, tesko ces ti bosanac ili likovi koji su upali u prostorije, da skapirate ikad sta lik i stranka poput ljajiceve znace drzavi srbiji, integraciji i drzanju sandzaka, normalnom zivotu, nasem legitimitetu...
a mene mrzi da se ganjam bash sa svakim...
 
jomini:
Dajte ljudi izbacite više te izraze tipa okupatori, izdajnici... Kao deca ste! Osim ovde i u Alo, alo seriji niko više to ne koristi... Užasni ste.

Не могу да напишем за окупатора да је окупатор? Ти се возиш око Н.С са субаром и боли те лакат што срби на косову немају струју, стрепе да ли ће бити заклани. У Ндх шиканирају српске повратнике. Главно да си ти сместио се у субару и да кукумавчиш што не можеш много пара да уштедиш.
 
~Petar~:
ti si bese onaj sto je pricao i da je ivana dulic markovic govorila o sandzaku kao drugoj drzavi, a o nekakvim hrvatskim proizvodima kao domacim.
mislim, jasno :D

nego, tesko ces ti bosanac ili likovi koji su upali u prostorije, da skapirate ikad sta lik i stranka poput ljajiceve znace drzavi srbiji, integraciji i drzanju sandzaka, normalnom zivotu, nasem legitimitetu...
a mene mrzi da se ganjam bash sa svakim...

Ти си беше онај што лелече што нисмо у још у Еу :D . Какав босанац :? . Расим не значи ништа за Србију. Расим је сувишан ко длака на јајету. Интеграција са муслиманским терористима, маћарским сепаратистима и ндх, од тог посла нема ништа.
 
jomini:
Sorab, niko ti ne valja. Samo Srbi, a? Tako je još jedan razmišljao pre 70 godina... Na nesreću on se tada i pitao nešto, a na sreću ti ništa. Zato... Ćuti!

Кад сам написао да су само срби добри? Нису само срби добри. Само срби могу да помогну србима. Где је доброта запада за србе? Где је данас отета имовина србима у ндх, косову и федерацији? Турска је терористичка и подржана од нато пакта. Србија није терористичка, али је третирају горе него Иран.
 

Back
Top