Ilija Bozoljac

mene zanima... dokle cete otvarati teme o teniserima pojedinacno?
jel treba sad jos da otvorimo teme o zimonjicu, pa o dusanu vemicu, pa o jeleni jankovic... da dodamo tu i kojeg stranog asa- npr. Nadala, Sarapovu, Serenu, Ameli... pa onda i koju legendu... Agasija, Samprasa... Ma, lepo da zauzmemo CEO forum, a tako da svaka od ovih tema stane na po 5-6 postova... Pa da uzmemo da trazimo neki drugi forum koji cemo na slican nacin, polako da unistimo...
jbt zasto ne bismo SVI lepo i kvalitetno caskali na temi TENNIS koju bi mogli nepostojeci moderatori da zalepe?!
 
Ma ljudi za svakog ste otvorili po temu...treba na to sve odgovoriti i pratiti svaku temu....... a za to treba vremena....a ovako sve u jednoj temi je natrpano!!!!!!!!! Tako da stvarno ne znam sta je bolje jedna tema za sve igrace ili pojedinacno.....
 
Nije tacno da su svi zasluzili orvaranje foruma...Bozoljac ce mozda postati ekstra igrac,za sada nije.Janko nikad nece biti elita,a imao je sanse...I da bar komentarisemo tako nesto,ali ne,mi komentarisemo ko kako izgleda...Smesno! U pravu je Polarni meda,ajde da lepo unistimo temu tenis ovakvim smesnim temama.
 
Srlesrle:
Nije tacno da su svi zasluzili orvaranje foruma...Bozoljac ce mozda postati ekstra igrac,za sada nije.Janko nikad nece biti elita,a imao je sanse...I da bar komentarisemo tako nesto,ali ne,mi komentarisemo ko kako izgleda...Smesno! U pravu je Polarni meda,ajde da lepo unistimo temu tenis ovakvim smesnim temama.
Pa unisti ako oces....to je na tebi!!!!!!!!!!!! :evil:
 
mislim da je ilija presladak i voleo bih da se slikam sa njim ali se plasim da cu umreti od straha kad ga budem pisatao za slikanje
i mislim da je on super igrac i da postati jos superiji igrac
 
A bolje lepo da otvore podforum Tenis, kad vec imamo automobilizam , sto ne bi i tenis!

Sto se tice Ilije, nema on sigurnost, gledao sam ga vise puta, cak i uzivo, i mogu reci da servira ko ludak , a da onda u toku poena udara ko devojcica! To je moj utisak, i sumnjam da ce on, kao i Tipsarevic uspeti da udje medju prvih 50! Bar ne u dogledno vreme!
Daj Boze da gresim!
 
joca111:
A bolje lepo da otvore podforum Tenis, kad vec imamo automobilizam , sto ne bi i tenis!
verovatno bi bilo previse.... koje teme tu mogu da postoje? jedna opsta i 5-6 ovakvih, pojedinacnih koje uglavnom stanu na 10-15 postova.... moj predlog je lepljivi tenis, a pojedinacne sportiste.... ma neka i postoje, ali ja cu da ih zaobilazim... da ne davim i na njima; pogotovo sto su uglavnom teme vezane za izgled a ne igru tenisera... to sto je ana ivanovic slatka... pa mogu o tome i na opstoj temi... mada, i nema tu sta vise da se doda ;D
 

Back
Top