Kriterijum

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Englez

Zainteresovan član
Poruka
369
:roll: Zaista mi je dojadilo da se moje teme zatvaraju zbog nekih koji smatraju da imaju pravo da se izruguju svakome ko iznese suprotno mišljenje od njihovih. Takvi nemaju nameru ni želju da unaprede raspravu koja je, svakako, ponekad žustrija no što bi trebalo, ali je u granicama normale. No, svuda ima izuzetaka, pa se ta granica, zbog nekih pojedinaca koje neću da imenujem, stalno prelazi. Siguran sam da oni to rade namerno, jer, kako neko uopšte da dovede u pitanje bilo koji njihov komentar. Njihovi komentari uglavnom nisu argumentovani, već su sročeni sa ciljem da miniraju normalnu raspravu, deklarišući se kao "patriote" a mi drugi smo "izdajice". No, to je "najblaže" etiketiranje. Znaju oni mnogo uvredljivih reči i izraza, nije ih sramota pred samima sobom zbog takvog izražavanja i otvorenog pokazivanja netrpeljivosti. Na žalost, nisam samo ja u pitanju. Ovde je svakom dato pravo da izrazi svoja mišljenja i stavove ali to neki veoma zlupotrebljavaju. Kada bi ovde postojao merač kojim bi se merio stepen nepristojnosti, vulgarnosti i da oni, koji taj stepen pređu, ne mogu dalje diskutovati, ovaj bi Forum "izgubio" bar četvrtinu učesnika.
 
prof Grof:
Šmrc,šmrc.........
Nisi ni morao da se javljaš. Od tebe nisam video ništa što ima logike, već neke neargumentovane stvari, podsmevanja, vređanja. Kada imaš nešto konkretno da kažeš, javi se. Ne želim da polemišem sa tobom i da ovo bude poligon za raspravu, pogotovu što želiš i ovu temu, kao i mnoge druge, da omalovažiš. Najlakše je ne reći nešto konkretno. Ja se ne bih hvalio tvojom "replikom".
 
Dobro, to sve manje - više znamo, uostalom neko je i primetio da polovinu komentara čine radikalska maštanja. S jedne strane gadno je za videti, s druge bolje da se prazne ovde, nego u stvarnosti na nekome.
 
Јесте професоре стварно нема смисла.Ваше инсинуације о кобасицама и кулењем превазилазе оквире гастрономских специјалитета и прелазе у категорију ласцивних коментара.
 
Englez:
Nisi ni morao da se javljaš. Od tebe nisam video ništa što ima logike, već neke neargumentovane stvari, podsmevanja, vređanja. Kada imaš nešto konkretno da kažeš, javi se. Ne želim da polemišem sa tobom i da ovo bude poligon za raspravu, pogotovu što želiš i ovu temu, kao i mnoge druge, da omalovažiš. Najlakše je ne reći nešto konkretno. Ja se ne bih hvalio tvojom "replikom".


Šmrc, šmrc.......
 
Sa ovakvim mentalnim "kapacitetom" zaista ne možemo ići napred. Šteta je na kakve "komentare" neki traće svoje vreme, da nije žalosno, bilo bi smešno. Najbolje bi bilo da ignorišemo vaše "umne" radikalske komentare i teme. Kada više ne bude nikog ko bi sa vama polemisao i gubio vreme, sami ćete se ovde zabavljati. Na žalost, neću biti od reči jer vaši komentari koji vređaju zdrav razum mi ne dozvoljavaju da sve ovo mirno posmatram.
 
Englez:
Sa ovakvim mentalnim "kapacitetom" zaista ne možemo ići napred. Šteta je na kakve "komentare" neki traće svoje vreme, da nije žalosno, bilo bi smešno. Najbolje bi bilo da ignorišemo vaše "umne" radikalske komentare i teme. Kada više ne bude nikog ko bi sa vama polemisao i gubio vreme, sami ćete se ovde zabavljati. Na žalost, neću biti od reči jer vaši komentari koji vređaju zdrav razum mi ne dozvoljavaju da sve ovo mirno posmatram.

Šmrc, šmrc.......
 
E moj prof.Grofe, bez prof., a kao Grof Drakula, ti si beznadežan slučaj, čudim se sebi što ti uopšte poklanjam pažnju. Nisi na nivou, šteta, najeo si se uskršnjih jaja, pa te mrzi da bilo šta smisleno kažeš.
 
Miss'm....., šta reći posle ovoga, ebo te !!!

A i ti si se najeo izgleda pa si se ipustao unutrašnjih gasova u sobi pa umesto da otvoriš prozor da se provetriš počeo si da bulazniš i haluciniraš.......... :lol: :lol: :lol:
 
Grof je isključen (po ko zna koji put). Ostali... Englez dobro reče. Nemojte da pravite cirkus na temama. Ja ne mogu postići da sklonim, ispravim neodgovarajuće postove onom brzinom kojom ih vi postavljate. Budite korektni. Nema potrebe da budete duhoviti ovako poput Grofa jer ćete biti isključeni zbog zajebancije. Rekoh, ne zakopčavam se na leđima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top