Balkanski grafiti

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
--------------------------------------------------------------------------------

Mozda je problem shto nisam ishao u vrtic, ili neshta bezopasnije.
Sada sam super, izvetrilo ono silno crno vino iz mene.

Kada odem u zavichaj, razjebe me ona moja zgrada u koju sam se doselio sa 6 godina, a vec sa sedam pocheo po njoj da urezujem imena i datume. Nacrtao sam ekserom svoju drugaricu, pisao imena, kada je doshao red da se zaljubljujem, ostavljao razne poruke, kao da sam znao da ce i posle 35 god sve biti na svom mestu.
Neverovatan je to osecaj, kada se priblizish zidu po kojem si shkrabao kao klinac, a ono sve stoji na svom mestu. Stresem se od neke jeze i shvatanja prolaznosti zivota, pohitam u prvu kafanu i ubijem se od alkohola, a tako mi ta secanja prijaju.
Ako mogu imati ikakvu korist od ove sveopshte bede, a to je shto nisu sredjivali fasadu svo ovo proteklo vrema.
 
Ja reko' tema na kojoj ćemo da postujemo slike grafita... Jedan mi ostao u sećanju i to je moja večita asocijacija na dotični grad: ŠABAC SMRDI.
Ne znam što mi je to bilo toliko interesantno.
A šta ti je to 111, el te promptuju anđeli? :shock:

Sad mi privlači pažnju jedan na žel. stanici - GDE JE ONAJ U 1.20?
Hehehe, gamad izbacila pola polazaka :evil:
 
ja sam mislila da cje biti neki primeri... one kao doskochice.....
i ja se plashim vremena.. i prolaznosti.... i besmisla.... al ko sam ja da se bavim tim....? muka mi je od grozhdja....
pih nishta ja o zhiovtu ne znam.... a gledam sad.. mr tiger's stripes nije u nishta boljoj poziciji.. samo njega sve to ne dotiche.....
najvishe me boli strah da cju neshto propustiti... da cje me vreme pojesti i da nikada to neshto necju mocji.....
plashe me granice.....
 

Back
Top