Političari homoseksualci

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Nekadašnji ministar policije Vlajko Stojiljković, koji je na današnji dan pre pet godina izvršio samoubistvo pred ulaznim vratima Savezne skupštine, pošto je u njoj usvojen Zakon o saradnji sa Haškim tribunalom, ostavio je iza sebe oproštajno pismo u kojem je objasnio razloge zbog kojih je digao ruku na sebe.

Političari homoseksualci

Stojiljković je naveo da su zbog nastrane "sklonosti" pojedini političari bili ucenjeni od zapadnih obaveštajnih službi.
"Upozorio bih na činjenicu da su zapadne obaveštajne službe, koristeći i zloupotrebljavajući nastranosti pojedinih dosovskih čelnika, njih ucenile, obezbedile uticaj i njihovu slepu poslušnost. Radi se o ljudima sklonim homoseksualizmu: Miroljubu Labusu, Žarku Koraću, Dušanu Mihajloviću, Božidaru Đeliću, Aleksandru Radoviću i drugima koji, nalazeći se na odgovornim državnim funkcijama, ozbiljno ugrožavaju bezbednost zemlje i njene ekonomije zbog uticaja stranog faktora", poručio je Stojiljković.
 
protivnika treba mrzeti i blatiti, na ovaj ili drugi naci....onaj maneken bla bla, kao ne vredi ali posto ga zene bla bla. onda ako nekog ne "vole" zene, onda je pe**r... sto bi rekao onaj,....ma pusti srpska posla
 
pa sta god da su izgleda da se trpaju u bulju....

i onda to strane sluzbe iskoriste da ih ucene i tako obezbede njihovu slepu poslusnost.

mislim ne znam dal se trpaju u bulju ili ne, al ovo sa slepom poslusnoscu zapadnim sluzbama je susta istina.

drugo vlajko stojiljkovic je bio bivsi ministar policije tako da je sigurno znao ko je od nasih politicara homoseksualac a ko nije. pa posao mu je bio da to zna.

zato mu i verujem pogotovo sto mu je ovo bilo oprostajno pismo.
 
Da li ste vi normalni, pa svi sem Koraća su oženjeni, a za neke se vezuju i švalerske priče. Za Koraća, oni koji tvrde da je, jesu li mu držali sveću? I šta je koga briga uostalom, zagleda li vama neko u krevet? Onaj ko je seksualno zadovoljen druge i ne gleda.
 
Najjadnije kod tog teksta iz Kurira ali sta drugo ocekivato od takvih novina,sto se citira oporuka koja ima 7-8 strana li je ovo,kako su napisali,najzanimljivije.Bolesno,likovi koji rade Kurir su bolesni ljudi.
 
Torrente-BG:
Nekadašnji ministar policije Vlajko Stojiljković, koji je na današnji dan pre pet godina izvršio samoubistvo pred ulaznim vratima Savezne skupštine, pošto je u njoj usvojen Zakon o saradnji sa Haškim tribunalom, ostavio je iza sebe oproštajno pismo u kojem je objasnio razloge zbog kojih je digao ruku na sebe.

Političari homoseksualci

Stojiljković je naveo da su zbog nastrane "sklonosti" pojedini političari bili ucenjeni od zapadnih obaveštajnih službi.
"Upozorio bih na činjenicu da su zapadne obaveštajne službe, koristeći i zloupotrebljavajući nastranosti pojedinih dosovskih čelnika, njih ucenile, obezbedile uticaj i njihovu slepu poslušnost. Radi se o ljudima sklonim homoseksualizmu: Miroljubu Labusu, Žarku Koraću, Dušanu Mihajloviću, Božidaru Đeliću, Aleksandru Radoviću i drugima koji, nalazeći se na odgovornim državnim funkcijama, ozbiljno ugrožavaju bezbednost zemlje i njene ekonomije zbog uticaja stranog faktora", poručio je Stojiljković.


Jerry Ropero:
pa sta ako su ozenjeni. ja znam isto par likova koji su isto ozenjeni, imaju decu, zene, porodice pa se opet vole muskarce.

Recimo, na LJiS su se mnogi forumaši žalili da žene ne znaju kako da uhvate kitu.
Zbog toga treba ipak prvo probati pa reći, u pravu su i Jerry i TorenteBG...

Kako ćeš da znaš da ne voliš spanać ako ga nisi probao?
 
ne znam irone, ne posecujem taj deo foruma krstarice .

drugo sto se tice logike da nesto moras prvo probati pa videti dal volis ili ne volis, nisam takodje siguran da te dobro razumem. jel ti to hoces nama da kazes da trebamo prvo probati sex sa muskarcem pa videti dal nam se svidja il ne svidja?

homoseksualnost i probanje spanaca su dve razlicite stvari. homoseksualizam je genetski poremecaj i bolest koja se uzrokuje viskom odredjene vrste hormona u telu homoseksualca i koji na taj nacin izaziva da kod bolesne osobe bude privlacan isti pol i koju na zalost trenutno nije moguce leciti i ima ga kako kod ljudi tako i kod zivotinja.
 
Jerry Ropero:
pa sta god da su izgleda da se trpaju u bulju....

i onda to strane sluzbe iskoriste da ih ucene i tako obezbede njihovu slepu poslusnost.

mislim ne znam dal se trpaju u bulju ili ne, al ovo sa slepom poslusnoscu zapadnim sluzbama je susta istina.

drugo vlajko stojiljkovic je bio bivsi ministar policije tako da je sigurno znao ko je od nasih politicara homoseksualac a ko nije. pa posao mu je bio da to zna.

zato mu i verujem pogotovo sto mu je ovo bilo oprostajno pismo.

Тачно, Џери, поуздано знам да наша полиција има прецизне податке о свим хомосексуалцима а нарочито о дупљацима тј.бисексуалцима (а то су они који су као породични људи а овамо кхм...) и то полиција није одрадила зато што их мЛого интересује нечији кревет у који желе да завирују НЕГО ЗБОГ СИДЕ И ДРУГИХ ТЕШКИХ БОЛЕШТИНА.... а то сам опет сазнао овде код мене у крају када су једне ноћи направили рацију на једној приватној журци која је била педер-бал... и тада се открило да неки људи за које бих ја ставио руку у ватру су бисексуалци..... 8-)

Људи који су у политици а склони су наркоманији, педерастији или код жена нимфоманији - су најопасније оружје непријатеља државе коју представљају.
 

Back
Top