Koji Milioner je bolji: SRPSKI ili HRVATSKI ???
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 104

Tema: Koji Milioner je bolji: SRPSKI ili HRVATSKI ???

Obećava
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Koji Milioner je bolji: SRPSKI ili HRVATSKI ???

Zanima me vase misljenje:
    Da li je bolje BK izdanje ovog kviza (Zelite li da postanete milioner) voditelja Ivana Zeljkovica ili izdanje Hrvatske Radio Televizije (Tko zeli biti milijunas) voditelja Tarika Filipovica!

maja gimnazija
    Guest

Podrazumevano HRT

Iako vise volim Srbiju, Njihov milioner je bolji

Cetnik
    Guest

Podrazumevano

SRPSKI

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

jedina razlika je u voditelju jer je njihov neuporedivi bolji od naseg :? pomaze takmicarima ima smisao za humor dok se ovaj nas zeka iz petnih zila trudi da zbuni onoga ko sedi u vrucoj stolici

Guest

Podrazumevano uh!

Citat Original postavio neven
    jedina razlika je u voditelju jer je njihov neuporedivi bolji od naseg :? pomaze takmicarima ima smisao za humor dok se ovaj nas zeka iz petnih zila trudi da zbuni onoga ko sedi u vrucoj stolici
    slazem se!!!

Cetnik
    Guest

Podrazumevano Re: uh!

Citat Original postavio Anonymous
    slazem se!!!
    Ma samo srpski moze biti dobar.
    SRBIJA DO TOKIJA!!!
    SRBIJA DO TOKIJA!!!
    SRBIJA DO TOKIJA!!!

Gost80
    Guest

Podrazumevano Tarik

Tarik Filipovic je sjajan voditelj, mislim da bi i nas Milioner bio mnogo bolji da su za voditelja izabrali nekog glumca, kao i Hrvati, kao npr. Dragan Jovanovic. Zeljkovic se trudi da bude zanimljiv, ali mu ne ide, ne moze, covek sa tim treba da se rodi.............

Milioner ne Milijunaš
    Guest

Podrazumevano

Zeljković je proglašen za najboljeg voditelja pomenutog kviza u protekloj godini. Tarik Filipović je bio tik iza njega na drugom mestu. Koliko sam ja cuo to je ocena onih koji su kviz osmislili i licencirali. Da li je to njihovo mišljenje ili nekoga drugog nebitno je slažem se u potpunosti sa navedenim.

Guest

Podrazumevano

Srpski je bolji! Njihova pitanja su cesto dosadna i bezveze. A Zeka je tek neuporedivo bolji!!! Kakav Tarik, uopste nije smesan ni zanimljiv!

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Koji Milioner je bolji: SRPSKI ili HRVATSKI ???

Citat Original postavio Filip_Kraljevo
    Zanima me vase misljenje:
    Da li je bolje BK izdanje ovog kviza (Zelite li da postanete milioner) voditelja Ivana Zeljkovica ili izdanje Hrvatske Radio Televizije (Tko zeli biti milijunas) voditelja Tarika Filipovica!
    Meni je daleko bolje nase izdanje. Ne zato sto je nase, nego je jednostavno bolje. I, mislim da je Zeljkovic daleko bolji voditelj od onog sa hrvatske televizije koji nije ni najmanje duhovit ni zanimljiv.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano 1.000.000

Tarik je mnogo bolji voditelj od Ivana...

Guest

Podrazumevano Re: 1.000.000

Citat Original postavio Xena 977
    Tarik je mnogo bolji voditelj od Ivana...
    ne lupetaj

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio Milioner ne Milijunaš
    Zeljković je proglašen za najboljeg voditelja pomenutog kviza u protekloj godini. Tarik Filipović je bio tik iza njega na drugom mestu. Koliko sam ja cuo to je ocena onih koji su kviz osmislili i licencirali. Da li je to njihovo mišljenje ili nekoga drugog nebitno je slažem se u potpunosti sa navedenim.
    ma daj to je neki trac znas kad ce zeka biti najbolji voditelj milionera na svetu?nikad.

ali pogledajte realno kad se je zeka potrudio da pomogne onom u vrucoj stolici?
    (pomagao je samo idolima) :?

Obećava
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano OBAVESTENjE!!!

Svi koji ne znaju ko je Tarik Filipovic i svi oni koji ga obozavaju mogu da ga pogledaju 07.02.2004. u emisiji ''MAGAZIN IN'' na TV Pink. (15.00h)

nina80
    Guest

Podrazumevano

Ljudi, mislim da niste objektivni, Tarik je covek koji ima sarm, harizmu itd., i iskreno ne verujem u tu pricu da je Zeljkovic proglasen za najboljeg voditelja ovog kviza, jer samo slep ne moze da vidi ociglednu razliku.

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio nina80
    Ljudi, mislim da niste objektivni, Tarik je covek koji ima sarm, harizmu itd., i iskreno ne verujem u tu pricu da je Zeljkovic proglasen za najboljeg voditelja ovog kviza, jer samo slep ne moze da vidi ociglednu razliku.
    upravo tako :wink:
    mada nije zeka najgori voditelj :? od njega je 1000 puta gori onaj fosil sto vodi ruski rulet

PEDZO
    Guest

Podrazumevano

mislim da je milijunas,iako volim SRBIJU,ipak bolji pre svega zbog voditelja,jer onog zeku ne mogu da smislim,a i slabo gledam milionera otkad su uveli i parove-mnogo mi je smesno kad se kod svakog pitanja gledaju kao dve budale,smeju i sepure se u smislu 'vidi nas,mi se mnogo volimo i sve znamo'.mislim stvarno bedno.Svaka cast tariku

Kita
    Guest

Podrazumevano

bolji je milijunas iz 100 razloga!!!

Guest

Podrazumevano

Njima je publika pametnija i takmicari su bolji, ali je nas studio mnooogo lepsi
    Ima tu velikih razlika!
    Iako sve na prvi pogled izgleda isto

Gebb
    Guest

Podrazumevano

TARIK vs. ZEKA: potpuno dva razlicita tipa.Svaki je dobar na svoj nacin, mada mi, iskreno, Tarik deluje opustenije. Nikada nije dosadna emisija. Zeka ume malo da smara, mada je i on cool. (samo, ko mu radi onu frizuru? ccccc)

JUNGE
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Kita
    bolji je milijunas iz 100 razloga!!!
    Ajde mi reci barem jedan!

Sandrine
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Milioner ne Milijunaš
    ma daj to je neki trac znas kad ce zeka biti najbolji voditelj milionera na svetu?nikad.

ali pogledajte realno kad se je zeka potrudio da pomogne onom u vrucoj stolici?
    (pomagao je samo idolima) :?
    O cemu ti pricas?! Zeka je MILION puta pomagao! I to tako ocigledno! Kao, jeste li sigurni, mozete da odustanete, onda intonacijom pri citanju pitanja...
    Tri put' ura za Zeku!!!

cecili
    Guest

Podrazumevano

ceca_jagodina
    Guest

Podrazumevano

Obećava
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

ops: ....Tarik je,po meni,neuporedivo bolji od Ivana....

Slične teme

1. Milioner kviz - srpski
    Autor milika u forumu Video igre
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009., 18:29
  2. Novi srpski MILIONER
    Autor IVANKO u forumu Video igre
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.09.2008., 20:37
  3. Srpski Milioner Symbian - full
    Autor milika u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2