Dobro jutro......., Srbijo!

prof. Гроф

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
114
I kakvo nam jutro nosi lepe novosti, i gde jurite za kakvim parama, i šta očekujete kada poslušate najnovije vesti koje su se izdešavale dok ste bili u " carstvu snova", i kako vam prija ona prva jutarnja kafa ili nešto pre nje......I šta očekujete u ovom novom danu u našoj nam Srbiji - Beogradu....., svi to osećate,a sve je to "politika". Kako na kraju dana pobeđujete ono što vam drugi serviraju kao zadatke, imate li snage za novo ..........."dobro jutro".........
 
Jutro će promeniti sve. Indexi.
A onda sve po starom. Jer novi je dan.
Da nije te prve kafe, tako crne, sve bi bilo svetlo. :? :-D
Često prespavam jutro pa mi neki put jutro dođe u podne. Kasno mi svane, ali važno je da svane.

P.S.
Najpozitivnija tema na Politici.
Ustaneš ujutru ma kad to bilo i sanjiv uz kaficu ovde besediš. :lol:
ZA LEPLJIVU
 
south:
dobro jutro..srbijo
gde god,da si

najlepsi deo dana,.. uz ponoc 8)
sve ostalo... je ostalo :-|





ps. grofe,pozitivne vibracije :D svaka cast
mora da si se preselio na bezaniju :lol: :lol: ;)


:lol: :lol: :lol: Evo gledam tv ARTMEDIJU, nema nista novog!

Dobro jutro, još danas ne radim a sutra u nove pobede. Vidim i čujem sve je po starom a i dan će biti izgleda super. Političari se ne čuju jutros ni na jednom meduju. Kakva li sranja sada spremaju, ..........., "lele majko ala *ebe Rajko!".
 
"cinjenice" i dalje kazu "mozes odgovoriti, ademe"
dobro vam jutro, a i dan, malo sam zakasnio jer sam instalirao neki virus [tj. anti virus], pa sada rekoh da vidim sta se desava, da mi nesto, ne daj boze, "pobegne"
 
evo moga utiska od jutros:
"Dragan Vučićević: Dosta zločina!
ANTISRPSKA KOALICIJA USRED ZEMLJE SRBIJE!
Sreda, kasno uveče. Vesti Si-En-Ena. Posle priloga u kome je izveštač iz UN-a na sve načine pokušao da opravda otimanje Kosova, u program se uključio i dopisnik iz Beograda. I gle čuda, svoj izveštaj započeo je citiranjem otvorenog pisma "uglednih nevladinih organizacija" u kojem se od EU traži da ni slučajno ne nastavi pregovore sa Srbijom sve dok vlasti ne ispune sve svoje haške obaveze!?!

Odmah potom, očigledno pažljivo instruiran, dopisnik je citirao i izjave "bivšeg potpredsednika Vlade i bivše predsednice Srbije" u kojima se oni neskriveno zalažu za nezavisnost Kosmeta! I onda tek na kraju, u jedva dve polurečenice, pomenut je i stav "zvaničnog Beograda", prema kome se Srbija nikada i ni po koju cenu neće odreći južne pokrajine...

Aman, zaman, ljudi moji, pa ovako nešto je moguće još samo na Si-En-Enu i još samo u zemlji Srbiji! Ej, bre, pa možete li i da zamislite bilo šta slično bilo gde drugde u svetu? Možete li da zamislite da osam nevladinih organizacija u Zagrebu napiše otvoreno pismo Evropskoj uniji u kome traže da se Hrvatskoj odmah zavedu sankcije zbog nekažnjavanja ratnih zločina? Možete li bar da pretpostavite mogućnost da se bivši potpredsednik vlade ili bivši v. d. predsednika države u toj istoj Hrvatskoj otvoreno zalažu za otcepljenje Republike Srpske Krajine i kršenje Ustava?!

