B92 - antisrpski projekat

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Mislim da se mora razmotriti problem ove stetocinske kuce i njenog pogubnog uticaja na srpski narod.

Da vidimo prvo ko su vlasnici B92:

B92 trust iz Beograda - 35,5 %
Ist kapital fond (preko Kiparskog Salinka ltd) - 9,5%
Medija divelopment (Soroš) - 39 %
Deksi ko (Slobodan Vučićević) - 9%
Mali akcionari - 7%


B92 trust iz Beograda cine istaknute nevladine organizalcije koje su se vec godinama zalagale za unistenje Srbije i pozivale na ubistvo Srba, bilo od strane Hrvata, muslimana, Siptara ili NATO pakta. Iako su registrovane u Beogradu finansiraju se od americkih poreskih obveznika, sto u nijednoj normalnoj drzavi ne bi bilo dozvoljeno.


Ist kapital fond registrovan na Kipru je investicioni fond u vlasnistvu svedskog politicara Karla Bilta koji je jos pocetkom 90-ih ucestvovao u rasparcavanju Jugoslavije, operaciji oluja i bombardovanju RS.

Medija developement je agencija u vlasnistvu jevrejskog berzanskog spekulanta Dzordza Sorosa. On sa ponosom na svom sajtu pise da je njegov fond za otvoreno drustvo bio jedan od najzasluznijim u ubedjivanju americke administracije da bombarduje Srbiju.

Deksi co je trgovinsko preduzece u vlasniku mafijasa Slobodana Vučićevića!

Od malih akcionara preko pola akcija drzi covek po nacionalnosti Hrvat, a ideoloski stoprocentni ustasa Veran Matic!


Pitanje je u kojoj bi to slobodnoj zemlji na planeti mogla da dobije medijsku dozvolu kuca u kojoj su svi ucesnici u kapitalu ucestvovali u njenom rasturanju, njenom bombardovanju i progonu njenog maticnog naroda? Verovatno u nijednoj. Postojanje B92 je jasan znak potpune okupacije i izdaje drzave od strane nasih vladajucih struktura.
 
Radio B92 je mucno slusati zbog njegovih bolesnih izliva mrznje prema svemu sto je srpsko.

Posto kod vas u policiji uglavnom rade Srbi evo procitajte na primer Petar Lukovic jedan od najglasnijih novinara druge Srbije na radiju B92 kaze o Srbima:


Mislim, taj narod je neobrazovan, primitivan, on se ne kupa, narod je često lud, manijakalan, ništa ne pamti, ne zna za koga da glasa i kad glasa uvek glasa za pogrešnog, ne ume da čita (…). Odvratno mi je, odvratno mi je kad vidim ovaj narod”

Takodje sta misli o drzavi Srbiji:


“Srpska suština: da je ovo neporavljivo bolesna država za koju još nije pronađen lek – osim efikasne hidrogenske bombe čiji bi efekat bio da sačuva zgrade, parking mesta, ulice i poneko fuc.king drvo – stavlja nas u ulogu pacijenta za čiju bolest još nije pronađen lek.”

Znaci neki P.Lukovic moze da poziva na unistenje celog srpskog naroda ali to policiju ne interesuje.


Na radiju B92 svakodnevno gostuje plejada takvih likova, ali mi je doticni gospodin prvi pao na pamet i svoje izjave objavljuje po internetu pa ih je bilo lako naci!
 
U Srbiji ima puno privatnih firmi. Nećete verovati kojih su sve nacionalnosti njihovi vlasnici.
Svako ko je dugo boravio u komunizmu ne može da se otrese da je privatna TV privatna, a državna državna. Naravno frekvnce su državne pa tako moraju da se poštuju neke obaveze prilikom informisanja.

Sad, to što tebi ili sličnim ne odgovara ono što čujete sa te TV nije dovoljan razlog da bi se nadležne službe napujdale na ovu privatnu firmu.

Interesantan fenomen - pola vas ih kao šatro-gistro ne gleda a pola ne podnosi ali zato svi redom analizirate vlasništvo?
 
dok te neki "demokratski "moderator ne banuje,.da dam komentar:
oni su placeni da vode izdajnicku politiku plasirajuci antisrpske politicare i proamericke stavove,..
ali ja ih ne bi ukinuo,..vec bi im dao jos 1 frekvenciju,.da ovaj narod vidi i cedu i bebu i tadica i biserko i svilanovica i ostali moralni olos,.
 
Problem je sto se na toj medijskoj kuci mogu cuti izjave neverovatne mrznje prema srpskom narodu u celini. Navedi mi primer jos neke stanice u svetu gde mozes tako nesto cuti i videti. Problem nije sto oni rade to sto rade vec to sto drzava ne reaguje i ne hapsi te ljude kao sto je ovaj Petar Lukovic zbog raspirivanja nacionalne i verske mrznje i netolerancije.
 
