Odbijanje kao satisfakcija!

sam_protiv_svih

Početnik
Poruka
12
Primetio sam da danas mnoge devojke odbijaju momke koji im se svidjaju :shock: da bi
se posle hvalile prijateljicama i pricale okolo kako su "oduvale" frajera.
Cure, zasto to radie?Dobro,nisu sve iste ali...ima vas! ;)

Zanima me misljenje ostalih...po meni takve devojke ne zasluzuju nikakvu vezu, neka zive u samoci do kraja zovota. :D :lol:

Da li se odgovor krije u imenu teme :?:
 
Ako odbija momka koji joj se svidja, ona trazi duze udvaranje od njega, kao potvrdu da mu je bas stalo da bude s njom. Mislim, to je zenska igra stara 100 godina i uopste nije teska za skontati..
Takve devojke zasluzuju da budu s onim tipom koji to ukapira.
 
gossca:
Ako odbija momka koji joj se svidja, ona trazi duze udvaranje od njega, kao potvrdu da mu je bas stalo da bude s njom. Mislim, to je zenska igra stara 100 godina i uopste nije teska za skontati..
Takve devojke zasluzuju da budu s onim tipom koji to ukapira.

pogresno si skontala.
recimo da si odbijen posle duzeg udvaranja.
a svidjas joj se...nemoj samo reci da je to nemoguce. :)
 
Ajd ne kaki, to je odlican izgovor za muskarca koji je popio shut u doope: Svidjam se ja njoj, al ona je gloopa pa nece sa mnom da bi ispala faca! Ha, pa kad bi od takvih izuzetaka pravio pravilo, niko se danas ne bi ni yebao ni voleo. A druga stvar je sto je ovaj svet prepun gluperdi, samo, mislim da nisu vredne rasprave
 
2pike:
Ajd ne kaki, to je odlican izgovor za muskarca koji je popio shut u doope: Svidjam se ja njoj, al ona je gloopa pa nece sa mnom da bi ispala faca! Ha, pa kad bi od takvih izuzetaka pravio pravilo, niko se danas ne bi ni yebao ni voleo. A druga stvar je sto je ovaj svet prepun gluperdi, samo, mislim da nisu vredne rasprave


nije nikakav izgovor nego sam se u to uverio preko slucaja mog druga.
decko je muvao ribu nedelju dana ali ga je ona odbijala a kasnije mi je priznala
da joj se on svidja. :shock:
 
2pike:
Ajd ne kaki, to je odlican izgovor za muskarca koji je popio shut u doope: Svidjam se ja njoj, al ona je gloopa pa nece sa mnom da bi ispala faca! Ha, pa kad bi od takvih izuzetaka pravio pravilo, niko se danas ne bi ni yebao ni voleo. A druga stvar je sto je ovaj svet prepun gluperdi, samo, mislim da nisu vredne rasprave

hahahahahaha
pa onda ima ta dotićna neki kompleks kad se tako ponaša ili je možda patila u prošloj vezi pa sad oće da se sveti celom muškom rodu, šta ja znam,...ja sam normalna bre
 
sam_protiv_svih:
pogresno si skontala.
recimo da si odbijen posle duzeg udvaranja.
a svidjas joj se...nemoj samo reci da je to nemoguce. :)
Al ja cu reci da je nemoguce.
Postoje izuzetni slucajevi..ako joj se svidjas samo nastavi to udvaranje, ne daj se umoriti i videces..
Za tebe je to mozda dugo udvaranje, al ona zeli jos..pa ok..daj joj..
 
sam_protiv_svih:
Primetio sam da danas mnoge devojke odbijaju momke koji im se svidjaju :shock: da bi
se posle hvalile prijateljicama i pricale okolo kako su "oduvale" frajera.
Cure, zasto to radie?Dobro,nisu sve iste ali...ima vas! ;)

Zanima me misljenje ostalih...po meni takve devojke ne zasluzuju nikakvu vezu, neka zive u samoci do kraja zovota. :D :lol:

Da li se odgovor krije u imenu teme :?:

Ma nema to veze sa satisfakcijom, ni sa hvaljenjem drugaricama da te je oduvala...bice da si negde za'ebo stvar...preispitaj se ponovo il' je lepo pitaj sta se desava...
Naravno, ako imas petlju..! :lol:
 
Nevencica:
Pa ja sam to radila sa 14-16 godina. Pravila se vazna ....... iako se i danas pravim vazna ali ne na taj nacin ;) :D

Ja sada imam 15 godina,a te stvari sam prevazisla jos davno.Valjda je to zbog sredine,znas kad ti drugarice to rade,pa bi i ti da se dokazes....

