Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
novak... je cudo! ne znam koju bih rec mogao da kazem a da bude dovoljna.....
nego, sve je vise ovih tema sa pojedinacnim teniserima a postoji i tema tennis (uopste)... i gde da idem kada zelim da prokomentarisem novakovu, aninu, tipsinu ili jeleninu partiju?
mozda bi ta opsta trebala da se zalepi! u stvari sigurno bi trebala posto ne postoji podforum tenis!
TENNIS MEDJU LEPLJIVE! TENNIS MEDJU LEPLJIVE!!! :D
 
Lik igra.....za swoje godine.....nemam reci....
Koliko je tu truda ulozeno i sta je swe zrtwowano to stwarno samo on zna!
btw slikala sam se sa njim i imam potpis na kacketu....
aaa...diwan je....
 
Nadal u Monte Karlu pobedjuje 30% , Federer15%, Davidenko i Robredo po 5 %!
I Noletu bih dao optimisticnih 15 %! Ostali mi ulaze u onih preostalih 30%!

Nazalost, mislim da Nole na sljaci ipak nema neke sanse protiv Nadala!

Ovo su neka moja ocekivanja! Ovim cu se voditi kada budemi sao u kladinicu da vidim koliko su mi kvote isplative i na koga da se kladim! Naravno bice nekih usputnih promena ocekivanja
 
Andjelčić:
pa nema on ti je nekako za tvrdje podloge a ne za sljaku!!!!!!!!!!!!
Ne bih se bas slozila sa ovim.Mislim da Nole odlican na svim vrstama podloge.Jeste malo cudno da neko ne samo Nole pobedi Nadala na sljaci,jer je on ubedljivo najbolji igrac na sljaci,ali s obzirom da je Nadal u malo losijoj formi svasta je moguce.
 
Lana M.:
Ne bih se bas slozila sa ovim.Mislim da Nole odlican na svim vrstama podloge.Jeste malo cudno da neko ne samo Nole pobedi Nadala na sljaci,jer je on ubedljivo najbolji igrac na sljaci,ali s obzirom da je Nadal u malo losijoj formi svasta je moguce.
I ja mislim da je Nole odlican na svim vrstama podloge... :) Pobedice i Nadala... :D
 
Nole bas zato sto je odlican na svim vrstama podloge ima da bude u top 3 do kraja godine! A i No 1 jednog dana! Veoma kompletan igrac! Ako svaki element igre povisi jos malo (a pretpostavljam da je to normalno jer ima tek 19 godina)- eto novog Federera!
Zaista ovo ne pisem niti ga dizem zbog poslednje 2, fantasticne nedelje koje je imao! Nole je legenda koja toliko zeli to prvo mesto, da je nekako vec njegovo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top