СПС у новој влади?

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da očekuje skoro formiranje nove Vlade i istakao da ne treba isključiti mogućnost da se u njoj nadje i SPS.

Dačić je u intervjuu za sajt Skupštinska mreža rekao da očekuje da će do dogovora doći, jer ne veruje da novi izbori odgovaraju strankama koje ne mogu da se dogovore oko Vlade.

Dodao je da su, medjutim, i danas šanse novi izbori ili vlada na pola-pola.

"Ako ne dodje do dogovora, uvek postoji ogućnost da se on traži na drugoj strani - izmedju Demokratske stranke Srbije, Srpske radikalne stranke i SPS", ocenio je Dačić i istakao da do sada socijalisti nisu učesto u razgovorima o novoj Vladi.
Ко је за то да нинџа коферњача буде у влади?:roll:
 
Странке које су до сада чиниле Владу чији је премијер Коштуница - чини ми се да могу да и даље обезбеде ВЕЋИНУ у Парламенту.....хехехе.......
 
Мислим да се људи превише нервирају око политике...Чињеница је да су политичари људи,који су одлучили да живе од трговине интересима и животима других људи око себе.Тако да ми ту не можемо много да променимо,изузев да покушамо сами да се бавимо политиком.
 
Видиш, ту си потпуно у праву, с тим, што је још горе - нама кроје политику споља. У таквим условима, нормалан човек не може да бира шта му се допада, или шта мисли да је добро. Наш избор се заправо своди на шта је мање зло ... Ебеш избор ... И онда, нормално је да "човек скрене" па поставља неки други систем вредновања - ја изабрах, онај типични балкански, инаџијски - може све само да је контра Американцима. Просто се испостави правило да све што урадимо насупрот њиховим "сугестијама" испадне добро (или бар мање штетно) по наше националне интересе. А "реалност" која тражи чепљење у њихову буљу и то без вазелина, није моја опција дефинитивно.
 
Проблем је што они кад реше да те опљачкају,дођу и кажу ти.Не нуде ништа,и не можеш да нађеш прихватљиве опције.Ако се браниш,отећемо ти,а и ако се не браниш отећемо ти!
 

Back
Top