Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
polarnimeda:
Federer kada ispadne na pocetku turnira gubio po 300+ bodova a Nole jos uvek ima turnira na kojima ce za cetvrt ili polufinale dobijati 150-200 bodova. u principu moguce je za godinu dana SVE da se izvrne. Naravno, najveci problem je sto je Federer stvarno legenda.... Skoro ko Nole sto ce biti :D
Da,da..ma Nole ce njega stici,ne brinem ja ! :)
 
Evo informacija o današnjoj pobedi Đokovića na turniru u Rimu, a ako do sada jos niste videli evo i video sa dodele pehara iz ruku legendarnog portugalskog fudbalera Euzebija, koji mu se zatim potpisao na majici koju je srpski teniser specijalno obukao za ceremoniju proglašenja pobednika. :D :D :D
 
Retko koji nas sportista u prvi plan stavlja svoju zemlju i svoj narod pa tek onda svoj uspeh,
to su radili pre Noleta i Sale Djordjevic i odbojkas Grbic

Nole gazi sve redom i uskoro ce biti broj jedan u svetskom tenisu

Imam zelju da nasa Jelena Jankovic teniski ponizi ^srpkinju^ jelenu dokic

NOLE ZGAZI IH SVE !!!
 
Djokovic pobedio i danas!



p284A.gif
 
ma joj da je samo bilo psihicko izdrzavanje.... nole je lipsao... pogledaj reprizu od 23.00 na sport klub (ako ga imas)...... poslednjih nekoliko gejmova nole je copao, trazio medicinski jer ga je bolelo rame, i lakat (a ne mislim da to zloupotrebljava, cak mislim da se ponekada trudi da ih izbegne da mu ne bi opet, kao sto je to uradio seljak federer, prebacivali). ali to je njegovo pravo- kada je zatrazio medicinski obradovao sam se malo manj nego kao kada je pobedio..... mec je bio.... pa ne znam... mislim jedan od najtezih koje sam gledao... a gledao sam SVAKI koji sam mogao!
 
Ja ne mogu da gledam ni jedan. Ovde se na drzavnoj TV a i na onim privatnim prenose samo Finala Gran Slema i nista vise. Ponekad kada sam u prilici, mogu da vidim prenos na Eurosportu. Noleta jos nisam nikad gledao. Samo pratim njegovu karijeru kao sto pratim svakog srpskog sportistu i svaki srpski tim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top