pa ima da nas shlog strefi
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 110

Tema: pa ima da nas shlog strefi

Primećen član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pa ima da nas shlog strefi

Vlada Srbije razmotriće sutra izjave Cobela
    BEOGRAD, 11. aprila 2007. (Beta) - Vlada Srbije će na sutrašnjoj sednici razmotriti poslednje izjave ambasadora Nemačke u Srbiji Andreasa Cobela (Zobel), izjavio je u sredu uveče šef vladine kancelarije za saradnju sa medijima Srđan Đurić.

Đurić je agenciji Beta rekao da se to posebno odnosi na izjave Cobela u kojima se dovode u vezu pitanja Kosova i Vojvodine.

Cobel je ranije u sredu na sastanku Foruma za međunarodne odnose Evropskog pokreta u Srbiji rekao da bi insistiranje Beograda da je Kosovo deo Srbije moglo da destabilizuje Srbiju i da otvori pitanja Vojvodine i Sandžaka i zauzeo se da Kosovo što pre dobije status nadzirane nezavisnosti.

"Insistiranje na Kosovu kao delu Srbije destabilizovalo bi Srbiju, i onda bi moglo da bude otvoreno pitanje Vojvodine, koja je nova u Srbiji. To nije pretnja, to je analiza", rekao je Cobel.

Zainteresovan član Rebel Soldier (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2007.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: pa ima da nas shlog strefi

Samo je potrebno da neko pametan uzme jednu motku (govnjivu po mogucnosti), pa sve po ledjima da ga ganja do Berlina... to fasisticko djubre!

Zainteresovan član Shade_ (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2006.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano SA UCENA I ULTIMATUMA PRESLI SU NA OGOLJENE PRETNJE!

Cobel:Što pre nadzirana nezavisnost
    11. april 2007. | 21:21 -> 22:21 | Izvor: B92, Beta

Beograd -- Ambasador Nemačke kaže da bi problem Kosova trebalo rešiti što pre u smislu nadzirane nezavisnosti.

Andreas Cobel izjavio je večeras da bi, u suprotnom, mogli da budu otvoreni problemi u Vojvodini i Sandžaku. On je rekao da bi insistiranje na Kosovu kao delu Srbije, s obzirom da je u sastavu Srbije od1912, moglo na primer navesti Mađarsku da otvori pitanje Vojvodine, koja je u Srbiji od 1918.

-----------------------------------------------------------------------

Zapad je izabrao nemackog ambasadora da nam saopsti jos jednu ruznu vest.
    Ima li posle ovoga jos nekoga ko ne veruje da zele potpuno da uniste Srbiju?

Primećen član Chávez (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Angry Cobel: Dajte Kosovo ili vam uzimamo i Vojvodinu i Sandzak!

I sta reci posle ovako otvorenog nastupa ambasadora Nemacke, koji se vise ne usteze da javno iznese ono sto normalniji deo Srbije odavno zna - osim da je jasno da ce Srbija dokle god postoji biti trn u oku Zapadu.

Dosovska politika koja je dozivela potpuni debakl, koja je dovela do toga da se posle svih onih ponizenja koje nam je DOS priredio - ni za jotu ne promeni stav Zapada prema Srbiji vec nazovi ministar Draskovic mora da obija pragove africkih plemena u potrazi za slamkom spasa - ta i takva politika ovim je i defintivno sahranjena.
    Koji li su ti mozgovi koji ce posle svega ovoga nastaviti da insitiraju na "evroatlantskim integracijama" to je beyond me...

------

Ambasador Nemačke u Srbiji Andreas Cobel (Zobel) izjavio je da bi problem Kosova trebalo rešiti što pre "u smislu nadzirane nezavisnosti", jer bi, u suprotnom, mogli da budu otvoreni problemi u Vojvodini i Sandžaku.

"Insistiranje na Kosovu kao delu Srbije destabilizovalo bi Srbiju, i onda bi moglo da bude otvoreno pitanje Vojvodine, koja je nova u Srbiji. To nije pretnja, to je analiza", rekao je Cobel na sastanku Foruma za medjunarodne odnose Evorpskog pokreta u Srbiji.

Cobel je rekao da "nije tačno" da je Kosovo oduvek u Srbiji, jer je postalo deo Srbije 1912. godine "posle dugo vremena", i podsetio da je Vojvodina ušla u sastav Srbije 1918. godine, dodavši da bi, ako Srbija bude destabilizovana, Madjarska mogla da "insistira na Vojvodini".
    ------

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/story.php?vest=53518

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Cobel: Dajte Kosovo ili vam uzimamo i Vojvodinu i Sandzak!

Citat Original postavio Chávez
    I sta reci posle ovako otvorenog nastupa ambasadora Nemacke, koji se vise ne usteze da javno iznese ono sto normalniji deo Srbije odavno zna -
    ja bih da se osvrnem samo na ovaj deo, zaista ne vidim sto onda napadate coveka

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Nisam baš siguran kako se to piše u originalu (na latinskom), ali mislim da u celom svetu postoji jedan uljudan gest koji se u ovakvim slučajevima uputi likovima koji bi da rasparčaju deo teritorije zemlje u kojoj su akreditovani kao ambasadori...
    Neka me neko ispravi, ali mislim da se piše: PERSONA NON GRATA...
    Duhovit, zanimljiv, iskren, avanturistickog duha...

Iskusan Salvantis (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Ma nek otvara on pitanje Bavarske i Saksonije, umesto sto sere o necemu potpuno van nadleznosti ambasadora jedne drzave, a da ne govorim o diplomatskoj neprimerenosti takvog nastupa.

