Spajanje RAR fajlova - potrebna pomoc!!!

zvoncica_nis

Zainteresovan član
Poruka
159
Moze li mi neko pojasniti kako da spojim vise rar fajlova koje sam downloadovala.

Konkretno, radi se o epizodi serije koja je podeljena na 4 rar fajla. Nemogu ih spojiti preko Total comandera. Pokusala sam sa opcijom combine files, on kao odradi, ali mi na kraju javi da nemam .crc fajl a a fajl koji dobijem ovim procesom dobija ekstenziju .out.

Inace na linku za skidanje ne postoji nikakav crc fajl, samo 4 dela epizode...

Prvi put skidam ovakve fajlove, pa sta mi je za ciniti.
 
Korišćenjem nekog programa za rad sa rar arhivama kao što je na primer 7-zip. Datoteke arhive mora da se nalaze u jednom folderu, otvoriš prvi arhivu i onda dearhiviraš ono što hoćeš ili sve što se nalazi u arhivi. Arhiver će voditi računa da "spoji" datoteke koje se nalaze u arhivi ukoliko je potrebno.

Možda može da se uradi i TotalCommander programom, ali to će znati da kaže neko ko ga koristi.
 
zvoncica_nis:
Moze li mi neko pojasniti kako da spojim vise rar fajlova koje sam downloadovala.

Konkretno, radi se o epizodi serije koja je podeljena na 4 rar fajla. Nemogu ih spojiti preko Total comandera. Pokusala sam sa opcijom combine files, on kao odradi, ali mi na kraju javi da nemam .crc fajl a a fajl koji dobijem ovim procesom dobija ekstenziju .out.

Inace na linku za skidanje ne postoji nikakav crc fajl, samo 4 dela epizode...

Prvi put skidam ovakve fajlove, pa sta mi je za ciniti.
_______________________________________________________________________
Prosto i jednostavno :
Aktiviras Total Commander i oznacis sve fajlove koje zelis da raspakujes,i sa desne strane samo napravis folder u kojem ces raspakovati te fajlove,i nakon toga samo kliknes ALT + F9 i to je to...u slucaju da ne uspes javi mi se...Resicemo!
 
bojan p:
Korišćenjem nekog programa za rad sa rar arhivama kao što je na primer 7-zip. Datoteke arhive mora da se nalaze u jednom folderu, otvoriš prvi arhivu i onda dearhiviraš ono što hoćeš ili sve što se nalazi u arhivi. Arhiver će voditi računa da "spoji" datoteke koje se nalaze u arhivi ukoliko je potrebno.

Možda može da se uradi i TotalCommander programom, ali to će znati da kaže neko ko ga koristi.

Hvala puno na pomoci :) Uspela sam uz 7zip. Total comander nije hteo to da odradi, javljao je da se radi o specificnom fajlu i da mi je potreban external arhiver...

Interesantno je da ni uz ovaj program u pocetku nisam mogla da spojim fajlove, formirao je avi fajl ali velicine 0kb, ali nakon otvaranja prvog zip fajla on je pustio avi fajl iz winamp-a a avi fajl se nalazio u temporary folderu!!! Ja sam ga samo iskopirala odatle... Jeste da sam dobila fajl koji sam zelela, ali ovo mi ne lici na pravi postupak :)
 

Back
Top