Ne možete, naravno. To je, razume se, potpuno nemoguće i sasvim nezamislivo!Ali, ono što je u Hrvatskoj ili u bilo kojoj drugoj evropskoj zemlji nezamislivo i nemoguće, ovde kod nas u Srbiji je svakodnevica. Ovde se nevladine organizacije otvoreno, javno i čak ponosno udružuju i lobiraju protiv Srbije! Vučo, Biserko, Kandićka, Dereta i ostali samozvani liderčići "civilnog sektora" neskriveno rade u korist srpske nacionalne štete!

Oni čine sve da Srbija što duže ostane jadna, bedna, ponižena i prokažena, jer samo u toj i takvoj Srbiji mogu da budu neko i nešto. Samo u optuženoj i obogaljenoj Srbiji njihovi džepovi mogu da budu puni. I oni to više uopšte ni ne kriju. Onako, potpuno transparentno, bez ijedne trunke stida, ta gomila frustriranih nitkova čini sve što je u njenoj moći da Srbiju zakopa što dublje u krvavo balkansko blato...

Istovremeno, bivši visoki državni funkcioneri otvoreno se stavljaju na stranu najcrnjih srpskih neprijatelja i pozivaju na rušenje ustavnog poretka! Čedomir Jovanović, Nataša Mićić, Nenad Čanak, Vladan Batić, Vesna Pešić, Žarko Korać i njima slični koriste svaku priliku da javno agituju za nezavisno Kosovo i da javno pozovu na kršenje Ustava!

Svesno ili nesvesno, sasvim svejedno, oni su najjače oružje u rukama belosvetskih moćnika, oni su najvidljiviji "dokaz" srpske kosovske podele koja postoji samo u zapadnim medijima.No, ono što je najstrašnije jeste činjenica da ova NVO-politikantska antisrpska koalicija dobija ogroman prostor u srpskim, nacionalnim medijima.

Malo, malo, pa se na nekoj od televizija i u nekim od novina pojave Vučo, Biserko, Kandićka, Čeda... Malo, malo, pa neko od njih javno i usred Srbije pozove na cepanje i razbijanje iste te Srbije! I nikom ništa?! Niko u tome ne vidi ništa čudno, svi se prave gluvi kod ušiju i ćoravi kod očiju!

Dakle, da budemo sasvim konkretni, najveći problem jeste u tome što vlast ćutke gleda otvorene pozive na rušenje ustavnog poretka. Problem, pre svega, jeste u tome što se u ime nekakve demokratije, valjda u strahu od zapadnih moćnika, prećutkuje i oprašta to teško krivično delo za koje bi moralo da se odgovara u svakoj uređenoj zemlji sveta.Mislite o tome."
-jako dobar clanak.
 
Jednog jutra uz lokalni put pokraj Gornjeg Milanovca pastir je
cuvao ovce.
Novi Jeep Grand Cheroke kraj njega, skripeci gumama,
divlje zakoci.
Sofer, mladic obucen u Boss odelo, u Cerrutti cipelama
s Ray Ban naocarama, Omega svajcarskim satom i BHS
(Bussiness High School) kravatom iskoci iz vozila i
upita pastira:
"Hoces li mi dati jednu ovcu, ako pogodim, koliko ih
imas u stadu?"
Pastir pogleda mladica, pa stado koje pase i rece:
"Slazem se, da!"
Mladic parkira Jeep uz cestu, ukljuci notebook i
bezicni modem, skenira pasnjak preko satelita i GPS-a
(Global Position System), otvori bazu podataka i 60
Excel tabela, punih algoritama, na to isprinta 150
stranica dugi izvestaj na high-tec mini pisacu.
Okrene se pastiru i kaze:
"Tu imas tacno 1.586 ovaca."
Pastir odgovori: "Kazimo, da imas pravo. Uzmi ovcu."
Mladic uzme jednu od zivotinja i stavi je nazad u
vozilo.
Kada se pripremao da ode, pastir ga pogleda i upita:
" Da li ces mi vratiti to sto si mi uzeo, ako pogodim
iz koje si stranke?"
Mladic odgovori: "Svakako!"
Pastir na brzinu odvali: "Ti si iz G17+."
"Upravo tako! Kako si pogodio?"
"Veoma jednostavno", odgovori pastir.
"Prvo: dosao si, a nije te niko zvao.
Drugo: izracunao si mi nesto, sto ja vec znam.
Trece: O mom radu nemas pojma i zato zarko zelim, da
mi vratis mog psa!"
 
