posao + studije
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: posao + studije

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano posao + studije

eo ovako, ja sam student bez raznog iskustva a u dzepu nema ni za cigare pa mi jelte treba neka sljaka sto bi mogao da radim uporedo sa fakultetom (znaci samo popodnevne smene), e sad da li mozda neko zna u kom domenu da trazim posao (ili ako mozda neko zna neki oglas) a da nije konobarisanje

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: posao + studije

Citat Original postavio W.A.S.P.
    eo ovako, ja sam student bez raznog iskustva a u dzepu nema ni za cigare pa mi jelte treba neka sljaka sto bi mogao da radim uporedo sa fakultetom (znaci samo popodnevne smene), e sad da li mozda neko zna u kom domenu da trazim posao (ili ako mozda neko zna neki oglas) a da nije konobarisanje
    [font=Verdana]Ako si bez raznog iskustva, znači da u nečemu ipak imaš iskustva. Pokušaj da nađeš posao u kome imaš iskustva. Recimo posao unošenja teksta i/ili podataka obično nije vezan za fiksno radno vreme, tako da je to nešto što bi mogao da radiš na primer.[/font]

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bojan p
    [font=Verdana]Ako si bez raznog iskustva, znači da u nečemu ipak imaš iskustva. Pokušaj da nađeš posao u kome imaš iskustva. Recimo posao unošenja teksta i/ili podataka obično nije vezan za fiksno radno vreme, tako da je to nešto što bi mogao da radiš na primer.[/font]
    pardon bez radnog (brzi mi prsti od pameti ), ok hvala ti na savetu

Primećen član _honeybunny_ (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

W.A.S.P. mislim da neces tako lako naci neki poslic tipa prekucavanje textova ,unosenje podataka...:-? Evo ni ja ne mogu da nadjem normalan posao. Na nekim mestima gde sam konkurisala problem im je bio sto sam student :"hvala lepo,zvacemo te" :x , cim dodjem na razgovor vec znam sta ce mi reci. Jedno vreme sam radila kao prodavacica u prehrambenoj prodavnici za neku bednu platu, ali sam tamo svaki dan teglila neke gajbe,kutije,nervirala se sa ljudima, dodjem kuci ne mogu ni da podignem knjigu a kamoli da ucim :-( .Na takvim mestima kada konkurisem kazu mi:"ti si prekvalifikovana za ovaj posao" a kada konkurisem za neki bolji posao:"ne odgovara nam sto si student" kako kod da okrenes...mrtva tacka...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Omladinske (tj studentske, kako se već zovu) zadruge, ukoliko si mlađi od 26 godina. Odeš, pogledaš, ponekad nešto i ima. U principu, i većinu drugih zaposlenja koje sam nađeš će morati da provlačiš preko njih, radi isplaćivanja zarade, zašto ne otići odmah tamo. Mada, koliko mi je poznato, u poslednje vreme i one nemaju neku ponudu, već samo posreduju u tom isplaćivanju. Da ne objašnjavam. Kad se bolje smislim, i ne znam za nešto mnogo poslova koje bi mogao muškarac da obavlja isključivo u popodnevnim terminima, a da nije konobarisanje. Da probaš da budeš šanker? Zavisno od studija, možda možeš da držiš časove iz nečega, npr srednjoškolcima (jezici, matematika, fizika, stručni predmeti...)?

Slične teme

1. Posao i studije u inostranstvu
    Autor stipendije u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.03.2006., 06:47
  2. Posao i studije u inostranstvu
    Autor stipendije u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.02.2006., 18:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor