Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Andjelčić:
Ne govorim o tome da li je sladak ili ne..mislim na njegovu igru...
Pa mozda bi bili slaabiji od nas da nemaju i Ljubicica...ali omaju obojicu a oboje su dobri igraci!!!!!
Pa i jedan i drugi su u prvih 15. A Nole mora da se pobrine za Ljubicica a ko ce za Ancica????
Ma niko osim Noleta ne moze da pobedi Ancica...tako da bice tesko ako se ikada susretnemo sa hrvatima!!!!
Ja sam govorio da smo bolji od njih u tenisu, a ne u muskom tenisu! Mislim da moramo racunati i dame, pogotovu su dame popularne u tenisu, za razliku od ostalih sportova!

A mi imamo Nole:7.
..................Jeca:7.
..................Ana:15.

Slozices se da smo ipak bolji!
 
joca111:
Ja sam govorio da smo bolji od njih u tenisu, a ne u muskom tenisu! Mislim da moramo racunati i dame, pogotovu su dame popularne u tenisu, za razliku od ostalih sportova!

A mi imamo Nole:7.
..................Jeca:7.
..................Ana:15.

Slozices se da smo ipak bolji!
Sluzicu se u potpunosti da smo bolji...ali ja Anu ne racunam jer je ona samo mala isfolirana ribetina koja mi se tu kurci...ne zeli da igra za prezentaciju..pa kakav je to covek ako ne ce da igra za svoju zemlju!!!!!
Ma meni su Nole i Jeca kraljevi a Anu ne zelim da komentarisem jer me previse nervira... Tako da ne zelim da mislite da je pljijem....ali u svakom slucaju to je i zasluzila!!!
 
joca111:
Ja sam govorio da smo bolji od njih u tenisu, a ne u muskom tenisu! Mislim da moramo racunati i dame, pogotovu su dame popularne u tenisu, za razliku od ostalih sportova!

A mi imamo Nole:7.
..................Jeca:7.
..................Ana:15.

Slozices se da smo ipak bolji!
Slazem se ja da smo bolji,ali Nole je od danas peti na svetu !!! :)
 
joca111:
I ja iskreno gotivim i Ljubicica (mada me je razocarao kada je izjavio one nebuloze za Kanjasa), a i Ancica, i steta sto se povredio, ali kada znam da pored normalnih Hrvata za njih navijaju i ustase, onda mi je zaista nekako draze kada izgube! Samo zbog tog razloga! Zato i ti imas potpuno logican razlog da ne navijas za Novaka, i svi ce to razumeti!
A čuj, boli me ***** ko za koga navija, to je individualno ( ******-ja odavno navijam za Man. utd., a ne tu za neki Dinamo il Hajduk )...a za Đoku-Noleta-Novaka, navijam ( mislim drago mi je kad pobijedi )-osim ako igra protiv Hrvatske, onda sam naravno za Hrvatsku.
 
joca111:
I to je tvoje pravo, ja ti kazem samo da bih te razumeo potpuno i da navijas protiv Noleta!
A za koga navijas kada igraju Ljubicic-Baghdatis????:)
He he he...a za Ljubu mada mi je Baghdatis simpatičniji-izgleda ko neki pitekantrop...dobar čovjek, Ljubo mi nekad dopizdi-preinertan je nekad...
 
Evo, da budem brzi od B92, kada sam vec nocobdija! (mada se to vec znalo, ali sada je zvanicno) :D
NOLE JE 5. NA SVETU!! :D (tj. deli 5. mesto sa Robredom)

Evo i slicica sa neke zezancije u Monte Karlu- uglavnom, teniseri su imitirali Federera, Nadala i Rodika... A Nole je bio Rodik :D Nije lose ;) Evo odmah te slicice u originalnoj velicini, a za "Nadala" i "Federera" cete morati da se pomucite, i kliknete. ;)
 

Prilozi

  • federer.jpg
    federer.jpg
    21,2 KB · Pregleda: 16
  • nadal.jpg
    nadal.jpg
    16,9 KB · Pregleda: 14
Billie Jean:
Brate,koliko ce Nadalu trebati da predje Federera ! A tek Noletu !!! :-?
Federer kada ispadne na pocetku turnira gubio po 300+ bodova a Nole jos uvek ima turnira na kojima ce za cetvrt ili polufinale dobijati 150-200 bodova. u principu moguce je za godinu dana SVE da se izvrne. Naravno, najveci problem je sto je Federer stvarno legenda.... Skoro ko Nole sto ce biti :D
 
Pa ne verujem da za godinu baš sve može da da se izmeni, ipak je Federer daleko,daleko​
ispred svih. Možda će se nešto izmeniti što se tiče drugih pozicija ali što se tiče Federera čisto sumljam,
pa on skoro ništa da ne osvoji ove godine pa će i dalje biti prvi, što je malo verovatno
jer kada dođu turniri na tvrdoj podlozi biće svašta:D :D :D
 
///Milena///:
Pa ne verujem da za godinu baš sve može da da se izmeni, ipak je Federer daleko,daleko​
ispred svih. Možda će se nešto izmeniti što se tiče drugih pozicija ali što se tiče Federera čisto sumljam,
pa on skoro ništa da ne osvoji ove godine pa će i dalje biti prvi, što je malo verovatno
jer kada dođu turniri na tvrdoj podlozi biće svašta:D :D :D


Ne bih se slozio sa tobom, princip po kome funkcionise ATP je da svaki turnir ima odredjeni broj poena u jednoj godini koji se azurira svaki put kada se ponovo odigra turnir, dakle, poslednji rezultati svih turnira se racunaju, a ako Federer izgubi sve do kraja godine ,kako si rekla, onda ce tesko biti i medju prvih 10 na kraju godine!!!
 