prof. Гроф:
Jednog jutra uz lokalni put pokraj Gornjeg Milanovca pastir je
cuvao ovce.
Novi Jeep Grand Cheroke kraj njega, skripeci gumama,
divlje zakoci.
Sofer, mladic obucen u Boss odelo, u Cerrutti cipelama
s Ray Ban naocarama, Omega svajcarskim satom i BHS
(Bussiness High School) kravatom iskoci iz vozila i
upita pastira:
"Hoces li mi dati jednu ovcu, ako pogodim, koliko ih
imas u stadu?"
Pastir pogleda mladica, pa stado koje pase i rece:
"Slazem se, da!"
Mladic parkira Jeep uz cestu, ukljuci notebook i
bezicni modem, skenira pasnjak preko satelita i GPS-a
(Global Position System), otvori bazu podataka i 60
Excel tabela, punih algoritama, na to isprinta 150
stranica dugi izvestaj na high-tec mini pisacu.
Okrene se pastiru i kaze:
"Tu imas tacno 1.586 ovaca."
Pastir odgovori: "Kazimo, da imas pravo. Uzmi ovcu."
Mladic uzme jednu od zivotinja i stavi je nazad u
vozilo.
Kada se pripremao da ode, pastir ga pogleda i upita:
" Da li ces mi vratiti to sto si mi uzeo, ako pogodim
iz koje si stranke?"
Mladic odgovori: "Svakako!"
Pastir na brzinu odvali: "Ti si iz G17+."
"Upravo tako! Kako si pogodio?"
"Veoma jednostavno", odgovori pastir.
"Prvo: dosao si, a nije te niko zvao.
Drugo: izracunao si mi nesto, sto ja vec znam.
Trece: O mom radu nemas pojma i zato zarko zelim, da
mi vratis mog psa!"
...stara fora......i nije ti bas nesto.....
 
Evo političari nikad ne spavaju iliti : " Zlo ne spava!" Onako lepo jutro i predivan dan našoj Srbiji mora neko da pokvari.



PRIŠTINA - Šefovi diplomatskih kancelarija u Prištini preneli su danas privremenom premijeru i privremenoj vladi Kosmeta svoju podršku za uspešno prevazilaženje tranzicionog perioda, koji bi usledio ako u SB UN bude usvojena nova rezolucija o budućem statusu pokrajine.

Prištinski elektronski mediji su preneli navode portparola kosmetske vlade Ulpijane Ljame, da je premijer Agim Čeku na današnjem sastanku upoznao diplomate o angažovanju vlade u periodu koji će uslediti nakon donošenja nove rezolucije.

Planom Martija Ahtisarija predviđeno je da u roku od 120 dana od usvajanja nove rezolucije o Kosmetu, sve kompetencije sa međunarodnih misija budu prenete na kosmetske institucije.

Mediji nisu naveli sa predstavnicima kojih zemalja je Čeku razgovarao u Prištini.
 
Dobro jutro bre! :D

Najsmešniji naslov koji sam jutros pročitao je:
Jelašić: Dobro je, ali zaostajemo

Pa dobro bre Jelašiću ako smo došli na net da se vređamo onda očekuj isto. :D Čuj ti njega, mi zaostajemo. :evil: Da li to znači i da smo zaostali, a? :? Možda je mislio na njih, političare? :lol:

I kakvo crno dobro jutro kad ovaj kaže da zaostajemo? :roll:
 

Back
Top