pitanje

enna

Početnik
Poruka
17
imam u planu otic do salona na ono "srckanje tena" u spreju u neki od kozm.salona.ima li neko iskustva sa tim. ostaju li fleke? koliko u proseku se zadrzi boja?
 
ma šta će ti to?

ja sam tipičan muškarac, i veruj mi ništa mi ne znači da li se
devojka ofarbala.

vidim kroz sve slojeve šminke kako devojka stvarno izgleda i koliko je stara.

vidim osnovu bez obzira koliko se devojka zamaskirala
šminkom i tretmanima u salonima.

zaljubljujem se u tu osnovu, a ne u salonsku nadogradnju.

zato ne gubi vreme na besmislene stvari.
 
naime o cemu se radi, nemogu reci da sam protivnik ali nevolim ici na kvarcanje jedina mi solucija onda ostaje ta boja u spreju mada sam cula da i ne traje to dugo nekih 10tak dana valda ovisi koliko cesto se kupamo :), nego idem ovaj vikend u svatove a treeba mi preplanuli ten ;), prije sam kupovala kreme za kucnu upotrebu ali kozmeticarka ce mi ipak to bolje odradit, nadam se!
 
enna:
naime o cemu se radi, nemogu reci da sam protivnik ali nevolim ici na kvarcanje jedina mi solucija onda ostaje ta boja u spreju mada sam cula da i ne traje to dugo nekih 10tak dana valda ovisi koliko cesto se kupamo :), nego idem ovaj vikend u svatove a treeba mi preplanuli ten ;), prije sam kupovala kreme za kucnu upotrebu ali kozmeticarka ce mi ipak to bolje odradit, nadam se!

Ја бих пре веровала себи, него некој приученој козметичарки.
 
enna:
imam u planu otic do salona na ono "srckanje tena" u spreju u neki od kozm.salona.ima li neko iskustva sa tim. ostaju li fleke? koliko u proseku se zadrzi boja?

E nemo se zeznes ko Ross iz serije Prijatelji.....da se pogubis sva kad ti objasne kako da se okrenes i kad.... :mrgreen:

Ma to ti je bzv...suncaj se...da bar nema sunca pa ajd.... ;)
 

Back
Top