Homosexsualna ljubav

Ni$ta neobichno da postoje homoseksualci koji imaju sklonosti sasvim drugachije od mene hetero i krstosexualca
Ako neko voli narodnjake a drugi slu$aju najgrdji metal. .zar to nije ista takva razlika..
Neki su levaci - neki de$njaci
Jedni hri$cani - drugi ateisti
Treci monarhisti - chetvrti republikanci

******.. pojedinci vole vi$e svoje kucne ljubimce od drugih ljudi. Oni su mi nenormalniji od homosa koji vole ljudsko bice istog pola. Isto kao i Aleksej i vecina mu$ke populacije voleo bih da se rodim kao notorna lezbacha, pa nek jeBanshee umre :)
 
Neki kazu da je cak jaca od hetero-ljubavi.
Ljubav izmedju dva muskarca je svakako razlicita od ljubavi izmedju dve zene.

Kao biseksualka , i poznavalac zena i njihovog ponasanja van muskog okruzenja , tj prema drugim zenama , svesno tvrdim da nikad nebih mogla da imam dugu vezu sa zenom , kao sto to imam sa muskarcem.I svaka cast muskarcima kako izdrzavaju sa nama.
Mada nikad nisam upoznala bolje nijednu lezbejku , pa ne mogu da tvrdim da se to odnosi na bas sve zene.


Ali uvek sam se pitala kako je u njihovoj glavi?
Dakle da li ste culi neku pricu , ili imate neka sopstvena iskustva?

...znam da ce ovakva tema (tipicno za Srbiju i ex YU) naici na revolt , ali ja vas molim da se suzdrzite negativnih komentara.
Jer ljubav je nesto cisto i uzviseno , od Boga dato osecanje , kome god da je upuceno.

Osnova je u samoljublju..
 
Neki kazu da je cak jaca od hetero-ljubavi.
Ljubav izmedju dva muskarca je svakako razlicita od ljubavi izmedju dve zene.

Kao biseksualka , i poznavalac zena i njihovog ponasanja van muskog okruzenja , tj prema drugim zenama , svesno tvrdim da nikad nebih mogla da imam dugu vezu sa zenom , kao sto to imam sa muskarcem.I svaka cast muskarcima kako izdrzavaju sa nama.
Mada nikad nisam upoznala bolje nijednu lezbejku , pa ne mogu da tvrdim da se to odnosi na bas sve zene.


Ali uvek sam se pitala kako je u njihovoj glavi?
Dakle da li ste culi neku pricu , ili imate neka sopstvena iskustva?

...znam da ce ovakva tema (tipicno za Srbiju i ex YU) naici na revolt , ali ja vas molim da se suzdrzite negativnih komentara.
Jer ljubav je nesto cisto i uzviseno , od Boga dato osecanje , kome god da je upuceno.

vera kaze da postoji samo NORMALNA ljubav izmedju lika i cave...sve fegete bi ja na lomacu jer moje dete da gleda kako se srze za ruke NIKAD NECE!makar uzeo od druga Putina nuklearku da ih sve raznesem....jedino ce mi biti zao sexy lezbaca.....
 

Back
Top