Jerry Ropero:
Problem je sto se na toj medijskoj kuci mogu cuti izjave neverovatne mrznje prema srpskom narodu u celini. Navedi mi primer jos neke stanice u svetu gde mozes tako nesto cuti i videti. Problem nije sto oni rade to sto rade vec to sto drzava ne reaguje i ne hapsi te ljude kao sto je ovaj Petar Lukovic zbog raspirivanja nacionalne i verske mrznje i netolerancije.
.pa po lojtrici gor..pa po lojtrici dol..i tak ide ta pjesmica.....
 
giovaniI:
dok te neki "demokratski "moderator ne banuje,.da dam komentar:

Siroti vi pored "demokratskih moderatora", oni su krivi za postojanje BE92 i svu nesreću a ponajviše za Kumanovski sporazum...

Zamisli koliko izgovorena reč sa te ili bilo koje TV može da ti upropasti zemlju a koliko jedan potuljen potpis može da oduzme teritorije - čak 15%, braćo Srbi i sestre Srpkinje...

Vlast koja potpiše kapitulaciju zemlje je izdajnička vlast, pisalo po istorijskim knjigama...
 
Kriminalno stecena imovina B92

B92 je do zgrade na Novom Beogradu koja vredi vise miliona evra dosao preko kriminalnih mahinacija, sto je opsti nacin kako Jevreji dolaze do imovine. Zgradu je B92 dobio prakticno besplatno i danas placa neku bagatelnu cenu za njen zakup.

Zgrada je bila vlasnistvo Narodne banke Jugoslavije, i to je valjda reket koje su nase vlasti platile jevrejskim gazdama.
 
E pa ja se slazem sa Lukovicem po pitanju srpskog naroda.
A svugde u svetu postoje TV kuce u vlasnistvu vise stranih kompanija samo je to kod nas problem. Mozda je najbolji PINK koji pokazuje sa svim svojim GRAND paradama inteligenciju srpskog naroda.
 
Jerry Ropero:
Kriminalno stecena imovina B92

B92 je do zgrade na Novom Beogradu koja vredi vise miliona evra dosao preko kriminalnih mahinacija, sto je opsti nacin kako Jevreji dolaze do imovine. Zgradu je B92 dobio prakticno besplatno i danas placa neku bagatelnu cenu za njen zakup.

Zgrada je bila vlasnistvo Narodne banke Jugoslavije, i to je valjda reket koje su nase vlasti platile jevrejskim gazdama.

Ovde si izneo uvredljivu klevetu prema drugoj nacionalnosti. Leba ti koliko ih ima na potezu "južne pruge"?

I još nešto, izgleda da Jevreja ima kod nacionalista sa budžeta jer su kupili jednu zgradu, muzej po vrednosti, na 99 godina pod "veoma povoljnim političkim usloivima"
 
Ма пусти бре доконог берзанског шпекуланта Сороша, он јадан храни своју душу мржњом, када не би имао где да је испољи, напрасно би црк'о. Ја исто мислим да их треба пустити да што више кењ*ју... што су више присутни у јавности, гледаност им је мања.

Јуче је приказиван тај мерач гледаности...хехехе... па ти неВерани имају свега 2,8%гледаности... дакле, "пас лаје - ветар носи"...



А што се "уваженог" Пере Луковића тиче, исто мислим да би га због ових цитираних изјава свакако требало кривично гонити, јер ако овде полиција јури неког Давидовића због писаних изјава на интернету - ондаК би Пера морао засигурно да заглави у бајбокану...
 
dr.koki:
E pa ja se slazem sa Lukovicem po pitanju srpskog naroda.
A svugde u svetu postoje TV kuce u vlasnistvu vise stranih kompanija samo je to kod nas problem. Mozda je najbolji PINK koji pokazuje sa svim svojim GRAND paradama inteligenciju srpskog naroda.

Луковић није Србин - а што се тебе тиче мислим да је он својим изјавама најбоље окарактерисао твоју сорту.
 
eremita ne moze to tako. ne smemo da dozvolimo da oni iz srbije prosipaju tu antisrpsku propagandu. ne smemo da dozvolimo da se neki srbi gone zbog raspirivanja mrznje a da se B92 propusta za to isto

Eto u Izraelu pokazi mi jednu medijsku kucu gde se tvrdi da su Jevreji okupatori i zlocinci prema Palestincima i ja cu prihvatiti da to isto B92 moze da radi u Srbiji.
 
Zanimljivo je to kako niko nece da primeti da se jedino B92 sa emisijom insajder bavio parama iznetim na kipar. Zanima me sta mislite o tim emisijama, epizodama posvecenim atentatu na Zorana Djindjica kao i o serijalu "Jedinica" ?

istrazivacko novinarstvo ili antisrpske lazi?
 
scary_duck.jpg

Sluga Novog Antisrpskog Poretka.....Izgleda bezopasno ,ali.......?????!!!!
 

Back
Top