Да ли сте Велики Србин (Радикал)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Дафмен3

Zainteresovan član
Poruka
247
Тест
1 - Псујем Ахтисарија сваки дан и недам КиМ никако
2 - Једино волим да идем на утакмице кад се игра против Хрватга не би ли се што више драо позива на смрт
3 - Немам ми дана без боце вињака или ракије или барем гајбе неког зидарског пива
4 - Барем једном недељно истучем жену (уколико сам ожењен)
5 - Милошевић и Шешељ су хероји а не злочинци
6 - Од 1991. сам велики православац, славим три славе по три дана и имам свећу ко бандеру на слави. (А иначе пре тога нисам знао да се прекрстим и шта је црква.)
6* - Наравно не знам ни Оче наш а камоли Десет Божјих заповести...
7 - СРС СРС и само СРС
8 - Дан не моће да прође без Цеце, Баје Малог Книнџе или неког другог турбо фолк извођача
9 - У гаражи имам слике голих старлета у које буљим ко да женско никад видео нисам
10 - Противим се абортусу али избегавам плаћање алиментације
11 - У распалим колима ми се налази већи крст него на цркви
12 - Сматрам да је најбољи бизнис зајебати дрћаву за порез или украсти од државног предузећа
13 - Имам полуписмену родбину у Швајцарској или Немачкој
14 - Имам родбину у Црној Гори, Републици Српској или прогнане из РСК
15 - Велики сам Србин и борим се за Велику Србију али сам у исту руку и антимонархиста и сматрам да је Принц Александар узурпатор.
16 - Главни српски пријатељи су Иран, Кина, Индија, Египат, Сомалија, Буркина Фасо, Либија а не Немачка, Италија, Грчка, Шпанија, Норвешка...
17 - Једем лој и пихтије у свакој могућој прилици.

Свако питање и потврдан одговор носи по 1 поен. 0-3 Није Велики Србин (радикал) 3 - 7 Почетник 8 - 13 Средњи ниво (радикалски четник) 14 - 16 РАДИКАЛЧИНА 17 - Шешељев војвода!
Идеја преузета са једног хрватског форума.
 
Fali ti:
18. Ako imam 45 ili vise godina dijagnostikovano mi je srcano oboljenje ili maligna bolest ali iako su me doktori ubedjivali da je to zbog moje ishrane(mast,mast i mast), kolicine unetog alkohola i pusenja ja sam ipak krivio amerikance i ostalu klerofasisticku soldatesku koji su to izazvali.
19. Bio sam zaposlen u drzavnoj firmi i po ceo dan sam pio kafe, rakiju i pusio kao turcin a nikada se ustvari nisam uhvatio posla. Ali sad nabedjujem strance sto su upropastili tako uspesnu firmu i hoce da je kupe po veoma maloj ceni a meni da daju otkaz uz ogromnu otpremninu...
 
Не знам зашто би ова болесна Усташка "пошалица" морала бити отворена овде на форуму, која би само могла испровоцирати неке од нас, и тиме заслужити бановање. Сам аутор је признао да је тему скинуо са "једног хрватског форума". Зашто је ово анти-Српско и провокаторско :

За једног просечног Хрвата важи формула :

Четник = Србин = Радикал

Због ове формуле, мислим да се ово односи на све Србе а не само на радикале, и чуди ме да колега (аутор теме) ово није схватио и као увреду против самога себе (под условом да је Србин).
Ако сам у праву, предлажем модератору кључ за ову тему, ако нисам, идемо даље ...
 
dr.koki:
Znas kako ako mozete da zovete hrvate ustasama i amerikance da nazivate glupima, sve druge evropske nacije da opanjkavate takodje a zasto ne bi mogli Srbe. Na zalost i ma koliko da me je sramota da to priznam ja sam Srbin. Ali moramo i mi da prihvatimo nesto na nas racun a ne samo da druge ogovaramo.


??????

Zaista ne verujem da si ti Srbin...
 
Sto se teme tice - potpisujem Lacijeve reci:

>>>Због ове формуле, мислим да се ово односи на све Србе а не само на радикале, и чуди ме да колега (аутор теме) ово није схватио и као увреду против самога себе (под условом да је Србин). <<<
 
dr.koki:
@Keeper
Ako mogu svaki dan da se pisu takve teme o Amerima i EU i svim ostalim malo naprednijim nacijama zasto ne bi moglo i o nama. Sto svima drugima trazimo i izmisljamo greske a nase ne priznajemo.
iako ti za to nisam nishta rekao, tu si u pravu (donekle i samo za neke), ali ni to nije razlog da se otvaraju ovakve teme i da se stidi porekla i ostale gluposti...
budi ipak malo mudriji od ovih protiv kojih se "borish", ne suvi opozit jednake vrednosti a drugachijeg predznaka.
 
dr.koki:
Znas kako ako mozete da zovete hrvate ustasama i amerikance da nazivate glupima, sve druge evropske nacije da opanjkavate takodje a zasto ne bi mogli Srbe. Na zalost i ma koliko da me je sramota da to priznam ja sam Srbin. Ali moramo i mi da prihvatimo nesto na nas racun a ne samo da druge ogovaramo.
Колега, прихватићу ову исту тему кад је ви смислите. Али зашто бисмо трпели ове ствари Маде ин Цроатиа, усред наше куће. Ви и ја се можемо спорити и око националног идентитета и око политике и морала и чега хоћете. Мислим да имам право да "гласам" шта страно не желим или желим у кући.

И, заиста ми је жао што сте Србин, чисто због вас, јер видим да вас то чини несретним. Али, ако вам то смета, мој савет вама је да почнете да се изјашњавате некако другачије, како год вам одговара. Довољно је да у персоналној документацији промените националност у ону коју хоћете. То је потпуно ваша воља. Мој добар другар је већ 15 година Американац иако Америку није ни видео, тако је одлучио и то спровео у дело.
 
misoni:
Овакво брдо глупости и може да дође само одакле је и дошло.Интересантно је питање какве везе ова тема има са политиком?Једино ако се памфлети и вређање сматрају делом политике?8-)
kakvo pitanje. pa srs je najjaca politicka partija srbije i o njima je rec b[r]eeeeeeeeeeee
 
Lacibg:
Колега, прихватићу ову исту тему кад је ви смислите. Али зашто бисмо трпели ове ствари Маде ин Цроатиа, усред наше куће. Ви и ја се можемо спорити и око националног идентитета и око политике и морала и чега хоћете. Мислим да имам право да "гласам" шта страно не желим или желим у кући.

И, заиста ми је жао што сте Србин, чисто због вас, јер видим да вас то чини несретним. Али, ако вам то смета, мој савет вама је да почнете да се изјашњавате некако другачије, како год вам одговара.
Довољно је да у персоналној документацији промените националност у ону коју хоћете. То је потпуно ваша воља. Мој добар другар је већ 15 година Американац иако Америку није ни видео, тако је одлучио и то спровео у дело.

I jos jednom - potpisujem!

Samo napred Laci :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top