Osvajaci na duge staze...

usamljeni_vuk

Početnik
Poruka
22
Pretpostavljam da je ova tema prozvakana mali milion puta ali voleo bih da ova bude malo drugacija od ostalih.
Tj. ajde da mi malo stariji (a verujem da nas ima podosta na ovom forumu) naucimo ove klince kako se zavodi i osvaja srce suprotnog pola.
Vidim da ovi klinci imaju strasne pristupe tipa "mala, daj pic** znam da imas" i slicne gluposti i onda skupljaju zube po podu i cude se zasto su odbijeni.
Kad cujem tako nesto samo se zapitam "Boze, kuda ide ovaj svet.."
U moje vreme je to bilo gotovo nezamislivo reci...

Voleo bih da se jave malo stariji forumasi pa da pokazemo ovim klincima kako se to radilo prije a neka se i oni jave pa da cisto usporedimo nacine zavodjenja ili ti muvanja ili barenja ili kako god hocete.

p.s. iako je tema verovatno bila, nadam se da nece biti zakljucana! ;)
 
Mlatis praznu slamu. Danas su se vremena mnogo promenila. Mnogo klinki veruje da nisi cool i IN, ako nemas stalno uz sebe јebacha nekog, frajera, par budala koje stalno trckaraju, kress kombinaciju i sl... tako da je recept na koji padaju u zalosno velikom broju slucajeva: Ne јebe lep, nego uporan. Rechitost i gestovi vise ne osvajaju, samo beskrajno smaranje.
 
sinmbad:
...eeeeeeee vuče druga su to vremena bila....
...ovi klinci na malom odmoru vežbaju ljubljenje a na velikom...
...da ne pričam...
...tako da,suvišno je bilo šta reći...


Tuzno je ali je tako...bas bez veze. Nisam puno starija , imam 21 godinu ali pre je bilo nesto drugacije. Na primer sad je blam i sramota i ne znam sta vec da izadjes iz osnovne skole nevin(svaka druga devojcija od 13 ili 14 godina je izgubila nevinost)...Totalno drugacije vreme i postavljaju se drugacije granice...lepo je spomenuti kako je pre bilo, kako su se muvale devojke i tako to ali nema nista od toga. Danasnji klinci su sada optereceni da voze dobra kola , da imaju kesa i to je cela "filozofija"--bas tuzno! :-|
 
Silent Bob:
I kod nas je bila brooka da se izađe iz osnovne nevin... pa, eto, izašao sam i ništa mi ne fali... dobro... mislim... ma... šta me briga... ono... heh... ma, volim ja sponzoruše, ali ne vole one mene... :-| ebem ti takav život...

Pa naravo da ti nista nije falilo sto si izasao iz osnovne nevin...Bilo bi bas bez veze da je drugacije...Ne treba se opterecivati sa tim. Pa jbg,sponzoruse ne vole bas svakog,vole uglavnom one KAO frajere... :lol:
 
TashaaAAa:
Tuzno je ali je tako...bas bez veze. Nisam puno starija , imam 21 godinu ali pre je bilo nesto drugacije. Na primer sad je blam i sramota i ne znam sta vec da izadjes iz osnovne skole nevin(svaka druga devojcija od 13 ili 14 godina je izgubila nevinost)...Totalno drugacije vreme i postavljaju se drugacije granice...lepo je spomenuti kako je pre bilo, kako su se muvale devojke i tako to ali nema nista od toga. Danasnji klinci su sada optereceni da voze dobra kola , da imaju kesa i to je cela "filozofija"--bas tuzno! :-|

NIJE SRAMOTA
 
Kuckandra:
Joj, Vuce, pa zamisli da nekom od ovih klinaca kazemo da treba da dodje na sastanak sa ruzom i da recituje Prevera!!!! Mislim da bi svi skupljali zube po ulici! :???:
Nisam neki posebno romantican tip..al bi se odusevila da mi neko recituje Prevera s ruzom u ruci...al samo jednu pesmu i tu da se zaustavi i da mi da ruzu...
Ta neka stara vremena su bila mnogo sladja, mada malo kicasta... pevanje pod prozorom, recitovanje poezije...
Ima nesto seksi i u ponasanju danasnjih mladica, malo su prosti, al cini mi se da znaju meru...
 
Retki su dovoljno sigurni u sebe,da znaju,da se,da bi se doslo do nekog vrednog,treba potruditi. Samo do lake robe se lako stize,a da li je ta roba onda na ceni? Zapitajte se na vreme!
Kad budu trazili onu "za ceo zivot",to nece biti ona koja je svima dala i to jos u osnovnoj skoli,budite sigurne. Mene je na primer odusevilo muvanje u filmu "Lajanje na zvezde".
Tako je romanticno...Ili ova novija reklama za Coca Colu -Za tebe je!- eto kako udvaranje,iliti muvanje nije odlika starih vremena,vec produhovljenih osoba.
 
Kad_LupimLupim:
Mlatis praznu slamu. Danas su se vremena mnogo promenila. Mnogo klinki veruje da nisi cool i IN, ako nemas stalno uz sebe јebacha nekog, frajera, par budala koje stalno trckaraju, kress kombinaciju i sl... tako da je recept na koji padaju u zalosno velikom broju slucajeva: Ne јebe lep, nego uporan. Rechitost i gestovi vise ne osvajaju, samo beskrajno smaranje.
Tuzno ali istinito...nema se shta dodati.
 
penelopa*:
Retki su dovoljno sigurni u sebe,da znaju,da se,da bi se doslo do nekog vrednog,treba potruditi. Samo do lake robe se lako stize,a da li je ta roba onda na ceni? Zapitajte se na vreme!
Kad budu trazili onu "za ceo zivot",to nece biti ona koja je svima dala i to jos u osnovnoj skoli,budite sigurne. Mene je na primer odusevilo muvanje u filmu "Lajanje na zvezde".
Tako je romanticno...Ili ova novija reklama za Coca Colu -Za tebe je!- eto kako udvaranje,iliti muvanje nije odlika starih vremena,vec produhovljenih osoba.
...eh da... :roll:
...bojim se da si u pravu... :?
 

Back
Top