Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
657059_2017-05-25t125112z-1594829177-rc1140293390-rtrmadp-3-tennis-frenchopen_f.jpg
 
Poslednja izmena:
Novak igra prvi mec protiv Granoljersa.
A ako sve bude po planu, ponovo se sastaje sa Dominikom.
Da li ce Dominik vratiti udarac Novaku i pokazati se u boljem svetlu nego u Rimu, ili ce ga Novak ponovo nadigrati, videcemo.
Nesto sam razmisljala koliko i ta satnica odigravanja meca moze da utice na tenisera?
Novak je sa Timom igrao od 1800 h u Rimu, uradio mu to sto mu je uradio, dok je sa Sasom igrao od 1600 h i glatko izgubio.
Da ne pisem o faktoru vetra, vlaznosti vazduha i ostalog.
Smatram da to sve ne bi trebalo toliko da utice na igru, ali ipak utice.
Naravno, tu su i subjektivni razlozi, nekom nije dobro, ima kijavicu, nije lepo spavao, raspravljao se sa partnerom, itd.
Sad sam se bas nalupala, ali bolje da ovde pisem, nego da govorim sama sa sobom. ;)
Nego, danas pocinje RG, pa srecno svima, neka najbolji pobedi, a mi gledaoci da uzivamo u dobrom tenisu.
 
srecna dupla kruna svima koji slave.

danas vrv necu pogledati nijedan mec, neinteresantni su mi, a sutra cekam ludog verdaska da istambura ovog vaseg svabu :mrgreen: (a bez sale, ako spanac dodje na utakmicu, zverev tu nema sta da trazi. los matchup za njega). i kuznjecev i pogotovo kurajber ce imati priliku da kazu svoje.

sa druge strane, novak da je mogao da bira protivnika, rekao bi: granoljers.
 
Poslednja izmena:

Super! Još da u mix ubace njegovo redovno istresanje na decu - skupljače loptica, bilo bi extra! :D


- - - - - - - - - -

mec koji od pocetka nije donosio mnogo toga se zavrsio spancevim cirkuziranjem i novakovim shitfestom.

nothing to see here.

Brutalno gaženje od strane Novaka! Urnisao je protivnika tako da ovaj više neće uzeti reket u ruke :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
„Udar munje daje mi mnogo energije.:heart::heart::heart:
Imao sam sreće da sinoć izbliza vidim predstavu na nebu.
Otkako me je jedna munja udarila u glavu, osećam se pomalo čudno.
Verovatno bi mi pomogle rukavice koje je Nikola Tesla nosio kada se igrao munjama, ali ja ih nemam.
Žena mi kaže da sam lud. Nije ni čudo… posle sinoćnog poklona od prirode“

nole-1.jpg
 
ja ne mogu ni novaka. uvek gasim prenos pre toga.

nije moj brt savrsen, jos jedan razlog zasto ga volim. :D

Po mom misljenu, on ovim pozdravom salje poruku svijetu da, osim para i uspjeha, postoji i ona tanana nit koja povezuje ljude: ja ju nazivam "osjecajem plave planete", da zivimo ovdje i sada i da treba da se postujemo!
Neka nastavi tako, oni mladunci koji se pojave na centralnom terenu to ce pamtiti dugo, a ako imaju imalo mozga u glavi i iskrenog osjecaj u srcu, sirice taj osjecaj i dalje!
 
Meni je u pocetku to sto radi posle pobede bilo simpaticno.
Sada mi to deluje pomalo teatralno, sad je pozvao i decu da mu se pridruze. Ne znam sta bih rekla.
Ma neka radi sta hoce, moze mu se, mislim da je za taj gest mozda nekako "zasluzan" onaj sto ne skida osmeh sa lica, ne znam...
Ali ipak vise volim kako je Misa Juzni pozdravljao publiku kada je pobedjivao.
Ako je Novaku to OK, ko sam ja da mu sudim.
Neka se veseli kako hoce, nekima ce se svidjati, nekima ne, sta ja tu mogu.
Samo da pobedjuje, to mi je najvaznije.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top