Priznajem da sam i ja to jednom uradila u 11-oj,i pokajala sam se da nema dalje,i nikada vise.Al bukvalno nikad.......... :oops: :oops: :oops:
 
sam_protiv_svih:
Primetio sam da danas mnoge devojke odbijaju momke koji im se svidjaju :shock: da bi
se posle hvalile prijateljicama i pricale okolo kako su "oduvale" frajera.
Cure, zasto to radie?Dobro,nisu sve iste ali...ima vas! ;)

Zanima me misljenje ostalih...po meni takve devojke ne zasluzuju nikakvu vezu, neka zive u samoci do kraja zovota. :D :lol:

Da li se odgovor krije u imenu teme :?:

To uglavnom rade mladje tinejdzerke usled velikog nedostatka samopouzdanja, prave zene i devojke uvek dobiju ili odbiju ono shto hoce!
 
Maregirl:
Ja sada imam 15 godina,a te stvari sam prevazisla jos davno.Valjda je to zbog sredine,znas kad ti drugarice to rade,pa bi i ti da se dokazes....

Priznajem da sam i ja to jednom uradila u 11-oj,i pokajala sam se da nema dalje,i nikada vise.Al bukvalno nikad.......... :oops: :oops: :oops:
...pa ti si onda počela još u obdaništu,kada si sada jedna veoma iskusna devojka...
...iza koje stoje godine samopregornog rada na osvajanju muškaraca(htedoh reći dečaka)...
 
sinmbad:
...pa ti si onda počela još u obdaništu,kada si sada jedna veoma iskusna devojka...
...iza koje stoje godine samopregornog rada na osvajanju muškaraca(htedoh reći dečaka)...

Nisam veoma iskusna,ali sam uspela da pohvatam neke stvari kao vrlo mlada,i za posledicu imam totalno drugaciji pogled na svet u odnosu na moje vrsnjakinje...

A ti mora da si student psihologije kad tako lepo izvlacis zakljucke?
 
Ne znam....
Devojka moze dugo da te odbija samo ako joj se ne svidjas dovoljno ili ako joj se bas svidjas.
Ako joj se ne svidjas nimalo, odjebace te na ovaj ili onaj nacin.
Ako joj se ne svidjas dovoljno, mozda joj prija sto je spopadas, mozda cak misli da si simpatican ali nikako da oseti "to" nikako da je privuces dovoljno... Vredi li tu bitu uporan... ne znam

Ako joj se bas svidjas a i dalje te odbija, to moze ili zbog toga sto je po karakteru previse racionalna pa nece da se upusta u nesto sto bi je previse ponelo, (mada je ovo reeeetko do bola) ili zato sto hoce da joj se malo vise udvaras. Ali opet, ni to ne bi trebalo da traje predugo...ako joj se svidjas nece te odbiti 15 puta

A postoji i treca mogucnost, da si ti ukapirao da joj se svidjas, a ustvari to nije tako nego si joj samo simpatican i nebi da te bas upropasti nekim grubim odbijanjem pa eto odbija te malo neznije ali poruka je ista.... proceni sam.
 
Mislim da (uopsteno,ne samo kad sam ja u pitanju) ne treba imati predrasudu-mladja je,samim tim i gluplja.Kada neko ima takav stav prema meni,ja pomislim-verovatno je u mojim godinama bio veoma glup,pa sad misli da su svi takvi.Jadan,ne zna sta propusta...
 
Pa jeste istina zvucis (naglasavam zvucis bas zrelo za svoje godine). Ne bitno, ja jesam bila tako glupa u tim godinama. Ili je to trajno stanje :? pitam se.....:) Samo godine jesu merilo iskustva ako nista drugo za jos 5 godina (kad budes vejika) znaces mnooogo vise, cak i vise nego sto si sada skontala ako to mozes i da zamislis tu situaciju. ;)
 
Pa ona negde rece da studira, jel' ? :shock:

Znaci da ima preko dvadeset jer kao nije brucos... :roll:

Ljudi moji, kazite mi gde ja zivim i da li sam normalna ako se zgrazavam na ovakvu " pismenost" ljudi koji ce, kako kazu, sutra da budu akademski gradjani...il' da napisem graDZani...mozda me bolje razume... :roll: :mrgreen:
 

Back
Top