Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lana M.:
Ne bih se bas slozila sa ovim.Mislim da Nole odlican na svim vrstama podloge.Jeste malo cudno da neko ne samo Nole pobedi Nadala na sljaci,jer je on ubedljivo najbolji igrac na sljaci,ali s obzirom da je Nadal u malo losijoj formi svasta je moguce.
Lana nisam mislila da on ne ume da igra na sljaci nego da prosto bolje igra na tvrdjim podlogama....a sto se tice toga da li moze da pobedi Nadala mislim da su sanse veoma male..ali nikada se ne znam!! Ja mu drzim palceve da ga odere...ali videcemo!!!!!!!! :)
 
Nole i pored toga sto zeli svoje 1 mesto on ga zasluzuje.......decko igra vrhunski a tek ima 19 godine....pa pred njim je velika svetla buducnost.....i one ce da ide samo ka vrhu... A do kraja godine ima da dodje najmanje u prvih 5...ako ne i u prva 3!!! Ma dokle god dogurao to ce biti veliki uspeh za njega!!!!! :smile: I za nasu zemlju :smile:
 
Novak Djokovic - po meni nas najlepsi, najzgodniji i najtalentovaniji srpski teniser :D . Svaka mu cast, plasirajuci se na sedmo mesto ATP liste zlatnim slovima upisao je svoje ime u istoriju srpskog tenisa, i zelim mu jos mnogo, mnogo uspeha, da dostigne prvo mesto, koje toliko zeli, ali ga je i zasluzio! Stvarno se sa pravom moze nazvati zvezdom belog sporta.Samo napred Nole...
 
Ne govorim o tome da li je sladak ili ne..mislim na njegovu igru...
Pa mozda bi bili slaabiji od nas da nemaju i Ljubicica...ali omaju obojicu a oboje su dobri igraci!!!!!
Pa i jedan i drugi su u prvih 15. A Nole mora da se pobrine za Ljubicica a ko ce za Ancica????
Ma niko osim Noleta ne moze da pobedi Ancica...tako da bice tesko ako se ikada susretnemo sa hrvatima!!!!
 
Andjelčić:
Ne govorim o tome da li je sladak ili ne..mislim na njegovu igru...
Pa mozda bi bili slaabiji od nas da nemaju i Ljubicica...ali omaju obojicu a oboje su dobri igraci!!!!!
Pa i jedan i drugi su u prvih 15. A Nole mora da se pobrine za Ljubicica a ko ce za Ancica????
Ma niko osim Noleta ne moze da pobedi Ancica...tako da bice tesko ako se ikada susretnemo sa hrvatima!!!!
Ja sam dodala da je sladak !!! ;) Nole ce ih sve srediti !!! :)
 
joca111:
Oprpsti mu, on je iz Hrvatske, mora da bude malo zavidan, to se podrazumeva!!! :D
Video da smo sada bolji u sportu u kojem su mislili da su nenadmasni!
Zašto bi bio zavidan...možda sam u manjini, al dapače uopće nisam zavidan...svaka čast Novaku, nek samo nastavi tako...a sad što se tiče nenadmašnosti, svi su ponekad nadmašeni i mali i veliki, kad tad.
P.S. I kad Novak igra protiv nekog stranog uvijek sam za njega, šteta šta je izgubio sad od onog mutavog Španjolca baš kao i Ljubičić od nekog smrdljivog Francuza.
 
zabofaker:
Zašto bi bio zavidan...možda sam u manjini, al dapače uopće nisam zavidan...svaka čast Novaku, nek samo nastavi tako...a sad što se tiče nenadmašnosti, svi su ponekad nadmašeni i mali i veliki, kad tad.
P.S. I kad Novak igra protiv nekog stranog uvijek sam za njega, šteta šta je izgubio sad od onog mutavog Španjolca baš kao i Ljubičić od nekog smrdljivog Francuza.
I ja iskreno gotivim i Ljubicica (mada me je razocarao kada je izjavio one nebuloze za Kanjasa), a i Ancica, i steta sto se povredio, ali kada znam da pored normalnih Hrvata za njih navijaju i ustase, onda mi je zaista nekako draze kada izgube! Samo zbog tog razloga! Zato i ti imas potpuno logican razlog da ne navijas za Novaka, i svi ce to razumeti!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top