BRAVO STUDENTI BRAVO!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Dok se naši strudenti bore za 16-22 ispita kao uslov pa ako ne može onda da se kupi diploma, dotle se u Indiji guraju i po njih 4 ispred ekrana računara da nauče nešto. Naime Indioja je 2006-te sa IT tehnologijama (uglavnom softver) zaradila 18 milijardi dolara.

E ovo je politika! Sa ovakvim studentima se dolazi do uspeha i ekonomije i bogate zemlje. Nisu to oni koji će ili biti probisveti od šefova jer su naviknuti da im se roditelji odriču da bi oni imali za studiranje tj tudje žrtve niti oni koji će da naplate znanje u inostranstvu zbog sebe a dotle koristili resurse svoje države.

Ovde dok se neki dipl. guz. Glavonja ne ogrebe za nečiji trud tj procenat - neš' videti svetlo dana... Pa nije valjda on studirao da bi ti zaradjivao?


Tekst sročen na osnovu članka iz Večernjih Novosti, od datuma10.04.2007. a na strani14, gornja polovina.
 
Iron Lord:
Dok se naši strudenti bore za 16-22 ispita kao uslov pa ako ne može onda da se kupi diploma, dotle se u Indiji guraju i po njih 4 ispred ekrana računara da nauče nešto. Naime Indioja je 2006-te sa IT tehnologijama (uglavnom softver) zaradila 18 milijardi dolara.

E ovo je politika! Sa ovakvim studentima se dolazi do uspeha i ekonomije i bogate zemlje. Nisu to oni koji će ili biti probisveti od šefova jer su naviknuti da im se roditelji odriču da bi oni imali za studiranje tj tudje žrtve niti oni koji će da naplate znanje u inostranstvu zbog sebe a dotle koristili resurse svoje države.

Ovde dok se neki dipl. guz. Glavonja ne ogrebe za nečiji trud tj procenat - neš' videti svetlo dana... Pa nije valjda on studirao da bi ti zaradjivao?


Tekst sročen na osnovu članka iz Večernjih Novosti, od datuma10.04.2007. a na strani14, gornja polovina.
Hocete li reci da se zalazete za vise teorije a manje praxe......Jeste, to je problem ali ne sme nam biti izgovor....
mban1013l.jpg

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
 
vozim biciklo malo pre i slusam severnomitrovacki radio. i kaze, valjda predsednik studenata pristinskog univerziteta u mitrovici "ovde imamo 9 hiljada i trista i..." i prica decko o studenskim problemima itd. ali mene malo zaprepasti broj, skoro 10.000 srpskih [a mozda i neki "dosljak"]studenata u mitrovici iliti na kosovo. impozantan broj.... da ne otvaram temu,i tako je ova o studentima
 
prof. Гроф:
Koliko god da ima ....., svi su završili škole...Barem vam tu vade procenat o nepismenima na nivou pokrajine. :lol: :lol: :lol: Šala, šala ima i vas dosta pismenih!
pa mi smo ti pismeniji od vas bre. makar za 20 %. ok. ajde tebe cu staviti sa nama, vi srbi [ono drugi] znate trideset slova mi tridest i sest
 
Ide Cigo kupit diplomu na plac kod švercera.
Dođe on kod švercera i kaže: "Jel imaš diplome?"
Kaže švercer: "Imam."
Pita Cigo:"A jel imaš za medicinski fakultet i kolko košta"?
Švercer:"Imam i košta 6.000 eura."
Cigo:"U ******, imam samo 5.200 jel bi moglo za tolko?"
Švercer kaže:"Nema šanse, nedam. Kad budeš imao novce dođi."
Krene Cigo njega nagovarat i na kraju kaže ovaj:
"OK, može za 5.200 al ću te morat malo propitat."
procitah ovaj vic, a posto vam je skolstvo na nivou, ajde nasmejte se i vi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top