Fenomenalan rezultat koji je selekcija Srbije ostvarila u Plovdivu u okviru Evro-afričke zone Fed kupa mogao bi da bude samo jedan u nizu uspešnih nastupa naše ženske teniske reprezentacije ove godine. Naime, na redu je borba za ulazak u Svetsku B grupu Fed kupa, a sastav našeg tima mogao bi biti pojačan povratkom Ane Ivanović.

- Želim pre svega da istaknem koliko mi je drago što su devojke zabeležile sjajan rezultat u Bugarskoj. Znam koliko smo prošle godine bile blizu i nismo uspele. Ovaj rezultat će mnogo značiti za naš tenis u budućnosti - rekla je Ivanovićeva koja se priprema za turnir "Katar telekom open" u Nemačkoj.

Rezultati Svetske grupe

A grupa

SAD - Belgija 2:0

Rusija - Španija 5:0

Francuska - Japan 5:0

Italija - Kina 5:0

B grupa

Slovačka - Češka 0:5

Nemačka - Hrvatska 4:1

Kanada - Izrael 0:3

Austrija - Australija 4:1


Prema rečima drugog reketa Srbije, ključna stvar je popraviti komunikaciju na relaciji igrač - selektor - Savez.

- Nikada nisam krila želju da igram za reprezentaciju i ponavljam da je to izuzetna čast svakog sportiste. Međutim, neke stvari se moraju promeniti nabolje, kao što je komunikacija između igrača i Saveza. Zato očekujem skori poziv selektora Dejana Vraneša i ljudi iz Saveza kako bismo se dogovorili o svim detaljima u vezi s mojim povratkom u nacionalni tim - zaključila je Ana, koju će u naredna tri meseca trenirati Sven Grenefeld.
Što se tiče potencijalnih rivala, u toj grupi se nalaze četiri poražene selekcije iz dvoboja Svetske B grupe - Australija, Hrvatska, Slovačka i Kanada, kao i Ukrajina, Kineski Tajpeh, Argentina.

Protivnik Srbije za ulazak u Svetsku B grupu Fed kupa biće poznat posle žreba koji će se u sredu održati u Londonu, dok su mečevi plej-ofa na programu 14. i 15. jula. Srbija neće biti nosilac u ovim duelima.
 
to sa sistemom oduzimanja i dodavanja bodova sam i ja pokusao da objasnim. i naglasio da je to u teoriji lako izvodljivo, ali tesko u praksi- nije federer dzabe no1.!
uostalom... nadal je vec dugo na listi cekanja :D mislim da ce Nole da smeni nadala, a ne federera :D
a ove fed cup ekipe su pi-kin dim za Nas, ako bude igrala Ana! u tom slucaju, prizeljkujem hrvate... a voleo bih da izbegnemo kinu!
rekoh i ja da je ana voljna, ne zelim jos da je napadam. necu posle da ih gledam (anu i jecu) zagrljene i tako pojedem govn0 koje sam i5rao :D
----------------------
e da: bilo bi lepo da u vezi svega sto nije najkonkretnije i najuze vezano za pojedinca sa posebnom temom- postujemo komentare na opstoj temi o tenis-u!
vise sam se pogubio. Pricamo uopste o tenisu i o svim teniserima, na svakoj temi o pojedinacnom teniseru.... Kao sada o Ani i Jeci.... Moramo se sami urediti kada nema moderatora. A i ko je lud da se bakce forumom za dz (moderatori nisu placeni, samo admini)!
 
Ja sam pogresio, hteo sam ovaj clanak da postavim na TENNIS, ali nisam video da sam usao na temu o Noletu! Mada, i Noletu je sigurno mnogo drago zbog ovoga!

A mislim da bi mogli samo da otvorimo temu o zenskom tenisu i muskom tenisu ili cak podforum Tenis na Sportu!
 
joca111:
Ne bih se slozio sa tobom, princip po kome funkcionise ATP je da svaki turnir ima odredjeni broj poena u jednoj godini koji se azurira svaki put kada se ponovo odigra turnir, dakle, poslednji rezultati svih turnira se racunaju, a ako Federer izgubi sve do kraja godine ,kako si rekla, onda ce tesko biti i medju prvih 10 na kraju godine!!!
Da!!! Ali njemu je dovoljno da osvoji Wimbldon i da na svakom turniru makar dogura do cetvrtfinala i ima da bude prvi....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top