hocu da postanem crnac!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
hocu da postanem crnac...za to ce mi trebati puno para pa sam mislio ako imaju neki raspolozeni forumasi da mi pozajme pare da im ne vratim...zasto sam se odlucio na ovako krupan korak...evo zasto...crnci bolje zive...tajger vuds udara onu lopticu i super zaradjuje...nba liga - uglavnom crnci...zakucavaju zmurecki...pa onda opra vinfri...nju svi vole...hale beri je dobra riba a morgan frimen strava glumi...a belci...eno ga seselj u hagu...strajkuje gladju...sloba umro...kezmana nece da zovu u reprezentaciju...tadic ne zna kome da da mandat...mogu samo reci da je majkl dzekson budala sto je promenio boju koze...ej crnac u belca...pa on nije normalan
 
banegad:
hocu da postanem crnac...za to ce mi trebati puno para pa sam mislio ako imaju neki raspolozeni forumasi da mi pozajme pare da im ne vratim...zasto sam se odlucio na ovako krupan korak...evo zasto...crnci bolje zive...tajger vuds udara onu lopticu i super zaradjuje...nba liga - uglavnom crnci...zakucavaju zmurecki...pa onda opra vinfri...nju svi vole...hale beri je dobra riba a morgan frimen strava glumi...a belci...eno ga seselj u hagu...strajkuje gladju...sloba umro...kezmana nece da zovu u reprezentaciju...tadic ne zna kome da da mandat...mogu samo reci da je majkl dzekson budala sto je promenio boju koze...ej crnac u belca...pa on nije normalan
Ima u jednom filmu liku cale nije hteo da plati koledz pa on pio ko lud neku kremu za sunchanje i potpuno ocrneo kozu da bi dobio stipendiju kao afro-amerikanac...eto ideje,a mnogo jevtinije...
I Tajger Vuds je samo napola crn!
I zaboravio si Denzela Washingtona koji zenske svih boja i formata baca u trans svojim pogledom ispod obrva!
Ma Banegad kao crnac bi bio...bi bio..ma bio bi Bekem!
 
ma koji Bekem? znaci, ne bi mog'o da pridje... u zivotu... pa onda, da se izduzi malo... mislim, stvarno je super ideja... moze i bejzbol da se igra... mislim da je frozen odlicno pitanje pokrenuo... da li bi Bekem isto tako dobro igrao i da je, kojim slucajem, crnac? ili mozda cak i bolje? i, jel peva majkl dzekson bolje od kad je postao polu-belac?
 
banegad:
hocu da postanem crnac...za to ce mi trebati puno para pa sam mislio ako imaju neki raspolozeni forumasi da mi pozajme pare da im ne vratim...zasto sam se odlucio na ovako krupan korak...evo zasto...crnci bolje zive...tajger vuds udara onu lopticu i super zaradjuje...nba liga - uglavnom crnci...zakucavaju zmurecki...pa onda opra vinfri...nju svi vole...hale beri je dobra riba a morgan frimen strava glumi...a belci...eno ga seselj u hagu...strajkuje gladju...sloba umro...kezmana nece da zovu u reprezentaciju...tadic ne zna kome da da mandat...mogu samo reci da je majkl dzekson budala sto je promenio boju koze...ej crnac u belca...pa on nije normalan
stvarno si snobčina neviđena....
Jedino se slažem ovo za Majkla Džeksona
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top