Vozom do Splita

Peace_Love_Freedom

Početnik
Poruka
13
Da li je neko isao vozom od Beograda do Splita, planiramo ove godine opet na Korculu, pa posto smo prosle godine imali neudobno iskustvo u autobusu, odlucili smo ici vozom. Da li je neko isao vozom i kakva su iskustva posto sam cula da u Zagrebu stoji 2 sata voz i da je bilo neke frke kao da su napali voz ili sl.
 
moja drugarica je išla predprošle godine na hvar, vozom do splita sa detetom od tada 3 godine.
uzela je spavaća kola, turist bed jednokrevetni ili dvokrevetni..
kaže nije ni osetila putovanje.
 
Peace_Love_Freedom:
Da li je neko isao vozom od Beograda do Splita, planiramo ove godine opet na Korculu, pa posto smo prosle godine imali neudobno iskustvo u autobusu, odlucili smo ici vozom. Da li je neko isao vozom i kakva su iskustva posto sam cula da u Zagrebu stoji 2 sata voz i da je bilo neke frke kao da su napali voz ili sl.

ma daaaaj molim te...

ono čeka svaki voz iz Bg u zagrebu horde Hrvatina... :roll: :roll: ma daj molim te

vlakom je ako hoćeš baš znati najsigurnije putovati

uostalom ugodno ćeš se iznenasiti jer u vagon-restoranu Beograd - Zagreb rade Srbi pričaju bez beda ekavicu i kafu koju ćeš popit ide u proračun Srbije, a sve to u kompoziciji vagona Hrvatskih željeznica...kako je to moguće i ja sam se to pitao par puta kad sam putovao tim vlakom
a da stvar bude gora Ceca je još daleka budučnost kakve cajke puštaju u tom vagomu :roll:
 
Ja vec dve godine idem na Korculu, ali sam do Splita isla autobusom i bila sam glasna i jasna nisam imala problema kao ni moja sestra kojoj ce ove godine biti 7 god. kako ide tamo bez ikakvih problema. Samo me interesuje iskustvo vozom...
 
e, pa onda super...ja sam busom išao pod pratnjom hr. plicije...doduše, to je bio novinarski konvoj..a ako se nikad nisi vozila vozom, ne znam šta je pitanje, ako ostale stvari znaš.........kako je u vozu?
 
a jesan-nisan.... : ) kakav ti je to ortak koji više veruje nepoznatim ljudima nego tebi?
ne, sad ozbiljno......ja nikad ne bih išao tamo, a da nisam imao posla i da to nije bilo organizovano--... turistički nikad, a sad..ko voli, nek izvoli...........zbog svega, eto...lepo mi je bilo i sve, niko me nije dirao, ali nije ni smeo da me dira : )
 
a kako su mogli da me diraju kad me brani njihova policija, rekao sam gore...? .......... bio sam u kulturnoj misiji.....mislim, nije ni to neka sigurnost...glogovca prebiše u sred zagreba pre nekoliko meseci.........tako da se ne praviš mnogo blesava i neinformisana.---........... rekoh šta sam imao.......
 

Back
Top