Gospodina cobela treba proglasiti personom non grata, i zatraziti od Nemacke njegov momentalni opoziv. Ovakve bezobrazluke zaista niko na svetu ne bi trpeo.

Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio DraGo70
    Nisam baš siguran kako se to piše u originalu (na latinskom), ali mislim da u celom svetu postoji jedan uljudan gest koji se u ovakvim slučajevima uputi likovima koji bi da rasparčaju deo teritorije zemlje u kojoj su akreditovani kao ambasadori...
    hehe, evo istovremeno smo dosli do tog zakljucka

Primećen član Chávez (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

hehehe Kostunica da istera nemackog ambasadora AHAHAHAHAHAHAHA cime se vi zanosite

Zainteresovan član Shade_ (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio DraGo70
    Da ne mislis mozda da ce nase "diplomate" da upute takav gest!?

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Pa ne verujem da će naši da upute takav gest. Ali bi trebalo.
    Niko nije očekivao da će Iran da zarobi one britanske mornare i onako obruka britansku vladu, ali su to uradili...
    Znači, petlja je čudo jedno...
    Duhovit, zanimljiv, iskren, avanturistickog duha...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.02.2006.
    Reputaciona moć
    45

Je li ovo 1914 god., opet ultimatumi, pretnje....
    Hoće li to ponovo da nam objave rat!

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1394

Izlupetao se covek na mrtvo ime.Pokusao je da vuce neke istorijske paralele i zapetljao se u tom "balkanskom specijalitetu" tako da je ispalo glupo i bezobrazno.To je samo potvrda teze da je Srbija postala totalno nebitna za zapad,kao i da ih vise ni najmanje ne dotice sta se ovde desava cim su poceli da salju ovakve ambasadore.Ako su americki i britanski ambasadori klasicni cinovnicki mediokriteti ovaj nije ni za salter u posti.O Montgomeriju se moze svasta reci ali ako poredimo njega i ovu sad garnituru,to je kao da poredimo doktora nauka i srednjoskolce.
    Definitivno treba reagovati.Covek je protvnicima EU ovde ustedeo novac za kampanju ovom izjavom.

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio fortes
    Izlupetao se covek na mrtvo ime.Pokusao je da vuce neke istorijske paralele i zapetljao se u tom "balkanskom specijalitetu" tako da je ispalo glupo i bezobrazno.To je samo potvrda teze da je Srbija postala totalno nebitna za zapad,kao i da ih vise ni najmanje ne dotice sta se ovde desava cim su poceli da salju ovakve ambasadore.Ako su americki i britanski ambasadori klasicni cinovnicki mediokriteti ovaj nije ni za salter u posti.O Montgomeriju se moze svasta reci ali ako poredimo njega i ovu sad garnituru,to je kao da poredimo doktora nauka i srednjoskolce.
    Definitivno treba reagovati.Covek je protvnicima EU ovde ustedeo novac za kampanju ovom izjavom.
    o da,montgomeri je bio baja. i poznavao je region do srzi.
    danas vikendom objavljuje njegove textove. odlicni su.

a ovaj nemac je...pa promashio paralelu.
    i shto kazes, stedi novac patriyotama za kampanju.
    i ta fora vise- treba da udjete u eu, da se skoncentrsete na bolji zivot blabla...mislim, znamo i sami, sta mi ti to pricas, i povezujes sa kosovom. bzv

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

ja ne mogu da verujem koji je ovo bezobrazluk ova izjava cobela.

mislim da pomenutog nacistu treba proterati iz srbije pa nek nas bombarduje . tako ce , ako barem nista drugo, pokazati pravo lice fasistickog IV rajha zvanog EU

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Inace ovo su bile granice Srbije i Srba po Nemackoj zamisli 1941. godine. E sad pogledajte ovu kartu i procitajte izjavu Cobela pa cete videti da se te dve stvari poklapaju:

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ebote, živim u Madžarskoj! :shock:

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

neces ziveti. bices proteran u beogradski pasaluk ako se pretnje ambasadora Cobela ostvare. Primicu te ja kod mene u goste nemoj da se brines

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    neces ziveti. bices proteran u beogradski pasaluk ako se pretnje ambasadora Cobela ostvare. Primicu te ja kod mene u goste nemoj da se brines
    Ali da mi ostaviš da gledam B92! :-D

Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Treba mi da nalozimo nasem ambasadoru u Nemackoj da napomene kako bi eventualna nezvisnost Kosova dovela do moguce dezintegracije Nemacke:

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    e sada si stekao pravo da lu**s koliko hoces, nema vise banovanja za tebe hehehe

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: pa ima da nas shlog strefi

Citat Original postavio jomini
    Ali da mi ostaviš da gledam B92! :-D
    Може,под условом да поставе Ајрона за глодура!8-)

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

nego ljudi dosta zezanja, mene ova izjava mnogo zabrinjava nama Nemacka preti novim ratom :shock:

I posle sto mrzim zapad

Jer vidite sami da oce nacisto da nas uniste :mad:

Primećen član Mangup (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

nemoj da si paranoican :?

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

ja paranoican?

da li si ti procitao izjavu pomenutog gospodina u kojima nam porucuje da ako se ne odreknemo Kosova da ce nam otvoriti probleme u Vojvodini i Raskoj Oblasti?

ja bih pre rekao da se ti ponasas kao noj, nabio si glavu u pesak pa ne vidis sta nam gospoda germani pripremaju?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •