Zastita ?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Zastita ?

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Zastita ?

Kazu,ovaj,kazu onaj.Imali neki antivirusni program,+ Firewall A da zajedno ne trose puno resursa racunara.
    Imao sam Kasperskog,za Anti Virus,A Zone za Firewall.
    Imam P4 AMD Athlon 2000+;1GB RAM;Graficku 256MB;2x80GB HDD,
    Ali kad god upalim racunar on radi usporeno pogledam taskmanager kad ono ima i sta videti trosi oko 250MB rama.
    U cemu je preoblem.
    Stalno sam konectovan na Net
    Imam ADSL 256 FLAT

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zastita ?

@DJ_Beba

pazi, sinko, nije sve u zastiti, kako si mogao da procitas kojekuda na netu, pa samim ti i na ovom forumu, ako si citao, najbolja zastita si sam ti, prije svega, zatim te stite AV programi, neuporedivo je vazno tvoj izbor Browsera, i pored svega toga, Firewall, i na kraju bar, 2 Anti Spyware programa..

U izbor programa za zastitu ne bih ulazio jer svako ima svoje favorite, a pored toga, vazno je podesavanje i konfigurisanje istih..

Sto se tice resursa, do sada, bar sto se AV programa tice, NOD32 je nenadmasan, jer najmanje resursa trosi na racunaru, a pruza dosta dobru zastitu..

Sto se tice ostalih programa, Firewall, najmanje resursa trosi NnS (Look n Stop), i takodje je dosta dobar i pouzdan Firewall..

Sto se tice Antispyware programa, nekako je ustaljen obicaj, mada svako, kako rekoh, ima svog favorita da se na desktopu nadje SpyBot Search and Destroy + TeaTimer, kao real time protekcija.. i naravno jos jedan uz njega kao pomoc i podrska, najcesce je to AD-Aware SE Personal, oba ova programa su free..

Sad, izbor nije mali, a sopstveni izbor napravi sam, bilo je dosta diskusija, koji, kako, sta rade i sl..

Nadji se u nekoj varijanti i pogledaj sta ti odgovara, mada sam malo zbunjen sa resursima, jer napisa da imas 1 GB RAM-a sto znaci da svaki program za zastitu, racunar ne bi trebao gotovo da osjeti..

Ipak nesto drugo imas u sistemu te ti guta resurse i usporava racunar..

Ako sumnjas na nesto, skeniraj sa HijakThis programom i postavi Log ovde, da zajedno analiziramo..

Slične teme

1. Zastita
    Autor iluzionista u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 16.05.2004., 19:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •