usamljeno opijanje

More_bre

Primećen član
Poruka
819
poslednjih godinu dana sve češće pijem sam.

bez neke posebne najave ili povoda, svratim u prodavnicu,
kupim određenu količinu alkohola, i pijem sam.

bez društva, bez povoda, bez cilja.

par sati sam pijan i raspoložen zahvaljujući alkoholu
i to je to.

ima li neko slične epizode ?
 
evo ja pijem stalno.... a svi se ponekad oleshe sami.... i nije mi bash jasno zashto je bitno da li si sam ili sa nekim..? mism ne znam... meni je to svejedno.... ako mi se pije, pijem pa sad sama il ne to je valjda nebitno, ne?
 
ja ponekad volim da pijem crno vino sama i jednostavno to su mi trenuci uzivanja...
inace ne pijem cesto i ne preterujem...ali ponekad mi prija ukus nekog dobrog vina ili likera,neka dobra muzika i samoca...malo razmisljam,filozofiram sama sa sobom,kujem planove i tako...jednostavno mi ide jedno uz drugo :)
 
eto to je u stvari srpstvo... srbi su izmislili vino.... mi svi pijemo i pijemo stalno i svima nam je super!
e sad sam u procesu poduchavanja pekinezera da duva.... cigare mu/joj se ne svidjaju al sav se zainteresuje kad oseti travu..... moracju da otvorim temu na ljubimcima... samo ja nikada ne posecjujem taj podforum....
 
prošle god. sam imao fazu nesanice.....oči ko sarme cele noći, ne znam šta ću...i tako, dodju mi ortaci i kad se ušijem, onda sam kao super spavao i sve........ kad sam sam i trezan - ništa, jbte...uopšte nije banalna stvar cela priča sa nesanicom....pravi sam bio insomničar...mesecima je trajalo......i onda kao, aj da nešto cugnem...i tako počeo ja...pola čase viskija pred spavanje...ko dete na sisu se navadio par meseci....da se razumemo, uopšte nisam imao potrebu za alkoholom...na eks navrnem i ...u krevet...... i onda sam ukapirao da sam tako zgromio jedno 6 flaša viskija i jedno 10 vina..i rekao.....alo, bato, mir...... prošla me nesanica i sve ok..................
 
poslednjih godinu dana sve češće pijem sam.

bez neke posebne najave ili povoda, svratim u prodavnicu,
kupim određenu količinu alkohola, i pijem sam.

bez društva, bez povoda, bez cilja.

par sati sam pijan i raspoložen zahvaljujući alkoholu
i to je to.

ima li neko slične epizode ?

А после причаш како је живот срање и робија, како је пун патње и несреће....
 

Back
Top